Prosím o radu - čepy

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Peca666
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 16.08.2009 22:45

Prosím o radu - čepy

Příspěvek od Peca666 »

chtel bych se zeptat, mam predni cepy vybouchany, takze budu kupovat novy, jen bych chtel radu kterou znacku cepu mam koupit , aby kvalita byla alespon stejna jako originalní seriove dodavany na auto..mam golf IV TDI 66kw 3 dv.diky za tipy a rady

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Prosím o radu - čepy

Příspěvek od vtuni »

když koupíš FEBI určitě neuděláš chybu
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Sarim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 19.05.2008 21:59

Re: Prosím o radu - čepy

Příspěvek od Sarim »

Peca666 píše:chtel bych se zeptat, mam predni cepy vybouchany, takze budu kupovat novy, jen bych chtel radu kterou znacku cepu mam koupit , aby kvalita byla alespon stejna jako originalní seriove dodavany na auto..mam golf IV TDI 66kw 3 dv.diky za tipy a rady

Kup TRW, ty by snad meli byt jako original... minimalne na tyckach rizeni, myslim ze i na ramenech
Golf IV, 1.9TDi, 85kW

Uživatelský avatar
Jirgi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 246
Registrován: 22.06.2009 11:09
Bydliště: Liberec

Re: Prosím o radu - čepy

Příspěvek od Jirgi »

Sarim píše:
Peca666 píše:chtel bych se zeptat, mam predni cepy vybouchany, takze budu kupovat novy, jen bych chtel radu kterou znacku cepu mam koupit , aby kvalita byla alespon stejna jako originalní seriove dodavany na auto..mam golf IV TDI 66kw 3 dv.diky za tipy a rady

Kup TRW, ty by snad meli byt jako original... minimalne na tyckach rizeni, myslim ze i na ramenech

TRW nee, dneska mi do servisu přijela ženská který jsem měnil před dvouma rokama měnil origo za TRW (Renault Laguna) a byly toalálně na sráč, tak jsem objednal Sidem a vyměnil, podle mě by čepy měly vydržet víc jak dva roky....takže TRW nee :gey:

Uživatelský avatar
AmOc1982
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 09.05.2008 23:53
Bydliště:

Re: Prosím o radu - čepy

Příspěvek od AmOc1982 »

Jirgi píše:
Sarim píše:
Kup TRW, ty by snad meli byt jako original... minimalne na tyckach rizeni, myslim ze i na ramenech

TRW nee, dneska mi do servisu přijela ženská který jsem měnil před dvouma rokama měnil origo za TRW (Renault Laguna) a byly toalálně na sráč, tak jsem objednal Sidem a vyměnil, podle mě by čepy měly vydržet víc jak dva roky....takže TRW nee :gey:

tos me teda potesil ja delal nedavno celou predni napravu a cepy sem daval TRW na doporuceni mechanika :roll: tak to sem teda zvedavej ajk dlouho to tam vydrzi puvodne sem byl taky pro Febi ale bylo mi to rozmluveny :( ale zatim cca pul roku drzi na to ze to dostava zahul od meho tvrdeho podvoku :mrgreen:
Golf IV 1.9 TDI 81KW AHF highline
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103KW, CFHC, 2013 Titanium gelbe
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103kW, CFHC, 2012 Grey

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Prosím o radu - čepy

Příspěvek od DworiBak »

no TRW dělá origo pro VW takže by neměl být problem,záleží taky na stylu jízdy a dva roky na ta ty naše silnice neni zase tak hrozný

Uživatelský avatar
AmOc1982
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 09.05.2008 23:53
Bydliště:

Re: Prosím o radu - čepy

Příspěvek od AmOc1982 »

DworiBak píše:no TRW dělá origo pro VW takže by neměl být problem,záleží taky na stylu jízdy a dva roky na ta ty naše silnice neni zase tak hrozný
jj dvaroky to jde a jezdim tak nejak normalne davam bacha na doury :mrgreen: a tak no prave ze ty nase silnice za vsechno muzoou v DE by to vsechno vydrzelo daleko vic :wink:
Golf IV 1.9 TDI 81KW AHF highline
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103KW, CFHC, 2013 Titanium gelbe
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103kW, CFHC, 2012 Grey

Sarim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 19.05.2008 21:59

Re: Prosím o radu - čepy

Příspěvek od Sarim »

Sarim píše:
Peca666 píše:chtel bych se zeptat, mam predni cepy vybouchany, takze budu kupovat novy, jen bych chtel radu kterou znacku cepu mam koupit , aby kvalita byla alespon stejna jako originalní seriove dodavany na auto..mam golf IV TDI 66kw 3 dv.diky za tipy a rady

Kup TRW, ty by snad meli byt jako original... minimalne na tyckach rizeni, myslim ze i na ramenech

Poradi tady nekdo jestli na GIV pujde levy cep na rameni 1J0 407 365 je prave bez indexu tak nevim jestli to pujde melo by to byt 1J0 407 365 C. Mam to od TRW pisou na tom ze to je pro VW New Beetle, Bora, Audi A3, Seat Leon, Toledo ...melo by to byt i na Octavii, mam to z obchodu kde prodavaji jen na Skoda...nerad bych to rozdelal a zjistil ze to tam nepujde, diky!
Golf IV, 1.9TDi, 85kW

Uživatelský avatar
Phoenix
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu - čepy

Příspěvek od Phoenix »

http://zhixinauto.en.ecplaza.net/34.asp" onclick="window.open(this.href);return false;

Pokud dobře koukám, psanej tam není, ale to neznamená, že nejde - zkus to porovnat, třeba je to stejný.
PHOENIX-shoří jen proto,aby vznešený znovu povstal z popela a vzlétl vzhůru k nebesům...
http://WWW.VW-CULT.CZ

Sarim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 19.05.2008 21:59

Re: Prosím o radu - čepy

Příspěvek od Sarim »

Phoenix píše:http://zhixinauto.en.ecplaza.net/34.asp

Pokud dobře koukám, psanej tam není, ale to neznamená, že nejde - zkus to porovnat, třeba je to stejný.
Tak jsem koukal na net pod TRW cislem JBJ377 co se na tom pise a najde mi to 1j0407365c takze to tam asi jen neuvedli, tak by to tam melo jit...
Golf IV, 1.9TDi, 85kW

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“