Chyba Climatronicu 01274

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
charlie77
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 27.12.2009 16:16
Bydliště: okres TC
Kontaktovat uživatele:

Chyba Climatronicu 01274

Příspěvek od charlie77 »

Ahoj, VAG mi hlasi chybu na climatronicu. Jde o defekt servomotoru pretlakove klapky (V71). Tuto chybu mi to hlasi od posledni navstevy v servisu VW, kde mi delali zakladni nastaveni climatronicu :evil: Ted me pekne stve, ze jsem si to neudelal sam! Ale byl jsme tam na pravidelne prohlidce a nechal jsem si to udelat.

k cemu je tam tento servomotorek, kde se nachazi a pujde nejak rozumne vymenit? Pocitam, ze to ma vliv na topeni a na smer foukani, protoze mi to moc netopi a kdyz dam foukani na panacka, tak krajni vydechy temer nefoukaji. Kdyz dam foukani na nohy, tak u spolujezdce pruvan a u ridice temer nic.. Diky za rady :cry:

Uživatelský avatar
huhu
Pilot
Pilot
Příspěvky: 752
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ivančice 733 311 764
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba Climatronicu 01274

Příspěvek od huhu »

servo motorek přetlakové klapky má na starosti klapku která se buď otvírá nebo zavírá a tím ti saje vzduch buď z venku nebo z kabiny a nachází se u A sloupku spolujezdce jak je klapka cirkulace na topení.
a z 99% bude prasklé koleččko na hřidelce to zn. že budeš zhánět novej :wink:

Uživatelský avatar
charlie77
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 27.12.2009 16:16
Bydliště: okres TC
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba Climatronicu 01274

Příspěvek od charlie77 »

Obrazek z ETKY by mi nekdo hodil? 8) abych vedel, jak na to. Ze bych se na to jeste dneska mrknul. Jinak koukam, ze se to tady na foru resilo hodnekrat, tak se omlouvam, za dalsi topic. Ale prosim nezamykat. Pridam potom foto z opravy. Diky

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“