cudne buchanie

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
jankomrkvicka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 04.10.2009 22:51
Bydliště: RK

cudne buchanie

Příspěvek od jankomrkvicka »

ahoj tak na zaciatok chcem povedat, ze som cerstvym majitelom passatika 3c ale bohuzial po nejakych 2 mesiacoch sa mi uz dostavili prve problemy, tak som zamieril sem na forum a kedze som podobny problem nikde nenasiel tak sa cem opytat. auto mi zacalo vydavat dost divne zvuky z motorovej casti. je to iba za studena, hlavne rano ked ho nastartujem a je to take buchanie asi 4 az 5 buchnuti za sebou ako keby mu tam nieco zavadalo, tak je chvilocku ticho a tak to bucha zasa, neviem ale pripada mi to, ked nieco ide do kruhu a po tej cestu mu nieco zavadzia. Nestretol sa tu niekto s podobnym problemom? zatial som to spozoroval iba za studena,akonahla je na prevadzkovej teplote tak uz ide ok. vopred dakujem za rady

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: cudne buchanie

Příspěvek od mrmaryII »

Dvojhmotovy zotrvacnik pravdepodobne.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

jankomrkvicka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 04.10.2009 22:51
Bydliště: RK

Re: cudne buchanie

Příspěvek od jankomrkvicka »

a ako zistit ci je to prave to? alebo kolko stoji taky diel neviete mi povedat?

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: cudne buchanie

Příspěvek od mrmaryII »

Podla ETKY do mojho vozu (Motor BMP, prevodovka BMP) je to necelych 700€.
Isiel by som do servisu nech si to vypocuju. Minuly tyzden doniesla baba brachovi auto Audi (myslim A5) a tam zotrvacnik rozbil obal prevodovky (nechala to zajst daleko :) Auto malo iba nieco cez 50 tis km.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: cudne buchanie

Příspěvek od zajda82 »

je to setrvák, přesně to samé to dělá mě, poslouchali to už ve dvou servisech

teď na něj šetřím :-)

ještě ti povím na kolik to vyjde
autorizovaný servis i s prací 26 000 CZK
neautorizovaný servis i s prací cca 20 000 CZK

ašpoň pro BMP HQL, čili DSG převodovku

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“