hasičák

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
golfar
Pilot
Pilot
Příspěvky: 821
Registrován: 23.09.2008 13:02
Bydliště: Kostomlaty p\Mil (Teplice)
Kontaktovat uživatele:

Re: hasičák

Příspěvek od golfar »

GolfinoCZ píše:Tož reklamy jsou to krásný ale to co tam hasil on se sprejem ja sfouknu :D
Jinak stromeček taky good :D :D
Když ti ale chytnou plasty atd tak to je v pitch* a větší kaluž benzínu tak je to taky v haji protože mu těch 400ml nevystačí.

Nic méně ja jsem pro je to super hasičák :wink: ono je vůbec dobré investovat do hasicího přístroje do auta.
Ja bych to dal jako povinnou výbavu 8)


Sebemenší spomalení nebo zastavení požáru moc pomůže do příjezdu hasičů.
:roll: jsem povoláním hasič :roll:
Naprostej souhlas s tím že spomalení požáru je důležitý, už jsem se taky několikrát setkal při zásahu (jsem sice jenom z SDH) že majitel akorát zůstal stát u auta a říkal že uvažoval že si hasičák koupí.

Taky je důležitý když hoří u motoru, tu haupnu neotevřít celou, to chytne takovej fajr, proto pooteřít a hasit.
jettule http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=131541" onclick="window.open(this.href);return false;
varoš http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=114063" onclick="window.open(this.href);return false; PRODÁNO

http://www.sdhkostomlaty.webnode.cz

Uživatelský avatar
Tomi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 193
Registrován: 29.11.2007 11:40
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: hasičák

Příspěvek od Tomi »

roti píše:ja ho mam na tapecu zadniho praveho blatniku. podle me u ridice prekazi a a ty 4 sec. navic toho taky moc nezmeni
no koupil jsem hasič, a mám ho u lekárny v zadu v kufru, dopředu vleze tak akorád do kaslíku spolujezdce jinak né.

hajney
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 11.04.2009 14:15
Bydliště: Prachatice

Re: hasičák

Příspěvek od hajney »

ahoj, já jsem dal hasičák (1kg) k rezervě, ale je to kravina. Když budu mít něco v kufru naloženo tak se pro něj ani nedostanu. Křidiči nabo spolujezdci se mi to moc dávat nechce, protože to tam překáží. Koukal jsem jak to má někdo na blatníku, ještě to prohlídnu k čemu to přišroubovat a dám ho asi tam. Jinak je lepší 10 let vozit hasičák zbytečně než jednou stát u hořícího auta a přemýšlet o jeho koupi. :mrgreen:

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: hasičák

Příspěvek od Goauld »

Já mám hasičáky dva, 1Kg práškovej a jeden sprej a oba mám uloženy v tom kastlíku v kufru jak je lékárnička a trojůhelník. Místo na uložení je to dobry dostat se k němu dá, aji když je v kufru hodně věcí, protože stačí vyhodit jenom tu věc (třeba batoh) co zavazí u dvířek toho kastlíku a jsem u něho, záležitost pár vteřin. A uhasit se tím dá hodně, hlavní je vědět jak hasit, ale tím sprejem je to dá se říct jednoduchy, opravdu stačí stříkat přímo do ohniska.

Spíš by mě zajímalo, jak tak z ničeho nic může auto chytit. Předpokládám elektrika, nebo výfuk a jinak od čeho ?
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
GolfinoCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 29.10.2007 20:32

Re: hasičák

Příspěvek od GolfinoCZ »

Většinou je to vada elektroinstalace v mnoha případech.

Uživatelský avatar
Cpt._Hunter
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3968
Registrován: 11.10.2008 18:22
Bydliště: Ostrava

Re: hasičák

Příspěvek od Cpt._Hunter »

GolfinoCZ píše:Většinou je to vada elektroinstalace v mnoha případech.
je toho víc, brzdy, turbo, výfuk, ale hlavně elektro :?
!!! Podstatou všeho je nafta !!!
My silver-gray TDI a tak trošku .:R http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=108998" onclick="window.open(this.href);return false;

Detailing-Obchod.cz - autokosmetika Autoglym, Dodo Juice a vůně California Scents

Uživatelský avatar
BugySK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 23.02.2009 02:11
Bydliště: Pardubice

Re: hasičák

Příspěvek od BugySK »

Nazdar vazeny.
Ako je to s Pyrocool-om a maximalnou teplotou ktorej moze byt vystaveny?(myslene uzavreta nadoba vo vozidle trebars 5 hodin na 50 stupnov C)
Je odolnejsia alebo tam predsa znacna moznost explozie?

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: hasičák

Příspěvek od Goauld »

Mám ho v kufru už rok a půl a přežil teploty v chorvatsku a ve francii. Konkrétně v té přihrádce není tolik stupňů. Vždycky když sem se podival na teplotu v interiéru, byla kolem 45°C snad maximum co sem kdy naměřil bylo asi 49.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: hasičák

Příspěvek od vtuni »

asi roky v černým autě.. a naprosto bez problému i např v chorvatsku na přelomu červenec- srpen... ale vždy uloženej tak aby na něj přímo nepralo slunko.. třeba za čelní sklo bych ho nedával :mrgreen:
jedinej problém pyrocoolu je že ti v zimě zamrzne.. sice se mu nic nestane.. ale je potřeba počítat s tím, že v zimě s ním nic neuhasíš pokud bude zamrzlej
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“