subwoofer, poradte prosim.

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
rachot
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 07.05.2009 19:26
Bydliště: BRNO - jih
Kontaktovat uživatele:

subwoofer, poradte prosim.

Příspěvek od rachot »

zdravim... ted mám v golfíkovi radijko 2dino pioneer 50x4, mám zapojených všech 8 repro. v každých dveřích výšky aji bassy, a ted to chcu nejak pořešit aby to pěkně basovalo :) nejspíš nějakej subwoofer do kufru. ale moc se v tom nevyznám tak neporadil by mě někdo nějakej dobrej aktivní sw za cca 2500kč? prosimvás jestli máte v teto cenové kategorii s nějakým dobrý zkušenosti tak dejte vědět. dík
GOLF IV TDI black
Prodám díly na giv: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=144072" onclick="window.open(this.href);return false;
OLDCAR s.r.o. Brno královo pole, božetěchova 106
AUTO - MOTO SERVIS (VČ. DIAGNOSTIKY), PNEUSERVIS
605206463

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: subwoofer, poradte prosim.

Příspěvek od Skrat-G4 »

rachot píše:zdravim... ted mám v golfíkovi radijko 2dino pioneer 50x4, mám zapojených všech 8 repro. v každých dveřích výšky aji bassy, a ted to chcu nejak pořešit aby to pěkně basovalo :) nejspíš nějakej subwoofer do kufru. ale moc se v tom nevyznám tak neporadil by mě někdo nějakej dobrej aktivní sw za cca 2500kč? prosimvás jestli máte v teto cenové kategorii s nějakým dobrý zkušenosti tak dejte vědět. dík
Aktivní je na houbelec

Uživatelský avatar
rachot
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 07.05.2009 19:26
Bydliště: BRNO - jih
Kontaktovat uživatele:

Re: subwoofer, poradte prosim.

Příspěvek od rachot »

Skrat-G4 píše:
rachot píše:zdravim... ted mám v golfíkovi radijko 2dino pioneer 50x4, mám zapojených všech 8 repro. v každých dveřích výšky aji bassy, a ted to chcu nejak pořešit aby to pěkně basovalo :) nejspíš nějakej subwoofer do kufru. ale moc se v tom nevyznám tak neporadil by mě někdo nějakej dobrej aktivní sw za cca 2500kč? prosimvás jestli máte v teto cenové kategorii s nějakým dobrý zkušenosti tak dejte vědět. dík
Aktivní je na houbelec
proč? vsici rikaji ze jestli dam zesilovac a sw, nebo aktivni sw ze to vyjde uplne nastejno.
GOLF IV TDI black
Prodám díly na giv: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=144072" onclick="window.open(this.href);return false;
OLDCAR s.r.o. Brno královo pole, božetěchova 106
AUTO - MOTO SERVIS (VČ. DIAGNOSTIKY), PNEUSERVIS
605206463

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: subwoofer, poradte prosim.

Příspěvek od Skrat-G4 »

rachot píše:
Skrat-G4 píše: Aktivní je na houbelec
proč? vsici rikaji ze jestli dam zesilovac a sw, nebo aktivni sw ze to vyjde uplne nastejno.
Protože aktivní ti nikdy nezahraje to co sub se zesákem

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: subwoofer, poradte prosim.

Příspěvek od shaft.cz »

Skrat-G4 píše:
rachot píše: proč? vsici rikaji ze jestli dam zesilovac a sw, nebo aktivni sw ze to vyjde uplne nastejno.
Protože aktivní ti nikdy nezahraje to co sub se zesákem
To si pis ze zahraje! Je to uplne to stejny jak pasiv, aktiv je akorat to ze zesik je dany a nakonfigurovany dle vyrobce sw idealne pro nej a je uskovan vevnitr v bedne :)

Jinak pokud shanis neco za 2500, tak novy asi ne ale bejct tebou tak prihodim neco navrch a vem aktivku od Fly, za ty love pohoda a zahraje to vklidu pro 80 procent normalnich posluchacu.

Uživatelský avatar
rachot
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 07.05.2009 19:26
Bydliště: BRNO - jih
Kontaktovat uživatele:

Re: subwoofer, poradte prosim.

