odskok 5tých dveří 3talčítko

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: odskok 5tých dveří 3talčítko

Příspěvek od DworiBak »

když musí tak musí :mrgreen:

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: odskok 5tých dveří 3talčítko

Příspěvek od bear »

musel jsem hned :mrgreen: už jdu do garage ale jestli zhořím jak papírovej čert tak uvidíte :D

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: odskok 5tých dveří 3talčítko

Příspěvek od bear »

funguje to děkuji :wink: stačilo jen dát ten usměrňovač (diodu).
děkuji

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: odskok 5tých dveří 3talčítko

Příspěvek od Goauld »

Toš sice su z Moravy, ale nésu žádná lama, né snaď ? :mrgreen: Tak děkuj bohům... konkrétně těm falešným Goauldům :jok:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Sarim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 19.05.2008 21:59

Re: odskok 5tých dveří 3talčítko

Příspěvek od Sarim »

bear píše:kluci zapojoval někdo odskok na 3 tlačítko :( mě to furt nejde pač když zavřu kufr tak jednotka vyšle signál k uzamčení kufru a když tam dám odskok a zabouchnu dveře tak se mi otevřou odskokem :(

kabel pro odemčení a zamčení kufru je stejnej na 1 interval odemyká na 2 interval zamyká, signály jsou stejný :( nejde třeba přes vag nastavit aby se automaticky nezamykal kufr ?

snad jsem to popsal správně, potřeboval bych někoho kdo by to zapojil bo poradil jak zapojit aby to zároveň fungovalo i na origo klíčy 3tlačítko.

THX
Ahoj lidi,chtel bych se optat jak rozchodit odskok 5.dveri, vymenil jsem komfortku z 2,5G na 3G, vymenil klicek na 3 tlacitko. Mam GIV model 2001, ted nevim co dale vymenit pod tapecem 5 dveri aby tam nejaky odskok mohl po stisknuti 3 tlacitka byt? Tam musi byt asi nejake jine tahlo nebo? Od jakeho roku vyroby GIV se to delalo? tady se popisuje neco s diodou, ale to asi nemuze byt jedina zmena ne? diky za info!!
Golf IV, 1.9TDi, 85kW

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: odskok 5tých dveří 3talčítko

Příspěvek od Goauld »

Odskok 3/5 dveří se nikdy nedělal, vždycky je tam motorek zamykání a klika. Pokud chceš dodělat odskok, je potřeba si pořídit elektromagneticky táhlo, to připojit na táhlo kliky. Zbytek už je tady popsanej.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: odskok 5tých dveří 3talčítko

Příspěvek od Wíťa »

může sem dát někdo fotky jak to máte řešený u toho zámku? potřebuju inspiraci díky moc.
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“