Prodam Corrado.

Fotky coroušu, Fotky našich mazlu a fotky z ulic, zajímavé odkazy

Moderátor: Danek 16V

Uživatelský avatar
ryba79
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrást
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodam Corrado.

Příspěvek od ryba79 »

Cyp_the_trestacz píše:Sem se zasmál... JJ.. Jenom za tu cestu si dal ránu.. Měli ste se sejít na půl cesty, když šlo o oboustranou výměnu.. Ani by tam nedojel a ty bys ušetřil...
to jo, jenže....to byla samá výmluva, že nemá čas, že je v práci....nakonec pak poslal kamaráda, aby to prodal....třeba to byl on a bál se, aby nedostal přes hubu. Kdo ví. Dokonce vybral i rádio, prostě socka. A já mu tam vezl voňavý BMW. No, chybama se člověk učí.

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Prodam Corrado.

Příspěvek od Majsha »

Hadate se zase o picovinach. Nekdy me pripadne ze se nehadate proto aby jste si neco vyjasnili ale jen proto aby jste se pohadali o cemkoliv.

A dneska staci obalka plna "kapriku" a jde vsechno. Znam to sam.

Uživatelský avatar
Rampage
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 216
Registrován: 19.12.2008 20:34
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Prodam Corrado.

Příspěvek od Rampage »

na fotkach je docela pekny

Uživatelský avatar
a-n-d-r-e
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1217
Registrován: 23.07.2008 17:56
Bydliště: srdce Slezka země Česká
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodam Corrado.

Příspěvek od a-n-d-r-e »

tady mě čekalo milé překvapení,když si to tu projíždím,na co jsem to tu nenarazil... tohle mělo být moje první corro,jel sem se na něj podívat škůdkou a nečekal mě tam majitel,ale vypasený chlapík se žlutým crx,bylo hodně pěkně udělane,dojeli jsme ke garážím a já mu říkam tak to nastartuj a on že to asi nepůjde,že je asi vyšťávená baterka,tak jsme ho vytlačili z garáže a věci kterých sem si všim, výfuk foukal ve všech spojích :mrgreen: bez rádia palubka na výměnu, géčko tlačilo 0.5,podle něj ve výborné kondici,já jako lajk sem mu na to samozřejmě skočil :D další věc,že kapotu měl jen na ty háčky,takže na parkingu by si kdokoliv mohl vzít n.d z motoru :D kolo se opravdu povolovalo,bylo to vidět na pravým podběhu byla plechová lata přetřená štětcem,bylo vidět že kolo odhouplo ven a udělalo pěknou díru do podběhu,vinko bylo převařené tak že to šlo poznat,nakonec se nám to podařilo nastartovat,ovšem to jelo na tři válce,takže propal pístu jasný si myslím,dýmilo to jako svině a hlavně,že se chválil že má novou vodní pumpu :mrgreen: pláště měly možná tak 3mm a jestli si všimnete tak mračítko je v půlce prohnuté,asi z toho jaká tam byla teplota,když to furt vařilo :mrgreen: a ovladač na křídlo byl tvrdý.....a co z toho vyplývá? jsem rád že sem ho nevzal,protože s takovou vránou bych si možná tak zadřel třísku do pr*ele,a sem rád za to,co mám :) jen mě tak napadlo,jak to auto dopadlo,a jestli ho vůbec prodal,že bych si někdy udělal výlet do tsieczyna
Majsha píše:Hadate se zase o picovinach. Nekdy me pripadne ze se nehadate proto aby jste si neco vyjasnili ale jen proto aby jste se pohadali o cemkoliv.

A dneska staci obalka plna "kapriku" a jde vsechno. Znam to sam.
mášo,tohle mě fakt pobavilo :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek
Motorové díly 1.9TD http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=213706" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Zábava“