Zabezpečení

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
terraccon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 25.09.2009 13:25

Zabezpečení

Příspěvek od terraccon »

Ahoj všem, jelikož jsem zde nováčkem a jelikož jsem si koupil své první auto VW Passat r.v. 2006 doufám, že mě neukamanujete za možná blbý dotaz.
Byl bych moc rád, kdyby mi někdo poradil jak vhodně zabezpečit tento typ auta. Mám pouze základní alarm od výroby a startování na magnetický klíč či jak se tomu říká (zasunutí klíče do přístrojovky). Vyplatí se např. zamykání zpátečky? Nebo nějaký jiný srovnatelně drahý způsob zabezpečení?

Předem díky za cenné rady.
Terraccon

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Zabezpečení

Příspěvek od mrmaryII »

Mozno je lepsie poistit to :)
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

hobbyvw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 01.09.2008 14:33

Re: Zabezpečení

Příspěvek od hobbyvw »

A pojistka bude levnější, když dáš tzv. gsm alarm. Např. tady http://www.bluetuning.cz/autoalarmy/gsm_pager.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

A k tomu vhodný canový alarm (ten základní co je v autě často nehlídá vnitřek) a je to asi maximum, co můžeš udělat.
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI DPF (skutečnost 112,2 kW, 152,5 PS)

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Zabezpečení

Příspěvek od zajda82 »

Čím víc toho uděláš tím líp. Nejlepší je pojistka, která kryje fakturační cenu, pak je ti to jedno a jsi ještě rád, že si to za 2 roky někdo veme. Nicméně tu myslím může zprostředkovat pouze prodejce.

Já mám tři věci
1. aktivní satelitní vyhledávací systém, kombinovaný GSM/GPS modul, nonstop dispečink (http://www.carloc.cz" onclick="window.open(this.href);return false;) - jednotka 20k, ročně 3k
2. defend lock na DSG převodovce
3. havarijní pojistka s pojištěním proti krádeži

to co investuji do 1. a 2. se časem vrátí na 3.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“