Sedačkový airbag

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
sla-ven
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 16.02.2010 16:36
Bydliště: Tábor

Re: Sedačkový airbag

Příspěvek od sla-ven »

:D OK! Tak až takhle jsem to nezkoumal... Dobrá... V pondělí zajdu koupit odpor a d když stihnu známýho s VAGem. tak dám vědět, jak to dopadlo... Každopádně Ti moc Dík, protože jsem sice věděl, že se tam dá dát odpor, ale metodou pokusu a omylu bych nad tím mohl spekulovat několik dní, hlavne proto, že VAG nemám... Díky za ochotu!
G IV 1,9TDI 81kW r.v.1998

Uživatelský avatar
Giovanni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 213
Registrován: 23.11.2009 22:05
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedačkový airbag

Příspěvek od Giovanni »

Nemáš vůbec za co chlape, máš stejný auto co já, úplně, tak to z nás dělá bratry :D

Uživatelský avatar
sla-ven
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 16.02.2010 16:36
Bydliště: Tábor

Re: Sedačkový airbag

Příspěvek od sla-ven »

:D Óóó bratře :D GIV AHF Je sice parádní auto, ale za poslední 3/4rok, co ho mám jsem do něj nacpal cca 40 tkč... :? To mě dost mrzí. Všechno to sice byl spotřební materiál (tlumiče, rozvody, gumy, kotouče, destičky , ale teď dostal nový pístní kroužky a s tím jsem nějak nepočítal...) Ale když jezdí jak má, Je radust sednout a jet 200~300km bez zastávky :twisted: :lol: . Jo jo moc mě naše autíčko baví :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
G IV 1,9TDI 81kW r.v.1998

Uživatelský avatar
Giovanni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 213
Registrován: 23.11.2009 22:05
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedačkový airbag

Příspěvek od Giovanni »

Jojo tak tak :) teď už snad dá pokoj ... já taky opravoval .. čerpadlo a tak, je to bezedná díra na prachy no :)

Uživatelský avatar
sla-ven
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 16.02.2010 16:36
Bydliště: Tábor

Re: Sedačkový airbag

Příspěvek od sla-ven »

Teď jsem si ještě dopřál tempomat a je to paráda. Mám to vyzkoušený zatim jen na 100km, ale už se těšim až ho vezmu na dálnici...
G IV 1,9TDI 81kW r.v.1998

Uživatelský avatar
Giovanni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 213
Registrován: 23.11.2009 22:05
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedačkový airbag

Příspěvek od Giovanni »

Jo? Jak je to složitý namontovat a za kolik? :)

Uživatelský avatar
sla-ven
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 16.02.2010 16:36
Bydliště: Tábor

Re: Sedačkový airbag

Příspěvek od sla-ven »

Já jsem sehnal páčku i s kabeláží za 1200,-. Teoreticky by se dala vymyslet i verze s jedním spínačem zap-vyp a dvěma tlačítkama, ale originál je originál. Jinak zapojení Ti můžu poslat a pak to jen stačí aktivovat WAGem. Kód Ti můžu poslat taky. Jediný co tomu schází, je kontrolka v budíkách, ale bez tý se to dá přežít... :wink:
G IV 1,9TDI 81kW r.v.1998

Uživatelský avatar
Phoenix
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedačkový airbag

Příspěvek od Phoenix »

sla-ven píše:Díky Giovanni. To budeš hodnej, pokud ta kontrolka bliká, bude přirozenější tam dát odpor... Jinej bag kupovat zatim nechci. Nejen že na něj nemám, ale trochu mě zlobí motor, tak mám co řešit... :( :( :(
Kontrolka zabliká abys věděl, že je jeden bag vyplej. Pak už nebliká. Je to lepší řešení, než odpor...

Jinak nevím chlapi co máte za auta, já jsem zatím za dva roky opravoval jen zámek řidiče a i když jsem koupil novej, tak mám ještě jeden funkční, protože jsem ho dal dohromady :D no a pak jinou expanzku, protože mi maxidot pořád řval - oprava cca 300,-. Takže asi tak.....

