Chrom rámeček řadičky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
MatesIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 19.11.2008 15:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Chrom rámeček řadičky

Příspěvek od MatesIV »

Ahoj, mám klasickou řadičky bez chrom rámečku, koupil jsem si chromovej rámeček (origo) ale nevím jak k němu připevnit manžetu? Je to jinak řešeno než u toho klasického černého. Někdo mi říkal, že je k tomu potřeba ještě nějaký "vnitřní" rámeček, přes který se přetáhne manžeta a pak se to nacvakne do toho chrom rámečku. :roll: Nevíte tedy co ještě k tomu potřebuji aby mi to tam sedělo? Bude to určitě nějaká blbost ale nevím si s tím už vůbec rady. Díky :)
Golf IV 1.9 TDi

Uživatelský avatar
GeorgeTDi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 27.09.2007 14:12
Bydliště: Rakovnicko

Re: Chrom rámeček řadičky

Příspěvek od GeorgeTDi »

Potřebuješ k tomu ten vnitřní černej rámeček, má takové zobáčky které se zacvaknou do toho chromovýho rámečku. Ta manžeta je normálně přišívačkou nacvakaná do toho černého rámečku. Zkus kontaktovat uživatele STEVE jestli nějaký ten vnitřní rámeček nemá.

Uživatelský avatar
MatesIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 19.11.2008 15:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chrom rámeček řadičky

Příspěvek od MatesIV »

A nevíš prosím tě číslo toho vnitřního černyho rámečku? Že bych se šel zeptat do vw jestli se to dá koupit a za kolik :)
Golf IV 1.9 TDi

Uživatelský avatar
GeorgeTDi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 27.09.2007 14:12
Bydliště: Rakovnicko

Re: Chrom rámeček řadičky

Příspěvek od GeorgeTDi »

Hele netuším. Někdy když bych měl čas tak to zkusím vyndat a podívat se. Ale jestli to bude z tý vnější strany, tak to rozebírat až tak nebudu :D

Uživatelský avatar
MatesIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 19.11.2008 15:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chrom rámeček řadičky

Příspěvek od MatesIV »

To by bylo moc fajn :) Já jsem z toho už na prášky, je horor to sehnat, nikdo nechápe co myslím :D pomohlo by mi právě to číslo a skáknul bych si do vw zeptat kolik za to chtěj :) zjistil jsem něco z etky ale z toho screenu co mám nepoznám kterej rámeček to je :( kdyžtak se mrkni...
VSTIEK~1.JPG
BEZE%2~2.JPG
Golf IV 1.9 TDi

Uživatelský avatar
GeorgeTDi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 27.09.2007 14:12
Bydliště: Rakovnicko

Re: Chrom rámeček řadičky

Příspěvek od GeorgeTDi »

Dle Etky asi nic nezjištíš v tomhle případě. Mám pocit že když jsem to tam dával že tam něco napsanýho bylo. Jen si nejsem úplně jistej. Dneska se ti na to snad podívám :wink:

Uživatelský avatar
MatesIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 19.11.2008 15:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chrom rámeček řadičky

Příspěvek od MatesIV »

Ja jsem právě na tu etku čuměl a hledal to ale nic...to by bylo moc fajn, diky :)
Golf IV 1.9 TDi

Uživatelský avatar
GeorgeTDi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 27.09.2007 14:12
Bydliště: Rakovnicko

Re: Chrom rámeček řadičky

Příspěvek od GeorgeTDi »

Tak jsem se na to díval. Vyfotil jsem ti to číslo co je na tom plastovým rámečku. ETKA mi ale nic nevyhodila. Ješte mě napadlo najít číslo toho chrom rámečku a podle něj by se možná dalo dohledat číslo toho rámečku. Dohledám příště. Tady máš to foto.
Přílohy
DSCN4946.JPG

Uživatelský avatar
Giom80
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 09.09.2008 21:21
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Chrom rámeček řadičky

Příspěvek od Giom80 »

Ten tzv. vnitřní rámeček samotně u autorizovaného prodejce VW neseženeš, dodává se pouze současně s řadičkou opatřenou chromovým rámečkem, takže nezbývá než požádat někoho z clubáků, zda se někomu tento rámeček zbytečně neválí v garáži..
Před časem jsem řešil obdobný problém, vnitřní rámeček jsem nakonec po delším shánění zde na clubu sehnal, nicméně mi to tak dobře nedrží jako když bys zakoupil řadičku včetně manžety opatřenou již tímto rámečkem v originále :wink:
Ženská a auto se nepůjčují :!:

Uživatelský avatar
GeorgeTDi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 27.09.2007 14:12
Bydliště: Rakovnicko

Re: Chrom rámeček řadičky

Příspěvek od GeorgeTDi »

Je pravda že když jsem si to u Steva kupoval, tak to měl v kompletu ( manžeta, hlavice, rámeček) takže to asi nepůjde. I když naděje umírá poslední. Třeba to někdo na klubu bude mít

Uživatelský avatar
MatesIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 19.11.2008 15:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chrom rámeček řadičky

Příspěvek od MatesIV »

Díky Georgi za ochotu, ale jak piše Giom tak se to dá origo sehnat asi jen jako komplet :( ptal jsem se u vw a taky nevěděli. Zkusim opět inzerci na forku, nic jinyho mi asi nezbývá no...ještě dotaz, za kolik si u steva pořídil ten komplet? (rámeček, manžeta, hlavice).
Golf IV 1.9 TDi

Uživatelský avatar
GeorgeTDi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 27.09.2007 14:12
Bydliště: Rakovnicko

Re: Chrom rámeček řadičky

Příspěvek od GeorgeTDi »

MatesIV píše:Díky Georgi za ochotu, ale jak piše Giom tak se to dá origo sehnat asi jen jako komplet :( ptal jsem se u vw a taky nevěděli. Zkusim opět inzerci na forku, nic jinyho mi asi nezbývá no...ještě dotaz, za kolik si u steva pořídil ten komplet? (rámeček, manžeta, hlavice).
Hele už si nepamatuju přesně kolik to bylo ale myslím že do pětistovky jsem se bohatě vešel. Tak manžeta to měla za sebou a hlavice taky byla ohmataná. Proto ta cena.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“