SEDADLA: lze upravit sedadla na otočná a dodělat vyhřívání?

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: SEDADLA: lze upravit sedadla na otočná a dodělat vyhřívání?

Příspěvek od parizek_ltm »

To musi byt super vec, otocna sedadla. Hlavne pri kempinku a podobnych aktivitach :lol: to z minibusu udela opravdovy karavan :)

Sic jsem nemel na svem moznost to podrobne zkoumat, jsem o toceni bohuzel nejspis taky ochuzen a casem bych to rad napravil.

to komik :
kde jsi sehnal ty otocne "podstavce" ? diky :)

Uživatelský avatar
romandub
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 27.10.2008 14:41
Bydliště: Bílina okr. Teplice

Re: SEDADLA: lze upravit sedadla na otočná a dodělat vyhřívání?

Příspěvek od romandub »

parizek_ltm píše:To musi byt super vec, otocna sedadla. Hlavne pri kempinku a podobnych aktivitach :lol: to z minibusu udela opravdovy karavan :)

Sic jsem nemel na svem moznost to podrobne zkoumat, jsem o toceni bohuzel nejspis taky ochuzen a casem bych to rad napravil.

to komik :
kde jsi sehnal ty otocne "podstavce" ? diky :)
kontaktuj klubáka "prochy3344" ten by mohl neco mít :wink:
Dub

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SEDADLA: lze upravit sedadla na otočná a dodělat vyhřívání?

Příspěvek od patper »

:sharm: :bubu: :sharm: :bubu: :bubu: :bubu: :sharm:
Taaaaaaak se hlasim, mezi vyhrivane zadky :ura1:
Diky ABELOVI vse funguje jak maaaaaaaaa :999:

P.S. nejake foto dodam... :D

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: SEDADLA: lze upravit sedadla na otočná a dodělat vyhřívání?

Příspěvek od parizek_ltm »

patper píše::sharm: :bubu: :sharm: :bubu: :bubu: :bubu: :sharm:
Taaaaaaak se hlasim, mezi vyhrivane zadky :ura1:
Diky ABELOVI vse funguje jak maaaaaaaaa :999:

P.S. nejake foto dodam... :D
A patpere vis, ze deti te uz tedka necekaj ? Nedavno o tom davali nejakou reportaz. Proc asi mame nacini venku ? Asi ne aby si sedlo na vyhrivanou sedacku :lol:

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SEDADLA: lze upravit sedadla na otočná a dodělat vyhřívání?

Příspěvek od patper »

:lol: :D :mrgreen: JA uz se muzu hraaaaat,protoze mam splnino :dog: Mam dva caparty :croc: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Matuf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 538
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWýchodní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: SEDADLA: lze upravit sedadla na otočná a dodělat vyhřívání?

Příspěvek od Matuf »

8O A to Ivča nechce další ??? Vzlášť po tom příběhu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
IVAN142
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Náchodsko

Re: SEDADLA: lze upravit sedadla na otočná a dodělat vyhřívání?

Příspěvek od IVAN142 »

patper píše::sharm: :bubu: :sharm: :bubu: :bubu: :bubu: :sharm:
Taaaaaaak se hlasim, mezi vyhrivane zadky :ura1:
Diky ABELOVI vse funguje jak maaaaaaaaa :999:

P.S. nejake foto dodam... :D
Už se na ně těšíme hlavně jak mi to vyprávěl Matuf to byla paráda co? :D

aster12
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.08.2008 22:18
Bydliště: Zlaté Moravce Slovensko

Re: SEDADLA: lze upravit sedadla na otočná a dodělat vyhřívání?

Příspěvek od aster12 »

libor_m píše:Mám "normální" (=neotočné) přední sedadla. Tuší z vás někdo, co je zapotřebí, kdybych chtěl mít předn sedadla otočná? Nějaký mechanismus, který se přidělá na spodek sedadla nebo je nutné celá nová sedačka?

Dále bych rád věděl, jestli toto je opravdu příprava na vyhřívání sedadel a co všechno bych musel pokoupit či povyměnit, aby mi to topilo pod zadkem ...
Ahoj jde to predelat , vubec t neni problém , aj s ohrevom , delal sem ti už Jožo

Joska Galaxy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 06.10.2009 16:01

Re: SEDADLA: lze upravit sedadla na otočná a dodělat vyhřívání?

