zabezpeceni zamku T4

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Uživatelský avatar
stich
Člen klubu
Příspěvky: 17
Registrován: 08.12.2009 11:42

zabezpeceni zamku T4

Příspěvek od stich »

Dnes,ma mila T4 byla znasilnena....zm*d se ji chtel podivat do vnitr co ukryva za krasu.Bohuzel to byl kret*n co to ani otevrit neumi tak ma chudinka vylamane zamky u spolujezdce a posuvnych dveri.Nastesti - nestesti mi blbnul central a tak auto je potreba nejprve otevrit pouze u ridice. Takze chytry lapka zanechajic na miste cinu take provazek z kterym to chtel "vyhackovat" pres cudlik,,,,mi s chuti vymlatil okenko u spolujezdce.Ani kaslik se mu nepodarilo vypacit....kok*t !!!
Nastesti mi nic neodcizil,,,vse hodnotne taham domu...nastesti se ta drina alespon vyplatila.
Jen vytahl z nakladoveho krabici kde mam vzorky podlah,,,to se mu nehodilo a nasrany odesl s prazdnou.



Co ted se zamky,,,asi nema cenu kupovat nove a tahat se s jinym klicem ?! Necham je asi zaslepit a otvirat centralem ?! a na skla nechat dat bezpecnostni folie ?!
Dik za prip. navrhy,jak to mate vy.
Přílohy
IMG_4465.jpg
IMG_4468.jpg
IMG_4467.jpg
IMG_4466.jpg
Treat your car to a litle,it will serve you longer.

Uživatelský avatar
MASO
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 09.03.2008 01:11

Re: zabezpeceni zamku T4

Příspěvek od MASO »

No co na to říct. Humus. Nemá cenu to komentovat, asi každej si tim bohužel projde.
Jinak já dal sluneční folie a doufám, že by to okno aspoň podržely. Nejvíc mě totiž sralo ani né to okno,
ale ty střepy všude ještě mdva měsíce po.
Zámky zaslepený nemam, ale taky bych chtěl. Třeba nám někdo poradí.
Jinak je mi tě líto.
T4 Multivan 111 KW[/color]
tel. 608023088, Praha 10

ch601
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 17.12.2009 07:49

Re: zabezpeceni zamku T4

Příspěvek od ch601 »

Doporučuji zaslepit zámky. Ty stávající je totiž možné otevřít větším šroubovákem, protože planžety v zámku jsou pouze slabé plíšky z mosazi....Bohužel je potom možná větší pravděpodobnost rozbití okna. Sám jsem si tím také prošel. Zaslepení zámku je jednoduché - rozebrat, vyndat vložku a podle ní z duralu vysoustružit to samé. Je to válec uskakovaný na průměru. Zezadu vyvrtat díru a udělat závit cca M4 - M6. Takto vysoustružený díl se strčí místo zámku, zezadu dá větší podložka a zajistí šroubkem. Celé to lze kdykoliv vrátit nazpět - třeba při prodeji. Otevírám pouze dálkou a za několik let žádný problém.
Asi tak týden po zaslepení zámků jsem měl na jedné straně záslepku poškrábanou, jak se to někdo snažil otevřít šroubovákem...:) asi byl překvapený, tak šel jinam.

ch601
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 17.12.2009 07:49

Re: zabezpeceni zamku T4

Příspěvek od ch601 »

Doporučuji zaslepit zámky. Ty stávající je totiž možné otevřít větším šroubovákem, protože planžety v zámku jsou pouze slabé plíšky z mosazi....Bohužel je potom možná větší pravděpodobnost rozbití okna. Sám jsem si tím také prošel. Zaslepení zámku je jednoduché - rozebrat, vyndat vložku a podle ní z duralu vysoustružit to samé. Je to válec uskakovaný na průměru. Zezadu vyvrtat díru a udělat závit cca M4 - M6. Takto vysoustružený díl se strčí místo zámku, zezadu dá větší podložka a zajistí šroubkem. Celé to lze kdykoliv vrátit nazpět - třeba při prodeji. Otevírám pouze dálkou a za několik let žádný problém.
Asi tak týden po zaslepení zámků jsem měl na jedné straně záslepku poškrábanou, jak se to někdo snažil otevřít šroubovákem...:) asi byl překvapený, tak šel jinam.

Butan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 204
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CZ Liberecky Kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: zabezpeceni zamku T4

Příspěvek od Butan »

Asi tak týden po zaslepení zámků jsem měl na jedné straně záslepku poškrábanou, jak se to někdo snažil otevřít šroubovákem... asi byl překvapený, tak šel jinam.

Doufám že nešel od tebe rovnou ke mě :wink: dnes se mi tam taky někdo podíval ,ale asi si to připravil na pozdější prohlídku :evil:protože se mi nic nestratilo jen to okno :evil:
Přílohy
DSC03483.JPG

Uživatelský avatar
stich
Člen klubu
Příspěvky: 17
Registrován: 08.12.2009 11:42

Re: zabezpeceni zamku T4

Příspěvek od stich »

No jak rikam, jsou to dementi.....kdyby to alespon umeli otevrit vyhackovanim.... :twisted:
Treat your car to a litle,it will serve you longer.

Uživatelský avatar
CHLOUBIK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 374
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín

Re: zabezpeceni zamku T4

Příspěvek od CHLOUBIK »

Taky sem si je zaslepil hned po te co sem o dva zámky přišel,ještě než sem ale měl záslepky odpojil sem táhla od zámku tudíž to klíčem nešlo otevřít.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“