Nová kobyla ve stádu s rodokmenem CORRADO

Fotky coroušu, Fotky našich mazlu a fotky z ulic, zajímavé odkazy

Moderátor: Danek 16V

Odpovědět
Uživatelský avatar
spilner
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Nová kobyla ve stádu s rodokmenem CORRADO

Příspěvek od spilner »

Zdravím,
tak jsem si dnes dovezl lásku od dětství v podobě G60. Na zimu se zašijeme do garáže a trošku to poladíme...

Za tento kup chci hlavně poděkovat klubákům, kteří mi při prohlídce hodně pomohli...
...v ledasčem!!! :fly2:

Děkuju
Přílohy
18102009390.jpg
18102009393.jpg
18102009388.jpg

Uživatelský avatar
bartpt
Profík
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová kobyla ve stádu s rodokmenem CORRADO

Příspěvek od bartpt »

tak doufám,že na jaře bude změna trochu poznat. :wink:

Uživatelský avatar
oldskull
Závodník
Závodník
Příspěvky: 601
Registrován: 17.02.2009 22:37
Bydliště: Brno - Bronx :-) Kroměříž :-(
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová kobyla ve stádu s rodokmenem CORRADO

Příspěvek od oldskull »

no tak ses konecne dockal , skoda , ze taky nejses Brnak , to uz by byl mazec mit tam uz cca 10 corrad
tak at ti bezproblemove slouzi
VW Corrado G60 >>>> http://oldskull.galerie.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Corrado G60 >>>> http://www.corrado-database.nl/index.ph ... do&id=5276" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
spilner
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová kobyla ve stádu s rodokmenem CORRADO

Příspěvek od spilner »

oldskull píše:no tak ses konecne dockal , skoda , ze taky nejses Brnak , to uz by byl mazec mit tam uz cca 10 corrad
tak at ti bezproblemove slouzi
no borec co prodával, už tak dost nepobral ten příjezd dvou corr... :D vlastně von asi nikdo na celým tom sídlišti.

...ale Brno mám "za rohem", takže na nějákej srázek klidně rád dorazím. Meteorologové nám dělají ještě nadějí slibného počasí, tak uvidíme! :)

Uživatelský avatar
oldskull
Závodník
Závodník
Příspěvky: 601
Registrován: 17.02.2009 22:37
Bydliště: Brno - Bronx :-) Kroměříž :-(
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová kobyla ve stádu s rodokmenem CORRADO

Příspěvek od oldskull »

noo , muzem to nak zorganizovat , zitra jedu do Brna corradem na kontrolni RTG + CT , takze esi se to nekomu takhle rychle podari dohokat , tak bych urco dojel
( jindy uz zase nemuzu pac marodim )
VW Corrado G60 >>>> http://oldskull.galerie.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Corrado G60 >>>> http://www.corrado-database.nl/index.ph ... do&id=5276" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
spilner
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová kobyla ve stádu s rodokmenem CORRADO

Příspěvek od spilner »

oldskull píše:noo , muzem to nak zorganizovat , zitra jedu do Brna corradem na kontrolni RTG + CT , takze esi se to nekomu takhle rychle podari dohokat , tak bych urco dojel
( jindy uz zase nemuzu pac marodim )

do pěti sem v práci, ale jinak nemám problém...!!! S tímhle tam sem "za pár" minutek... :wink:

Uživatelský avatar
oldskull
Závodník
Závodník
Příspěvky: 601
Registrován: 17.02.2009 22:37
Bydliště: Brno - Bronx :-) Kroměříž :-(
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová kobyla ve stádu s rodokmenem CORRADO

Příspěvek od oldskull »

spilner píše:
oldskull píše:noo , muzem to nak zorganizovat , zitra jedu do Brna corradem na kontrolni RTG + CT , takze esi se to nekomu takhle rychle podari dohokat , tak bych urco dojel
( jindy uz zase nemuzu pac marodim )

do pěti sem v práci, ale jinak nemám problém...!!! S tímhle tam sem "za pár" minutek... :wink:
ok , vyskosim neco dohokat
VW Corrado G60 >>>> http://oldskull.galerie.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Corrado G60 >>>> http://www.corrado-database.nl/index.ph ... do&id=5276" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
danopanci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: Nová kobyla ve stádu s rodokmenem CORRADO

Příspěvek od danopanci »

Veľmi pekné CORRADO 8O 8O 8O , pozoroval som na nete jeho osud a je fajn že je tu na klube. Neviem čo chceš na ňom upravovať, ale Corro je asi najkrajšie keď je v originále. Určite si myslel opravu nejakých kozmetických vád, umytie a valeštenie diskov ..........

Prajem Ti veľa zábavy a radosti s touto G-60, len nezabudni skontrolovať G-láder, aby si neľutoval ako ja .....

Neboj sa nás informovať ako pokračuješ so zušľachťovaním Tvojho CORRADA

Uživatelský avatar
spilner
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová kobyla ve stádu s rodokmenem CORRADO

Příspěvek od spilner »

danopanci píše:Veľmi pekné CORRADO 8O 8O 8O , pozoroval som na nete jeho osud a je fajn že je tu na klube. Neviem čo chceš na ňom upravovať, ale Corro je asi najkrajšie keď je v originále. Určite si myslel opravu nejakých kozmetických vád, umytie a valeštenie diskov ..........

