cidlo ABS

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
kobliha23
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 16.11.2008 09:39
Bydliště: Kuřim (near Brno)
Kontaktovat uživatele:

cidlo ABS

Příspěvek od kobliha23 »

cau kluci, pri manupulaci s tlumici se mi podarilo vytrhnout z cidla ABS dva dratky co do nej vedou, jeden je hnedy, druhy cerny (na fotce je cidlo na druhem kole, co je v pohode), daji se ty dratky tam nejak nacpat zpet? :-D nebo nejak jinak se to da spravit? nebo musim koupit nove, tady na foru jsem nasel, ze to nekdo resil, ale pry je znicil uplne a musel koupit nove (vw 1500, aukro 200kc)

diky za rady
Přílohy
IMAG0302.jpg

Uživatelský avatar
budback
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 346
Registrován: 25.09.2007 19:19
Bydliště: kousek od Třeboně
Kontaktovat uživatele:

Re: cidlo ABS

Příspěvek od budback »

pokud vím tak pájení a ostatní napojování je pasé páč změníš hodnotu odporu kabelu a tím pádem ŘJ vyhodnotí chybu ... takhle mi to tenkrát někdo tlumočil.

kobliha23
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 16.11.2008 09:39
Bydliště: Kuřim (near Brno)
Kontaktovat uživatele:

Re: cidlo ABS

Příspěvek od kobliha23 »

no ale v tom pripade bych musel vymeni tu cepicku co je na obrazku i stema dratama a ty vedou az...nevim kam

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: cidlo ABS

Příspěvek od Goauld »

Vytrhl si to z konektoru i s pinem, nebo ti zůstal jenom holej drát ? Pokud i s pinem, nacpi to zpátky a při zapojování podrž kabel, aby se nevysunul. Pokud ti zůstal jenom drát, tak vyndej pin a normálně to k němu připájej, žádnej odpor se nezmění, to je blbost :wink:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

kobliha23
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 16.11.2008 09:39
Bydliště: Kuřim (near Brno)
Kontaktovat uživatele:

Re: cidlo ABS

Příspěvek od kobliha23 »

vytrhl jsem draty z takove cepicky co se nasadi na to cidlo, takze jsou videt obnazeny draty, ta cepicka mi zustala v ruce a cidlo je v poradku, zkousel jsem to tam narvat zpaky, ale skoro to nejde

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: cidlo ABS

Příspěvek od Goauld »

Musíš vytáhnout ty piny z konektoru a připájet na ně dráty. Ty piny mají někde uvnitř pacičky do protisměru, ty je potřeba vhodným nástrojem zamáčknout a pak půjdou vytáhnout. Nebo je násilím vytlačit ven, sehnat nový a nakrimpovat na dráty.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“