podsvícení ovladání topení

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
FikinD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 04.07.2008 20:28
Bydliště: Domanín

podsvícení ovladání topení

Příspěvek od FikinD »

z ničeho nic mi přestalo svítit celé podsvícení ovládání topení a ventilace, prostě clej ten panel, když zapnu klimu tak to tlačítko svítí. Porádí někdo co stím? Díky

Sarim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 19.05.2008 21:59

Re: podsvícení ovladání topení

Příspěvek od Sarim »

FikinD píše:z ničeho nic mi přestalo svítit celé podsvícení ovládání topení a ventilace, prostě clej ten panel, když zapnu klimu tak to tlačítko svítí. Porádí někdo co stím? Díky

Mrkni na konektor co vede do topeni...musi tam byt bud sedy s modrym pruhem nebo sedy s bilym pruhem, je to Kl.58d na tom vodici je napeti 0-12V, kdyz yapnes svetla, tak na tom bude to napeti behat..mrkni na to voltmetrem, kdyz to tam bude, tak je problem s Topenim...nekde v nem neco odeslo, bud nejaka LEDka nebo odpor... :D
Golf IV, 1.9TDi, 85kW

FikinD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 04.07.2008 20:28
Bydliště: Domanín

Re: podsvícení ovladání topení

Příspěvek od FikinD »

Sarim píše:
FikinD píše:z ničeho nic mi přestalo svítit celé podsvícení ovládání topení a ventilace, prostě clej ten panel, když zapnu klimu tak to tlačítko svítí. Porádí někdo co stím? Díky

Mrkni na konektor co vede do topeni...musi tam byt bud sedy s modrym pruhem nebo sedy s bilym pruhem, je to Kl.58d na tom vodici je napeti 0-12V, kdyz yapnes svetla, tak na tom bude to napeti behat..mrkni na to voltmetrem, kdyz to tam bude, tak je problem s Topenim...nekde v nem neco odeslo, bud nejaka LEDka nebo odpor... :D
Spis to bude jen nekde spatnej kontakt protože někdy to svítí a někdy zas ne. Ten konektor najdu kde?

Uživatelský avatar
Phobos11
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 21.12.2008 02:30
Bydliště: Most

Re: podsvícení ovladání topení

Příspěvek od Phobos11 »

Nemáte někdo číslo dílu, jak je v ovládání topení ten červený plast na rozvádění světla??

Sarim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 19.05.2008 21:59

Re: podsvícení ovladání topení

Příspěvek od Sarim »

FikinD píše:
Sarim píše:
Mrkni na konektor co vede do topeni...musi tam byt bud sedy s modrym pruhem nebo sedy s bilym pruhem, je to Kl.58d na tom vodici je napeti 0-12V, kdyz yapnes svetla, tak na tom bude to napeti behat..mrkni na to voltmetrem, kdyz to tam bude, tak je problem s Topenim...nekde v nem neco odeslo, bud nejaka LEDka nebo odpor... :D
Spis to bude jen nekde spatnej kontakt protože někdy to svítí a někdy zas ne. Ten konektor najdu kde?

Nekde vzadu asi ne?

Jsem na to nekoukal...jeste mi to porad funguje :-)
Golf IV, 1.9TDi, 85kW

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: podsvícení ovladání topení

Příspěvek od bifur »

Mne to robil zly kontakt na ziarovke. Je v ovladani ventilatora - ten najmensi otocny spinac uprostred. Po cca tyzdni mi ta ziarovka odisla uplne. Treba dat spinac na polohu 2, opatrne chytit kliestami s handrou (mne sa to podarilo aj prstami) a vytiahnut. Ziarovka je hned pod tym. Mal som ju trochu povytiahnutu a preto raz isla a raz nie..

FikinD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 04.07.2008 20:28
Bydliště: Domanín

Re: podsvícení ovladání topení

Příspěvek od FikinD »

bifur píše:Mne to robil zly kontakt na ziarovke. Je v ovladani ventilatora - ten najmensi otocny spinac uprostred. Po cca tyzdni mi ta ziarovka odisla uplne. Treba dat spinac na polohu 2, opatrne chytit kliestami s handrou (mne sa to podarilo aj prstami) a vytiahnut. Ziarovka je hned pod tym. Mal som ju trochu povytiahnutu a preto raz isla a raz nie..
mrknu nato díky

Uživatelský avatar
AndyNawaro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: podsvícení ovladání topení

Příspěvek od AndyNawaro »

Jak je tady zminka o konektoru topeni tak bych potreboval poradit kde ho hledat... Rad bych to chtel promerit...
VW Бoрa TДи --- 81kW --- ЭГP OФФ

Uživatelský avatar
Vokys
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 12.08.2010 22:25
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: podsvícení ovladání topení

Příspěvek od Vokys »

cau lidi mam stejnej problem, prestalo mi svitit osvetleni budiku na topeni... obcas to probliklo kdyz jsem do toho klepnul, asi spatnej kontakt, ale uz to nejde vubec, mel jsem to rozebrany plastovy kryty, ale celej budik jsem nedokazal vyndat, nevim jak abych se podival co kde je.. poradite?? ;) diky
http://vokalek.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: podsvícení ovladání topení

Příspěvek od Goauld »

Kdybyste hledali, tak byste to našli ve FAQ http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=33&t=176&start=62" onclick="window.open(this.href);return false;
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
VWMysak
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8701
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecký Kraj

Re: podsvícení ovladání topení

Příspěvek od VWMysak »

Aspoň, že nezaložil nové téma.
VW PERFORMANCE

MM DETAIL - Údržba automobilů REFERENCE

Uživatelský avatar
Vokys
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 12.08.2010 22:25
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: podsvícení ovladání topení

Příspěvek od Vokys »

jo diky ja to fakt nenasel a nechtel jsem zakladat novy tema... ;) uz to vidim
http://vokalek.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“