PROBLEM S ALARMEM

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
carlos71
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.06.2008 07:08

PROBLEM S ALARMEM

Příspěvek od carlos71 »

MUZE MI NEKDO PORADIT CO BY TO MOHLO BYT ZA PROBLEM? AUTO ZACALO Z NICEHO NIC SPINAT ALARM. PO OPETOVNEM ODEMKNUTI A ZAMKNUTI VYDRZI ASI HODKU V KLIDU A SEPNE SE ZNOVA. DIAGNOSTIKA UKAZUJE ZAVADU 01036. PREHRATI CENTRALNIHO ZAMIKANI. ZAMKY UZ JSEM MEL ROZEBRANE ASI TRIKRAT. TAM JE TO DOBRE. DIK ZA RADU.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: PROBLEM S ALARMEM

Příspěvek od Goauld »

První věc, piš normálně a ne všechno velkým písmem. Druhá věc, ta chyba je teplotní ochrana motorku stahování okna vzadu vlevo, ta se spouštěním alarmu žádnou chybu nemá, spíš ti de špatně stahovat okno ne ?
Alarm se ti spouští tovární, nebo máš nějakej dodělávanej ? Pravděpodobně je chyba v některym mikrospínači dveří, některej má asi kontakt na hraně, a proto spouští alarm. Nebo to může dělat spínač kapoty, nebo kufru.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

carlos71
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.06.2008 07:08

Re: PROBLEM S ALARMEM

Příspěvek od carlos71 »

Omlouvam se. Nenapsal jsem ze mam tridvirko.A ze je tam origo alarm. Mikrospinace uz jsem vymenil a servo moturky a ty tistene spoje prepajel. Porad to delalo to same. Ted uz je zas dva dny pokoj. Uz nevim kde tu chybu hledat. 8O

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: PROBLEM S ALARMEM

Příspěvek od Goauld »

Ty mikrospínače se musí taky dobře spínat. Spíná je taková oplastovaná vačka vevnitř zámku, určitě víš jak to funguje. Ten plast se ale časem může prodřít a vytvoří se v něm rýha, takže aji novej spínač nemusí spínat dobře, protože zajíždí do té rýhy.
Občas taky blbne spínač co je v zámku kapoty.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“