Ventilační soustava

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Koprolit
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 03.01.2010 18:42

Ventilační soustava

Příspěvek od Koprolit »

Pánové, nevíte někdo, kde je u G-VI umístěnej pylovej a kabinovej filtr? Já sjem toho přes léto najezdil tak málo, že bych se radši nejdřív sám podíval, jestli se mi vůbec stihnul alespoň trošku zanést bordelem. Je mi jasný, že v servisu ho vymění hned, rádi a nechaj si to zaplatit. :-)

Jo a druhá věc - desinfekce klimatizace. Kdysi jsem vídal v obchodech takovou pěnu ve sprayi s nasazovacím šlahounem-sondou, která se měla aplikovat do všech výdechů. Myslíte, že to je uplně na hovénko nebo to má alespoň trochu smysl? Dát to celý vyčistit můžu vždycky, to je jasný, ale zajímal by mě váš názor/zkušenosti. Takovej ten spray, co se postaví za sedadlo a nechá tryskat je blbost i podle mě. :-)

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: Ventilační soustava

Příspěvek od miromen »

Pylovy filtr=kabinovy takže je to pouze jeden filtr a ten se tušim nachazi za schrankou před spolujezdcem.
1.2 TSI 77kw

Koprolit
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 03.01.2010 18:42

Re: Ventilační soustava

Příspěvek od Koprolit »

Já vím, že to je jeden. (ale napsal jsem to blbě) :-) Jen nevím, kde je. :-) Jak to myslíš "za schránkou?"

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: Ventilační soustava

Příspěvek od miromen »

Jsem to tušil ale raději upřesnil. No měla by se vyjmout schranka před spolujezdcem a tam někde by to mělo byt. Nevim jak přesně ale pokud jsi trochu kutil tak těch par šroubku odstraň a pak se uvidi.
1.2 TSI 77kw

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: Ventilační soustava

Příspěvek od miromen »

Je to sice z GV tak snad u VI je to stejne

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=34&t=11375" onclick="window.open(this.href);return false;
1.2 TSI 77kw

Koprolit
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 03.01.2010 18:42

Re: Ventilační soustava

Příspěvek od Koprolit »

Díky moc! :-)

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“