Nejde mi vynolovat počítadlo km.

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ješťer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 31.10.2009 09:01
Bydliště: Třešť

Nejde mi vynolovat počítadlo km.

Příspěvek od Ješťer »

Nejde mi vynulovat počítadlo km. Vždycky stačilo lehce zatlačít na kolík v přístojovce a vynulovalo se to a teď najednou ať ho držím stlačený jak dlouho chci, tak nic.
Jak závadu odstranit. Poraďte.

Uživatelský avatar
Smajda
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 13.06.2009 21:58
Bydliště: Protivanov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde mi vynolovat počítadlo km.

Příspěvek od Smajda »

tipnul bych to na mikrospínač v přístrojovce, takže ven a opravit. pokud se v tom nevyznáš nech to zkušenějším. radek
|Diagnostika vozů do rv. 2004 | Drobné elektromontáže a montážní práce |

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Nejde mi vynolovat počítadlo km.

Příspěvek od deckard »

Ahoj,měl jsem ten samý problém a jezdil jsem s tím asi půl roku,až jsem se nas..l a u kamaráda na garáži jsem se do toho pustil.Jenže já vůl,to nenafotil,blbě se to vysvětluje...Každopádně,budíky musí ven,z lehka vyndat ty tyčky na to vynulování,sundat plexi a sundal jsem i ručičky tacho. a otáčkoměru a tu černou folii s potiskem taky stáhnout.Pak uvidíš v místě kde byla ta tyčka na vynulování km,místo kde je ten mikrospínač.Pokud by byl on v háji,tak pak nic jiného nezbývá,než ho někde sehnat a nahradit,ovšem já měl jiný,ale úplně jednoduchý problém,..toiž byl nalomený takový plastový nos,nebo výstupek,který pracoval mimo osu té tyčky a sepínal ten mikrospínač.Ulomil jsem ho tedy celý a slepil jsem to sekundovým lepidlem.Trpělivost a klid mi byla odměnou.Vše jsem namontoval zpět a tyčka opět funguje.Škoda že nemám ty fotky...:(

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“