Následky vloupaní do mého auta, prosím HELP....

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
eczko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 02.02.2010 14:21

Následky vloupaní do mého auta, prosím HELP....

Příspěvek od eczko »

Zdravím, fakt nevím kam zařadit muj problém, tak ho hodím tady. Opět se mi někdo vloupal do auta a kromě vyloupnutého zámku jsem přišel ještě o radio. Koupil jsem si hned stejny model radia ale nastalo pár problému se kterými se i nevím rady :( Po vytáhnutí klíče ze zapaovací skřínky se mi auto odekmkne a rozsvítí se mi vnitřní osvětlení, avšak asi se tří sekundovým zpožděním, proto bych se rád zeptal čím to může být zpusobeno. Další problém mám s radiem, po každěm vyjmutí a vložení klíče do zapalování mi vyjede CD a smažou se mi uložené stanice, vím, že je někde problém s elektřinou ale vážně netuším kam šáhnout, prosím poradte :)
VOLKSWAGEN DAS AUTO
Obrázek

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Následky vloupaní do mého auta, prosím HELP....

Příspěvek od bear »

eczko píše:Zdravím, fakt nevím kam zařadit muj problém, tak ho hodím tady. Opět se mi někdo vloupal do auta a kromě vyloupnutého zámku jsem přišel ještě o radio. Koupil jsem si hned stejny model radia ale nastalo pár problému se kterými se i nevím rady :( Po vytáhnutí klíče ze zapaovací skřínky se mi auto odekmkne a rozsvítí se mi vnitřní osvětlení, avšak asi se tří sekundovým zpožděním, proto bych se rád zeptal čím to může být zpusobeno. Další problém mám s radiem, po každěm vyjmutí a vložení klíče do zapalování mi vyjede CD a smažou se mi uložené stanice, vím, že je někde problém s elektřinou ale vážně netuším kam šáhnout, prosím poradte :)
asi to patří to sekce interier/elektro.
nejsem elektrikář ale myslím si že nemáš napojený stálý napětí, takže jak vytáhneš klíč vše se vymaže a jak ho tam dáš tak se zapne radio a automaticky vyjede CD.

ale to ať ti poradí zkušenější

Uživatelský avatar
VWMysak
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8701
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecký Kraj

Re: Následky vloupaní do mého auta, prosím HELP....

Příspěvek od VWMysak »

Nebude problém to přesunout do správné sekce :wink:


Já teda nějak nechápu jak se odemčený auto může znova odemknout (ikdyž už jsem zažil, že se nastartovaný auto za jízdy začlo startovat znova :) ), ale tady bude asi nějaký problém v kostře nebo v něčem podobnym jak píše Bear. Jinak to že se Ti rozsvítí stropní lampičky po vytažení klíče je v pořádku.

Taky tomu prd rozumim. :lol:
VW PERFORMANCE

MM DETAIL - Údržba automobilů REFERENCE

Sicco
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1365
Registrován: 02.10.2009 11:03

Re: Následky vloupaní do mého auta, prosím HELP....

Příspěvek od Sicco »

to zamykání máš tak nastaveno přes VAG, já to mám taky tak, když jedu víc jak 20km/h tak se auto zamkne, když dojedeš tak se odemkne a když je odemčené tak to cvakne jen tak pro kontrolu, že je to odemčeno,kdyby nebyly třeba spolujezdcovy dveře odemčeny. Světlo se mi taky rožíná po vytažení klíčku se spožděním, vše jde nastavit. Možná sem to napsal trochu kostrbatě, ale nějak tak mi to chiptuner nastavoval...

Co se týče toho rádia tak máš špatně zapojeno napájení, stačí přehodit káblík 12V od klíčku a stálých 12V, jen prohod' červený a žlutý drát. Některé rádia to chtějí tak, jiné naopak, sice píšeš, že sis koupil to samé tak nevim...

Uživatelský avatar
eczko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 02.02.2010 14:21

Re: Následky vloupaní do mého auta, prosím HELP....

Příspěvek od eczko »

Tak díky za vaše příspěvky, provedl jsem operaci s kablikama a všechno funguje tak jak má (sice radio ted' hraje i bez klíčku v zapalování ale to mi vůbec nevadí) a ta prodleva také zmizela. Nevím co to mělo spolu společného ale funguje to takže diky.
VOLKSWAGEN DAS AUTO
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“