Giovanni: tempomat taky umíme, ale musíš mít elektronickej plyn, ne lanko :lol:
Naposledy upravil(a) Phoenix dne 21.02.2010 21:25, celkem upraveno 1 x.
PHOENIX-shoří jen proto,aby vznešený znovu povstal z popela a vzlétl vzhůru k nebesům...
http://WWW.VW-CULT.CZ

Uživatelský avatar
sla-ven
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 16.02.2010 16:36
Bydliště: Tábor

Re: Sedačkový airbag

Příspěvek od sla-ven »

A nevíš jaký je to kód na WAG? Ten, co k němu jezdím, ví prd...
G IV 1,9TDI 81kW r.v.1998

Uživatelský avatar
Phoenix
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedačkový airbag

Příspěvek od Phoenix »

sla-ven píše:A nevíš jaký je to kód na WAG? Ten, co k němu jezdím, ví prd...
Načteš řj airbagů :arrow: přizpůsobení-10 :arrow: a pak kanály 1-8 (podle bagu, kterej chceš vypnout) - u tohohle ani nemusíš dávat žádnej odpor, řj prostě ví, že bag blablabla je vyplej a je jí jedno, jestli tam je, nebo ne :wink: - Jinak při práci na kabeláži bagů ODPOJIT BATERII :!: - tak bacha na to, aby to neudělalo BUUUM :!: :mrgreen:
PHOENIX-shoří jen proto,aby vznešený znovu povstal z popela a vzlétl vzhůru k nebesům...
http://WWW.VW-CULT.CZ

Uživatelský avatar
sla-ven
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 16.02.2010 16:36
Bydliště: Tábor

Re: Sedačkový airbag

Příspěvek od sla-ven »

:D Díky za info :mrgreen:
G IV 1,9TDI 81kW r.v.1998

Uživatelský avatar
Giovanni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 213
Registrován: 23.11.2009 22:05
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedačkový airbag

Příspěvek od Giovanni »

Phoenix píše:
sla-ven píše:Díky Giovanni. To budeš hodnej, pokud ta kontrolka bliká, bude přirozenější tam dát odpor... Jinej bag kupovat zatim nechci. Nejen že na něj nemám, ale trochu mě zlobí motor, tak mám co řešit... :( :( :(
Kontrolka zabliká abys věděl, že je jeden bag vyplej. Pak už nebliká. Je to lepší řešení, než odpor...

Jinak nevím chlapi co máte za auta, já jsem zatím za dva roky opravoval jen zámek řidiče a i když jsem koupil novej, tak mám ještě jeden funkční, protože jsem ho dal dohromady :D no a pak jinou expanzku, protože mi maxidot pořád řval - oprava cca 300,-. Takže asi tak.....

Giovanni: tempomat taky umíme, ale musíš mít elektronickej plyn, ne lanko :lol:
Aha :cry: :lol:

Uživatelský avatar
sla-ven
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 16.02.2010 16:36
Bydliště: Tábor

Re: Sedačkový airbag

Příspěvek od sla-ven »

Phoenixi, asi máš kliku, nebo novější auto. Můj G je r.v.1998 a má najeto kolem 400tkm, takže tam už se závad nahledá víc než dost.
G IV 1,9TDI 81kW r.v.1998

Uživatelský avatar
Phoenix
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedačkový airbag

Příspěvek od Phoenix »

sla-ven píše:Phoenixi, asi máš kliku, nebo novější auto. Můj G je r.v.1998 a má najeto kolem 400tkm, takže tam už se závad nahledá víc než dost.
Tak rok výroby mám 99, pravda, km mám o 300tis. míň :mrgreen:
PHOENIX-shoří jen proto,aby vznešený znovu povstal z popela a vzlétl vzhůru k nebesům...
http://WWW.VW-CULT.CZ

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“