zapojenie antény Delta6 prosim poradte :(

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
MMATES
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 332
Registrován: 29.09.2009 18:58
Bydliště: Cadca- Kysuce

Re: zapojenie antény Delta6

Příspěvek od MMATES »

caw,,,netreba fakt na tu antenu nejaky inu tu redukciu???...ja mam tuto :arrow: chcel som zohnat tu redukciu z dvoma tymi vyvodmi ale neni...

zistil som ze tie vystupy na radiu su neni rovnake tak neviem..na to žltom je v strede količek ,a na tom bielom je v strede taka obimka...hm

a nemoze byt problem ze to este nemam napojene na Can elektriku v aute..to som este neriešil...

dnes som to uz nechal tak..nemam na to nervy uz :(
Přílohy
antena 001.jpg

Uživatelský avatar
MMATES
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 332
Registrován: 29.09.2009 18:58
Bydliště: Cadca- Kysuce

Re: zapojenie antény Delta6

Příspěvek od MMATES »

Luig píše:Modrý kablík by skutečně měl být napájení antény, ale právě v tom případě pokud připojuješ neorigo rádio. Ty bys ho tedy zapojovat neměl. A pokud už se zapojuje, tak asi na spínaných 12V aby do něj šel proud pokud hraje rádio a né pořád. Ale jde o to jestli redukce kterou jsi dal na anténu a pak do rádia je ta správná, proč je zapojenej jenom jeden vstup a druhej volnej?
no bolo mi povedane ze staci len jeden...ale teraz sme sa dopracovali ku tomu ze asi nie..ze ten druhy tam asi nebude len tak prenič zanič :roll:

Uživatelský avatar
rado.h
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 13.03.2010 10:38
Bydliště: Púchov, SK

Re: zapojenie antény Delta6

Příspěvek od rado.h »

Ja mam len jeden a príjem je super. Žiadne napajanie tam netreba a can nema z prímom signalu nič spoločne, cez can idu informacie o tom či je kluč v zapalovani, intenzita podsvietenia a pod.
VW CC 2017, 2.0 TDi 135kw, DSG R-Line, Kessy, ACC, DCC, XDS, Discover Media, R19 AEZ Kaiman

Uživatelský avatar
MMATES
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 332
Registrován: 29.09.2009 18:58
Bydliště: Cadca- Kysuce

Re: zapojenie antény Delta6

Příspěvek od MMATES »

vravis len jeden a ktory??ten zlty ci to mas v tom bielom...ja som skusal aj tam aj tam..a nejde aj tak...kde bude zradaa??

Uživatelský avatar
MMATES
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 332
Registrován: 29.09.2009 18:58
Bydliště: Cadca- Kysuce

Re: zapojenie antény Delta6

Příspěvek od MMATES »

ach joo..nik mi neporadii???? :cry:

Uživatelský avatar
delong
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: zapojenie antény Delta6

Příspěvek od delong »

mato28.3 píše:vravis len jeden a ktory??ten zlty ci to mas v tom bielom...ja som skusal aj tam aj tam..a nejde aj tak...kde bude zradaa??
Len či bude dobré to rádio :D Vstupný diel VKV tuneru isto len tak ľahko nepremeráš :D
Však si premeraj tie FAKRA zdierky na anténu. Kostru nájdeš ľahko. Pozor pri niektorých rádiách sú z výroby nainštalované 2 antény :lol: A sú to antény aj z inpedanciou 50 Ohm :lol:
A servisné menu rádia ti nič nehovorí? Len pozor servisné menu je len pre skúsených tak si to nep...r :P

Uživatelský avatar
rado.h
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 13.03.2010 10:38
Bydliště: Púchov, SK

Re: zapojenie antény Delta6 prosim poradte :(

Příspěvek od rado.h »

No ja to mam asi v tom žltom, ale nie som si istý a vybrať sa mi to neda lebo nemam klúče. Ale pokial ti to nejde ani v jednom, tak je tam určite niekde problem. Ake rádio si tam mal predtým, mal si dobrý príjem. Pokial ti to pred tým fungovalo tak v antene problém nebude. Buď v konektoroch, alebo je zlá delta.
VW CC 2017, 2.0 TDi 135kw, DSG R-Line, Kessy, ACC, DCC, XDS, Discover Media, R19 AEZ Kaiman

Uživatelský avatar
MMATES
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 332
Registrován: 29.09.2009 18:58
Bydliště: Cadca- Kysuce

Re: zapojenie antény Delta6

Příspěvek od MMATES »

delong píše:
mato28.3 píše:vravis len jeden a ktory??ten zlty ci to mas v tom bielom...ja som skusal aj tam aj tam..a nejde aj tak...kde bude zradaa??
Len či bude dobré to rádio :D Vstupný diel VKV tuneru isto len tak ľahko nepremeráš :D
Však si premeraj tie FAKRA zdierky na anténu. Kostru nájdeš ľahko. Pozor pri niektorých rádiách sú z výroby nainštalované 2 antény :lol: A sú to antény aj z inpedanciou 50 Ohm :lol:
A servisné menu rádia ti nič nehovorí? Len pozor servisné menu je len pre skúsených tak si to nep...r :P
No presne akurat neviem ci to nebude tak ze su tam dve anteny..skusim zohnat tu druhu redukciu,taku aby sla do oboch tych vystupov..len jej nejako neni,musim pohladať....Servisne menu???:D hm to mi nevravi veru nič...

Uživatelský avatar
MMATES
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 332
Registrován: 29.09.2009 18:58
Bydliště: Cadca- Kysuce

Re: zapojenie antény Delta6 prosim poradte :(

Příspěvek od MMATES »

rado.h píše:No ja to mam asi v tom žltom, ale nie som si istý a vybrať sa mi to neda lebo nemam klúče. Ale pokial ti to nejde ani v jednom, tak je tam určite niekde problem. Ake rádio si tam mal predtým, mal si dobrý príjem. Pokial ti to pred tým fungovalo tak v antene problém nebude. Buď v konektoroch, alebo je zlá delta.
teraz som tam dal spat moje stare kenwodko a radiko ide..Nestraš ze je zla Delta...Skusim zohnat tie druhu redukciu este na tie oba vystupi a dam vedieť

Uživatelský avatar
MMATES
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 332
Registrován: 29.09.2009 18:58
Bydliště: Cadca- Kysuce

Re: zapojenie antény Delta6 prosim poradte :(

Příspěvek od MMATES »

no tak som skocil do http://www.autoomega.sk" onclick="window.open(this.href);return false; a tu redukciu co som kupil prvu bola nejaka vadna..vymenili sme ju a ono to hra :roll: boze taketo banalitaa..:) teraz este napojim radiko na Can elektriku... :?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“