ČISTIČ NA SEDAČKY

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: ČISTIČ NA SEDAČKY

Příspěvek od Goauld »

A jak to mám pod tu látku dostat ? Nejsou to jenom maličky bublinky, ale velky bubliny látky. Jediny co mě napadlo, to ročalounit a znovu nějak cely udělat, ale nevim jesi bych tam zpátky vrátil ten díl co je zezadu přichycenej tím že sou tam roztaveny špunty, pak by to už tak nedrželo.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
sisa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: ČISTIČ NA SEDAČKY

Příspěvek od sisa »

Zdravím,tak jsem se taky pustil do praní potahů výsledek super.Lepší než se stím drbat nějakým tepovačem. :roll: Ale vznikl my jeden problém s kterým jsem se drbal celé dnešní odpoledne a néé ho vyřešit.Dokázal by mě někdo poradit jak tam dostat zpět ten plastový kryt,který je kolem sedáku.Nemohl jsem ho vůbec zatlačit zpět do té drážky s látkou,pořád vyjížděl ven. :cry: :cry: :cry: :cry: Za každou radu vedoucí ke zdárnému konci budu moc vděčný,

Uživatelský avatar
bin79
Člen klubu
Příspěvky: 413
Registrován: 12.02.2009 01:47
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: ČISTIČ NA SEDAČKY

Příspěvek od bin79 »

Zdarec ktery plast mas na mysli.co je na spodu sedacku ten se zacvakne a zepredu se prisroubiju..774650883

Uživatelský avatar
sisa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: ČISTIČ NA SEDAČKY

Příspěvek od sisa »

jo ty mám na mysli...ale jak zacvaknou....na konci latky je prišitý plast ten zacvaknu do "U"žlábku sedačky a vlastně mezi zlábek a ten plast natlačím ten kryt.Ale nechce mě tam držet pořád vyjíždí ven nejhorší je to v tom oblouku....

Uživatelský avatar
bin79
Člen klubu
Příspěvky: 413
Registrován: 12.02.2009 01:47
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: ČISTIČ NA SEDAČKY

Příspěvek od bin79 »

Ten plast natlac do sedacky vrsek toho plastu ma profil "elko "potom se musis podivat kolem serizeni polohy operadla jsou myslim dve packy ktery musis zacvaknout.zkusto nebo cinkni 774650883.

Uživatelský avatar
sisa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: ČISTIČ NA SEDAČKY

Příspěvek od sisa »

jo kdyžtak se ozvu teď jsem v práci jak budu doma tak to zkusím a když to nepůjde tak zavolám po 16.00 ....jestli nebude vadit

Uživatelský avatar
bin79
Člen klubu
Příspěvky: 413
Registrován: 12.02.2009 01:47
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: ČISTIČ NA SEDAČKY

Příspěvek od bin79 »

o.k. neni problem

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“