Příspěvek od rachot »

To si pis ze zahraje! Je to uplne to stejny jak pasiv, aktiv je akorat to ze zesik je dany a nakonfigurovany dle vyrobce sw idealne pro nej a je uskovan vevnitr v bedne :)

Jinak pokud shanis neco za 2500, tak novy asi ne ale bejct tebou tak prihodim neco navrch a vem aktivku od Fly, za ty love pohoda a zahraje to vklidu pro 80 procent normalnich posluchacu.[/quote]
mužu mít od borca Fli trap 10 , 800w, aktiv. za cca 2500 . mám do toho jit?
GOLF IV TDI black
Prodám díly na giv: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=144072" onclick="window.open(this.href);return false;
OLDCAR s.r.o. Brno královo pole, božetěchova 106
AUTO - MOTO SERVIS (VČ. DIAGNOSTIKY), PNEUSERVIS
605206463

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: subwoofer, poradte prosim.

Příspěvek od shaft.cz »

rachot píše:To si pis ze zahraje! Je to uplne to stejny jak pasiv, aktiv je akorat to ze zesik je dany a nakonfigurovany dle vyrobce sw idealne pro nej a je uskovan vevnitr v bedne :)

Jinak pokud shanis neco za 2500, tak novy asi ne ale bejct tebou tak prihodim neco navrch a vem aktivku od Fly, za ty love pohoda a zahraje to vklidu pro 80 procent normalnich posluchacu.
mužu mít od borca Fli trap 10 , 800w, aktiv. za cca 2500 . mám do toho jit?[/quote]

novej? Pokud jo tak jdi, nic lepsiho za ty prachy novy nesezenes 8)

Uživatelský avatar
rachot
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 07.05.2009 19:26
Bydliště: BRNO - jih
Kontaktovat uživatele:

Re: subwoofer, poradte prosim.

Příspěvek od rachot »

shaft.cz píše:
rachot píše:To si pis ze zahraje! Je to uplne to stejny jak pasiv, aktiv je akorat to ze zesik je dany a nakonfigurovany dle vyrobce sw idealne pro nej a je uskovan vevnitr v bedne :)

Jinak pokud shanis neco za 2500, tak novy asi ne ale bejct tebou tak prihodim neco navrch a vem aktivku od Fly, za ty love pohoda a zahraje to vklidu pro 80 procent normalnich posluchacu.
mužu mít od borca Fli trap 10 , 800w, aktiv. za cca 2500 . mám do toho jit?
novej? Pokud jo tak jdi, nic lepsiho za ty prachy novy nesezenes 8)[/quote]
použitej, ale prej 100% stav. tak sem zvědavej :) díky
GOLF IV TDI black
Prodám díly na giv: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=144072" onclick="window.open(this.href);return false;
OLDCAR s.r.o. Brno královo pole, božetěchova 106
AUTO - MOTO SERVIS (VČ. DIAGNOSTIKY), PNEUSERVIS
605206463

Uživatelský avatar
Ditr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 26.08.2009 14:40
Bydliště: Ostrawa-city

Re: subwoofer, poradte prosim.

Příspěvek od Ditr »

už sem slyšel hodně aktivních a mě to třeba z klamalo nigdy bych do toho nešel

golfík4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.09.2009 21:48
Bydliště: znojmo

Re: subwoofer, poradte prosim.

Příspěvek od golfík4 »

ZDAREC BORCI ZAPOJIL SEM BASAK DO KUFRU A ZESILOVAŠ A TED KDYŽ NASTARTUJU TAK SE OZIVA PIIISKANI JE TO NEPŘIJEMNE PROSIIIM O RADU

Uživatelský avatar
rachot
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 07.05.2009 19:26
Bydliště: BRNO - jih
Kontaktovat uživatele:

Re: subwoofer, poradte prosim.

Příspěvek od rachot »

asi to nemáš odrušený od jiných signálů.
GOLF IV TDI black
Prodám díly na giv: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=144072" onclick="window.open(this.href);return false;
OLDCAR s.r.o. Brno královo pole, božetěchova 106
AUTO - MOTO SERVIS (VČ. DIAGNOSTIKY), PNEUSERVIS
605206463

golfík4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.09.2009 21:48
Bydliště: znojmo

Re: subwoofer, poradte prosim.

Příspěvek od golfík4 »

když koupim odrušovač tak kam ho zapojim ? protože mě piskaji aj předni ve dveřich a ty nemaji za sesilovačem ani s kablama k zesilovači nic společnyho

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“