PRAVIDLA SAG-bazaru - ČTĚTE !!!

koupě, prodej, výměna...

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

PRAVIDLA SAG-bazaru - ČTĚTE !!!

Příspěvek od Shemik »

PRAVIDLA SAG-bazaru:

Vážení vzhledem k nedávné změně klubové inzertní politiky, opět můžeme mít náš výhradně sekční "SAG-bazar" umístěný v naší sekci a to dokonce v mnohem lepší podobě než kdysi. Ovšem i v něm je potřeba dodržovat pravidla :!: Takže:

:arrow: 1 ) Každý inzerát založte do vlastního samostatného tématu (vlákna) :!:

:arrow: 2 ) Každý nadpis inzerátu bude začínat jedním ze 3 slov, příklad: KOUPÍM: ...., PRODÁM: ..., VYMĚNÍM: ... , nebo alespoň K:, P: V:, ... .
Žádné "sháním, hledám, nemáte někdo ...", nebo dokonce, "neválí se nekomu v garáži" apod. :!:
Další popis bude malými písmeny a stručně v něm popište o co v inzerátu jde,
příklad: "PRODÁM: motor do sharana 1,9 TDi, 85 kW, rv 2004"

:arrow: 3 ) Každý jednotlivý inzerát bude mít svoje samostatné téma, jako je tomu ve velkém klubovém bazaru
a v něm mohou poptávající diskutovat s nabízejícími o inzerovaném zboží :!:

:arrow: 4 ) Zájemci o inzerované zboží, pište nabízejícím do jejich inzerátů-inzertních témat jen aktuální a potřebné otázky.
Nespamujte v nich a nekomentujte zboží zůsobem "To je moc hezké, to se mi nelíbí, cena je taková, nebo maková", atd atd.,
pište "jen" v případě, že o zboží máte opravdu zájem :!:

:arrow: 5 ) Inzerujte zde výhradně, jen a pouze věci vozy, díly a vše týkající se vozu SAG čili Sharan, Alhambra a Galaxy.
Vše ostatní patří sem: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=50&t=45153" onclick="window.open(this.href);return false; a zde to bude smazáno :!:

:arrow: 6 ) Uvádějte k inzerovanému zboží přesný, co nejobsáhlejší popis, cenu a fotografie :!:

:arrow: 7 ) Hlídejte si aktuálnost Vašich inzerátů, pokud se zboží prodá, nebo přestane nabízet, napište mi SZ,
nebo to dopište do předmětu prvního příspěvku-inzerátu a já inzerát smažu,
abychom zde časem nemuseli aktuálni inzeráty hledat v haldách těch neaktuáních :!:
Pokud se v inzerátu neobjeví žádná aktivita po dobu posledních 3 mesíců, bude považován za neaktivni
a bude smazán :!: Takže si jejich aktuálnost hlídejte a případně si je sami aktualizujte :!:

:arrow: 8 ) K aktualizaci či posunutí inzerátu na přední pozice používejte tlačítko "oživit" - příspěvky typu "up" "stále platí" atd. budou mazány :!:

:arrow: 9 ) Inzeráty obsahují odkazy na inzerci mimo VW Club budou mazány :!:

Děkuji všem za dodržování pravidel v zájmu nás všech a zároveň Vás prosím o spolupráci s udržováním pořádku a přehlednosti našeho SAG-bazaru, například tím, že pokud uvidíte, že nekdo jiný pravidla nedodržuje, napište mi to do SZ a já vše napravím. Děkuji za spolupráci a přeji všem mnoho dobrých obchodů. :lol:
Váš Shéma :mrgreen:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVIDLA INZEROVÁNÍ v SAG-bazaru - ČTĚTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Shemik »

Panove, prosim piste inzeraty podle zde zverejnenych pravidel, momentalne mam na mysli uvadeni druhu transakce do nadpisu (KOUPIM / PRODAM), u spousty inzeratu to chybelo, tak jsem Vam to tam dopsal. Diky za spolupraci pri udrzovani prehlednosti bazaru.

A hlaste mi neaktualni inzeraty, at je muzu mazat, dik (-:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVIDLA INZEROVÁNÍ v SAG-bazaru - ČTĚTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Shemik »

Shemik píše:Panove, prosim piste inzeraty podle zde zverejnenych pravidel, momentalne mam na mysli uvadeni druhu transakce do nadpisu (KOUPIM / PRODAM), u spousty inzeratu to chybelo, tak jsem Vam to tam dopsal. Diky za spolupraci pri udrzovani prehlednosti bazaru.

A hlaste mi neaktualni inzeraty, at je muzu mazat, dik (-:
:!: :!: :!: :!: :!: :!: Opet :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Diky :lol: :lol: :lol:

Zamčeno

Zpět na „BAZAR-NABÍDKA A POPTÁVKA ohledně vozů Sharan Alhambra Galaxy“