Rozvodový řemen:

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
petr maminak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 06.08.2009 20:03
Bydliště: Rychnov n/Kn

Rozvodový řemen:

Příspěvek od petr maminak »

Zajímá mě zdali má Touareg 2,5 TDI R5 128kw rv.2003 rozvodový řemen a v jakých místech ho najdu ? Díky za radu Gamstrik.

Gamstrik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 25.11.2009 21:56
Bydliště: Rokytnice v Orlických horách

Re: Rozvodový řemen:

Příspěvek od Gamstrik »

Tak s tím nemám zkušenosti ještě jsem ho neměnil nevím možná tam je řetěz zatím čau.

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Rozvodový řemen:

Příspěvek od koto99 »

Touareg 2,5 má rozvodovú reťaz, ktorá sa nemení. Menia sa len gumové spojky s voľnobežkami na alternátore a kompresore klimatizácie. Tento motor nemá ani klinový remeň. Namiesto neho sú tie gumené spojky. Celé je to vzadu, takže opačne ako u bežného motora.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Rozvodový řemen:

Příspěvek od LuboR5 »

a už vám ta spojka na alternátoru vydává takový šelestivý zvuk vesměs na volnoběh ?

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Rozvodový řemen:

Příspěvek od koto99 »

Ja som menil obidve, lebo to na voľnobeh to hrkalo.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Luki VW AG
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 15.12.2009 19:55
Bydliště: Liptovská Lúžna

Re: Rozvodový řemen:

Příspěvek od Luki VW AG »

R 5 ma tzv. Kralovsky rozvod-pohon ozubenymi kolesami s ktorych su potom hnane pomocne agregaty...

Odpovědět

Zpět na „Touareg“