Sportovní podvozek - stavitelný, pevný Golf/Bora

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
cubic214
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žilina (SK)

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od cubic214 »

AURIC píše:
nerekl bych, že to roztahoval, ted nemas pravdu :mrgreen: udelal to stejně jak mi říkal Pitrx už v zimě, prostě vytahl tu spodni pružinu a štelovací matka je nad gumou a tím pádem ničemu nezavazí. Jestli to nemá vliv na jízdní vlastnosti to je otázka na někoho jiného. Já myslím že tam svou podstatu má.


Co se týká těch rozdílů, tak to se asi nedozvíme, protože se tu nenajde člověk co měl JOM a pak šel do KW, nebo naopak, což je dle mého absolutní špička. Za ty peníze co to zvíře prodává to na vyzkoušení špatný není, tím netvrdím, že jsem jeho zastánce.
roztiahnute su urcite dokonca pisal aj o navarani :wink:
mozete citat
1cast http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=80&t=12300" onclick="window.open(this.href);return false;
2cast http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=80&t=15416" onclick="window.open(this.href);return false;
matiass píše:samozřejmě že myslim pevnej :lol: štelovák už fakt nechcu ani za zlatý prase navíc to je absolutně zbytečná věc normální člověk to jednou sešroubuje doladí a už na to nesáhne... tak proč potom platit zbytečně za nastavitelnej podvozek ( myslim tim výškově stavitelnej) :wink:
sak je to prave o tom ze si to nastavis, videl som zopar pevnych kde zadok sadol viac ako predok a vyzeralo to ako schade 120ka a neurobis s tym nic, taktiez som to ladil uz x krat najprv kvoli zlym pneu, potom kvoli stabiku, nakoniec sa mi zdal zadok vysoko, s pevnym by som mohol tak suchat nohami :D

Uživatelský avatar
AURIC
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWyškovw

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od AURIC »

na poslednich fotkach ma uz zase obyc blatniky.
..."život je čekání na to, až se naše sny stanou skutečností"...

TO MUSÍŠ VIDĚT: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=93648

Likas7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 21.05.2010 17:28

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od Likas7 »

zviratko píše: http://www.ap-sportfahrwerke.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Už jsem nějaký našel i u nás na netu, ale nestojí 11000 ale 14000 a to už je zase o něco víc než chci dát. Co KW ten stojí okolo těch deseti.

Uživatelský avatar
ctvrta
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWary
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od ctvrta »

I kdyz das pevnej podvozek a vzadu to nahodou bude niz, tak to muzes dorovnat podlozkama pod pruzinu. Vsechno jde kdyz se chce. Kazdopadne kdyz mas zadek niz nez predek, tak je asi neco spatne. Vetsinou jsou predni pruziny pro vetsi motor, proto to pak jde nahoru.

Ma nekdo zkusenost na jaky snizeni staci obyc nesportovni dorazy vpredu? Origo GTI a OI-RS, nebo jak je to snizeny ci sportovni z vyroby, tak ma ty malinky dorazy. Zadny ale nebylo z vyroby snizeny vic nez 25mm pokud se nemylim. Tak by me zajimalo, kdyz snizim o 30mm, tak jestli budu potrebovat taky ty sportovni dorazy nebo esi jeste staci ty obyc. Ty maly sportovni sou totiz dvakrat drazsi. Nebo dorazy neresite a nechavate puvodni?

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od zviratko »

Likas7 píše:Už jsem nějaký našel i u nás na netu, ale nestojí 11000 ale 14000 a to už je zase o něco víc než chci dát. Co KW ten stojí okolo těch deseti.
Ta cena je taky u mě , né na netu :-)
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
GARETT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 273
Registrován: 06.10.2007 17:09
Bydliště: SLOVENSKO-Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od GARETT »

NIKTO MI ESTE NEDAL ODPOVED,mám pevné spustenie KOMPLET 35mm weitec chcem dat stelovak TA TECHNIX BUDE TO O VELA TVRDSIE. 8)čo vy na to. 8)

Uživatelský avatar
ctvrta
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWary
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od ctvrta »

tak v prvni rade asi dost zalezi na kolik to snizis :wink:

Uživatelský avatar
GARETT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 273
Registrován: 06.10.2007 17:09
Bydliště: SLOVENSKO-Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od GARETT »

dajme tomu ze to spustim tak max na 50mm 8)

Uživatelský avatar
malyhonza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 28.09.2007 20:24
Bydliště: špk

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od malyhonza »

cubic214 píše:
sak je to prave o tom ze si to nastavis, videl som zopar pevnych kde zadok sadol viac ako predok a vyzeralo to ako schade 120ka a neurobis s tym nic, taktiez som to ladil uz x krat najprv kvoli zlym pneu, potom kvoli stabiku, nakoniec sa mi zdal zadok vysoko, s pevnym by som mohol tak suchat nohami :D
přesně tohle se mi teď stalo, a ted se tluču do hlavy, že jsem nekoupil štelovák. zadek mám asi o 1,5 cm níž než předek. no hrůza. zvíře má podložky jen 1cm, a potčeboval bych aspon 2cm. a pružiny jsem kupoval na dětský motory, ne na tdi

Uživatelský avatar
ctvrta
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWary
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od ctvrta »

A co si koupil za pruziny? Tak dej vzadu podlozky o 1cm vetsi a dopredu o 1cm nizsi misky :wink:

Uživatelský avatar
malyhonza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 28.09.2007 20:24
Bydliště: špk

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od malyhonza »

zadek je ted ideální, ale předem musím pustit dolů. pružiny udajně na motor 1.4,1.6,1.8 tak nevím. podložky zkusím to ještě jednou rozhodit, ale ten zadek se mi líbí jak je teď
Přílohy
P1010059.JPG

Uživatelský avatar
ctvrta
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWary
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od ctvrta »

Ja myslel od jakyho vyrobce, ty oznaceni jsou vetsinou dost presny na vahu...

Uživatelský avatar
malyhonza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 28.09.2007 20:24
Bydliště: špk

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od malyhonza »

komplet tlumiče s pružinama JOM -40

Uživatelský avatar
M8te
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 09.09.2009 13:18
Bydliště: Teplice

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od M8te »

Momentálně jezdím na štelováku Hicon GT od Weitecu a dávám ho pryč, ač mám rád a líbí se mi jak to sedí, tak na našich silnicích je to samá rána a tvrdý jak kámen a hlavně nikam nezajedu :lol: :D místo toho jdu do Bilsteinů B4 a nějaké ty pružinky asi :) Jinak foto jak to pěkně leží :arrow: :P
Jedna letní foto:) nandaval se podspoiler:-)
P050410_11.10_[01].jpg
A jedna ze zimního výletu 8)
DSCN0913.JPG

Uživatelský avatar
nogis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sportovni podvozek Golf IV

Příspěvek od nogis »

Jestli můžu poradit, tak kup B6. Budeš max. spokojenej. :wink:
VW Golf VI variant, CFHC 146kW/415Nm TDIfun

VW Passat B8 variant R-line, CUAA 224kW/514Nm

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“