Příspěvek od Joska Galaxy »

Omlouvám se, jestli jsem netrefil téma, ale v Sherlocku jsem to nenašel. Jde mi o přihrádku pod sedačkou spolujezdce...tu "tajnou" v podlaze. Je to asi šikovná věcička, ale dá se do ní vůbec dostat ? Jde mi o to, že mám sedadla s otáčecím podstavcem a v tom bude asi kámen úrazu, že...tu schránku odemknu a zvednu její víko jen o pouhých pár cm, takže pokud bych do ní cokoliv prostrčil, horko těžko bych to potom vytáhl ven. Nebo je na její otevření snad mně nějaký neznámý fígl ? To už je lepší prostor pod sedadlem řidiče. Tam odcvaknu kobereček a můžu dát cokoliv dovnitř...Jinak abych Vás trošku pobavil, o té přihrádce jsem vůbec nevěděl a objevil ji vlastně až díky luxování auta a čištění koberečků pěnou... :mrgreen: (klíček naštěstí mám, ale doopravdy jsem netušil, od čeho že je) :lol:
Galaxy I, r.v. 1999, 1.9 TDi, 81 kW, šedo-stříbrná metal., Ghia výbava... (okres HK)

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: SEDADLA: lze upravit sedadla na otočná a dodělat vyhřívání?

Příspěvek od pistahufnagl »

tak koukám že se máš. já tam mám taky jen kobereček jako u řidiče. 8O
UBYTOVÁNÍ V JAROMĚŘI:
http://www.penzionexpanze.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Joska Galaxy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 06.10.2009 16:01

Re: SEDADLA: lze upravit sedadla na otočná a dodělat vyhřívání?

Příspěvek od Joska Galaxy »

No, obávám se, že ta přihrádka je sice šikovná věc, ale jelikož její víko jen stěží a jen o cca 2-3 cm nazvednu, je mi úplně...na dvě věci...asi je to tím otáčecím mechanizmem pod sedákem, ať sedadlo spolujezdce šoupu dopředu jak chci...na max až k palubce, stejně mi zbývá na nadzvednutí víka velice málo prostoru. Zkoušel jsem, jestli víko nepůjde vysunout...něco ukrýt do přihrádky...a zase jej zasunout a až pak zamknout, ale takto to asi nefunguje, škoda...
Galaxy I, r.v. 1999, 1.9 TDi, 81 kW, šedo-stříbrná metal., Ghia výbava... (okres HK)

Uživatelský avatar
Belmondo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 349
Registrován: 12.10.2007 13:22
Bydliště: Praha

Re: SEDADLA: lze upravit sedadla na otočná a dodělat vyhřívání?

Příspěvek od Belmondo »

Joska Galaxy píše:No, obávám se, že ta přihrádka je sice šikovná věc, ale jelikož její víko jen stěží a jen o cca 2-3 cm nazvednu, je mi úplně...na dvě věci...asi je to tím otáčecím mechanizmem pod sedákem, ať sedadlo spolujezdce šoupu dopředu jak chci...na max až k palubce, stejně mi zbývá na nadzvednutí víka velice málo prostoru. Zkoušel jsem, jestli víko nepůjde vysunout...něco ukrýt do přihrádky...a zase jej zasunout a až pak zamknout, ale takto to asi nefunguje, škoda...
Ta zamykací přihrádka bude asi nějaká dodělávka, ne? Standardně je tam pouze kobereček na sucháč. Pokud posunu sedačku až k palubce, tak tam dám i malou autonabíječku AKU.

Joska Galaxy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 06.10.2009 16:01

Re: SEDADLA: lze upravit sedadla na otočná a dodělat vyhřívání?

Příspěvek od Joska Galaxy »

Nevím, nevím, ale bude to nejspíše originál. Vypadá to, že je to již od výroby a dokonce jsem ji následně našel vyobrazenou v manuále na jedničkového Sharana. Je pod sedadlem spolujezdce. Uvnitř má i polstrování...ale jak jsem psal, asi díky otočným sedadlům zůstávala a i u mne zůstane nevyužitá. Když jsem dovnitř posvítil, vypadá nepoužívaně, asi tam ani předchozí německý majitel nemohl nic řádně zastrčit. :|
Galaxy I, r.v. 1999, 1.9 TDi, 81 kW, šedo-stříbrná metal., Ghia výbava... (okres HK)

jukinoo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 376
Registrován: 22.09.2008 23:05
Bydliště: ziar nad hronom

Re: SEDADLA: lze upravit sedadla na otočná a dodělat vyhřívání?

Příspěvek od jukinoo »

a nema tam byt 2 baterka k nez. kureniu 8O

Joska Galaxy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 06.10.2009 16:01

Re: SEDADLA: lze upravit sedadla na otočná a dodělat vyhřívání?

Příspěvek od Joska Galaxy »

Co se týká Galaxíčka, tak jsem úplný nováček, takže na toto se 100% jistotou neodpovím, na druhou stranu, když jsem pročítal manuál o Bufíku, tak jsem nikde ani zmíňkou nenarazil na existenci druhé baterie. Já nevím, ale asi by měla těmto našim autům stačit jedna baterie. Dvě baterky maj třeba offroady, např. buď M. Pajero nebo N. Patrol...nyní si nejsem jistý který z nich, ale tam je to o něčem jiném, jsou to auta do nepohody, tak asi proto....
Galaxy I, r.v. 1999, 1.9 TDi, 81 kW, šedo-stříbrná metal., Ghia výbava... (okres HK)

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“