Prajem Ti veľa zábavy a radosti s touto G-60, len nezabudni skontrolovať G-láder, aby si neľutoval ako ja .....

Neboj sa nás informovať ako pokračuješ so zušľachťovaním Tvojho CORRADA

No chystám se koupit chromovou masku bez znaku, samolepek mám dost a nalepit všude takový ty výdechy... chromový zrcátka a blikací anténu... :lol:

Dělám si knedlu-samozřejmě se zatím nehrnu do zásadních, nejprve chci dát do pořádku jeho původní stav, kapota třeba vypadá jako kdyby si na ní někdo denně dával dvě čísla... :-D

Jeho historii sem taky trochu vypozoroval z inzerátů, dokonce původně pocházelo tady z vysočiny, pokud ale máš více informací, tak mě o nich neváhej informovat.
Já využiju posledních dozvuků pěkného počasí a potom dobrou noc na zimu v garáži... :wink:

Uživatelský avatar
kashty
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová kobyla ve stádu s rodokmenem CORRADO

Příspěvek od kashty »

Jak možná někdo poznal z fotek,byl jsem při koupi spilnerova Corradka u toho a myslám,že se určitě nemá za co stydět a je to dobrej základ pro další zušlechťování.Auto je kompletní,má drobné kosmetické vady,ale hlavně je mechanicky v pořádku.Kolik tlačí Gé těžko říct,ale tlačí minimálně stejně jako mně nebo kolegovi taky z Brna.Podvozek neklepe,čepy,tlumiče,manžety OK,výbava komplet funkční(krom klasika zasouvání šíbru a ABS),bez koroze.Na 20 let starý auto dost dobrý,jiný automobilky by se mohly od VW učit.Dle majitele zvlněný brzdový kotouče,mírně znatelná je to při brždění asi ze 150km/h.Cena odpovídala stavu auta,nebyla to ani podělávka ani super cena,ikdyž předchozí majitel mohl s cenou o fous níž,když nikde neuvedl prasklinu na čelním skle.To už jsme nechali na tobě, spilnere, jak si to vybojuješ nebo ne.
Pořídils dobrou káru,gratuluju a přeju plno radostných kilometrů :wink:
úsměv pěkne do scirocca :-)

Uživatelský avatar
spilner
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová kobyla ve stádu s rodokmenem CORRADO

Příspěvek od spilner »

[quote="kashty"]Jak možná někdo poznal z fotek,byl jsem při koupi spilnerova Corradka u toho a myslám,že se určitě nemá za co stydět a je to dobrej základ pro další zušlechťování.Auto je kompletní,má drobné kosmetické vady,ale hlavně je mechanicky v pořádku.Kolik tlačí Gé těžko říct,ale tlačí minimálně stejně jako mně nebo kolegovi taky z Brna.Podvozek neklepe,čepy,tlumiče,manžety OK,výbava komplet funkční(krom klasika zasouvání šíbru a ABS),bez koroze.Na 20 let starý auto dost dobrý,jiný automobilky by se mohly od VW učit.Dle majitele zvlněný brzdový kotouče,mírně znatelná je to při brždění asi ze 150km/h.Cena odpovídala stavu auta,nebyla to ani podělávka ani super cena,ikdyž předchozí majitel mohl s cenou o fous níž,když nikde neuvedl prasklinu na čelním skle.To už jsme nechali na tobě, spilnere, jak si to vybojuješ nebo ne.
Pořídils dobrou káru,gratuluju a přeju plno radostných kilometrů :wink:[/quot

Ještě jednou díky.
S cenou už hnout nechtěl, lajdák jeden, ale to už zvládnu... Ještě sem zaznamenal dost nepřesný odhady MFA, co se týče dojezdu a průměrný spotřeby, ale to jsou "detaily" které se snad doladí. Budu se těšit na další shledání, třeba na nějakým srázku.

Uživatelský avatar
a-n-d-r-e
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1217
Registrován: 23.07.2008 17:56
Bydliště: srdce Slezka země Česká
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová kobyla ve stádu s rodokmenem CORRADO

Příspěvek od a-n-d-r-e »

sorry za ot.ale je možný,že sem za tu dobu co mám corro nepřišel na to že mfa ukazuje i dojezd? :thk:
Obrázek
Motorové díly 1.9TD http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=213706" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
kashty
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová kobyla ve stádu s rodokmenem CORRADO

Příspěvek od kashty »

spilner:funkce MFA najdeš TADY a dojezd to bohužel neukazuje :wink:
úsměv pěkne do scirocca :-)

Uživatelský avatar
spilner
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová kobyla ve stádu s rodokmenem CORRADO

Příspěvek od spilner »

kashty píše:spilner:funkce MFA najdeš TADY a dojezd to bohužel neukazuje :wink:

tak to sorry, moje chyba...!

Odpovědět

Zpět na „Zábava“