POLO 1,4TDi

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
JARDA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

POLO 1,4TDi

Příspěvek od JARDA »

Ahoj, zdravím všechny majitele tohohle autíčka. Mám r.v. 01/2001, chtěl bych si udělat lampičku do odkládací schánky před spolujezdcem. Nemáte někdo zkušenost, jak na to? Uvítal bych kontakt s obdobným majitelem, také už mám pár zkušeností- např. po výměně rozvodového řemene v zimě špatně chytá......

cartman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostejovw
Kontaktovat uživatele:

Re: POLO 1,4TDi

Příspěvek od cartman »

JARDA píše:Ahoj, zdravím všechny majitele tohohle autíčka. Mám r.v. 01/2001, chtěl bych si udělat lampičku do odkládací schánky před spolujezdcem. Nemáte někdo zkušenost, jak na to? Uvítal bych kontakt s obdobným majitelem, také už mám pár zkušeností- např. po výměně rozvodového řemene v zimě špatně chytá......
čau mám přesně tohle jak ty ale lampičku jsem tam nedával!! A jináč jsem stím spokojenej!! chytá mi to bez problému stává mi to venku a -18 stuúpnu a hend naskočí!! rozvodák jsem také měnil mám ¨najeto 107tis a uplně super auto!! Ted chci na léto dát čip motoru!! máš to načipováný ty??

Uživatelský avatar
JARDA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

POLO 1,4TDi

Příspěvek od JARDA »

Ahoj, o čipování zatím neuvažuji, byl jsem s autíčkem spokojen maximálně do výměny rozvoďáku. Mám najeto 115000km, před koncem roku mi v jedné autodílně tady u nás na Vysočině vyměnili rozvoďák s kladkou a vodní pumpou a od té dobe se mu nechce chytat a spadl mu i výkon. Sháním někoho, kdo by mi "mazla"vymazlil, ale nikomu se do třípísťáku nechce, také po zkušenosti ho již jen tak někomu nesvěřím, ani servisy ještě nemají s těmito auty zkušenost. V Jihlavě o nikom se "zlatýma ručičkama" nevím a tak pátrám, kde bych se tady u nás na Vysočině obešel, jsem ochoten už dojet kamkoliv, jen aby makal jak před tím. Jinak je to bezva auto, jsme dvá s manželkou a do rozvoďáku jsme si říkali, že už jiné auto nechcem. Pokud by se tady vyskytl někdo, kdo věci rozumí, dejte mi prosím vědět, určitě se dohodnem.

cartman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostejovw
Kontaktovat uživatele:

Re: POLO 1,4TDi

Příspěvek od cartman »

JARDA píše:Ahoj, o čipování zatím neuvažuji, byl jsem s autíčkem spokojen maximálně do výměny rozvoďáku. Mám najeto 115000km, před koncem roku mi v jedné autodílně tady u nás na Vysočině vyměnili rozvoďák s kladkou a vodní pumpou a od té dobe se mu nechce chytat a spadl mu i výkon. Sháním někoho, kdo by mi "mazla"vymazlil, ale nikomu se do třípísťáku nechce, také po zkušenosti ho již jen tak někomu nesvěřím, ani servisy ještě nemají s těmito auty zkušenost. V Jihlavě o nikom se "zlatýma ručičkama" nevím a tak pátrám, kde bych se tady u nás na Vysočině obešel, jsem ochoten už dojet kamkoliv, jen aby makal jak před tím. Jinak je to bezva auto, jsme dvá s manželkou a do rozvoďáku jsme si říkali, že už jiné auto nechcem. Pokud by se tady vyskytl někdo, kdo věci rozumí, dejte mi prosím vědět, určitě se dohodnem.
čau bohužel to tí já neporadím co stím a ¨kde zajed!! :oops: Ale já prodávám mího mazla přesně co máš ty za 169tis tak se poptej je to 1,4tdi pd rv 2001/11mesíc koupeno v čr 2majitel serviska všechny klíče 5dveřívý modrá metalíza,abs,el okna,kožený volant,airback,15alu kola AEZ exluzivní kola v hodnotě 26tisíc, atd myslím že je to cena rozumná!! chci golfa 4!!! A zimní starty bez problém,u!

Uživatelský avatar
Winklbauer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Olomouc

Příspěvek od Winklbauer »

zajeď to reklamovat máš špatně nastavenej předvstřik jak ti dělali rozvody tak ti špatně nastavili čerpadlo :wink: jak to daj dokupy tak to zase bude šlapat jak hodinky 8)

cartman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostejovw
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cartman »

Winklbauer píše:zajeď to reklamovat máš špatně nastavenej předvstřik jak ti dělali rozvody tak ti špatně nastavili čerpadlo :wink: jak to daj dokupy tak to zase bude šlapat jak hodinky 8)
Ahoj nechci ti nic říkat Ale ten motor je PD a to je přímej vstřik a žádný čerpadlo to nemá!!! :D :D
když už auto tak VW

Uživatelský avatar
mastry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mastry »

cau lidi,ma nekdo zkusenosti s cipem u PD?

Uživatelský avatar
MKB
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od MKB »

doporucuji clen Reesha(608 95 05 95) z http://www.dieselpower.cz" target="_blank, je to profik na zvysovani vykonu u TDI motoru-vynikajici chipy!zadne prehravani-chip primo na miru!mluvim z vlastni zkusenosti! MKB

Uživatelský avatar
mastry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mastry »

MKB
cau. a nemas zkusenosti s 1.4TDI PD? cena atd.

Uživatelský avatar
MKB
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od MKB »

to sice nemam,ale myslim, ze uz i to mu proslo rukama, kazdej je s jeho praci spokojenej, udela nekolik verzi a podle tvych vlastnich pozadavku vse nastavi! co vim, tak snad nikdo jeste nemel problem! a ceny sou velmi solidni si myslim, take zalezi na domluve, nema pevnej cenik!
proste jestli chces chip, tak ho udelej u nej, ja budu ted chipovat dalsi auto a hadej u koho! neni problem se dozvedet vic! kontaktuj ho a uvidis!
je ochotnej a urcite ti vse vysvetli, tel na nej je 608/950595, Reesha, http://www.dieselpower.cz" target="_blank

Uživatelský avatar
mastry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mastry »

MKB

prosim te a kde to je? kde to provadi? staci mesto

Uživatelský avatar
Eddie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eddie »

mastry: máš SZ

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“