Ostřikovače světel

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
deamiano
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 30.06.2009 12:48
Bydliště: Praha

Ostřikovače světel

Příspěvek od deamiano »

Nevíte někdo jestli jde nějakým způsobem zajistit aby zůstaly ostřikovače světel vysunutý a nestříkali :D ? Ztratil jsem krytku ostřikovače, tak přemejšlím jak jí tam dám až nějakou seženu. Nějaký nápady kde jí sehnat vyjma VW servisu by se taky hodily :) Někdo tady psal o vrakovišti v Ukrajinský ulici v Praze, ale nenašel jsem ho :(

Uživatelský avatar
Sundee
Závodník
Závodník
Příspěvky: 524
Registrován: 03.03.2008 20:31
Bydliště: Slovensko, Zilina, Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostřikovače světel

Příspěvek od Sundee »

to sa neda urobit...
ale mozes spravit to ze niekto ti ostrekne svetla a ty rukou zachytis tu trysku ked je von..
potom ked ju uz budes drzat tak voda nemusi striekat a ty mozes kludne zalozit krytku
Jezdit nejrychleji neznamená nejstylověji - LOW CRUISIN'

Uživatelský avatar
agent0005
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 01.04.2010 18:40
Bydliště: Praha,Frankfurt

Re: Ostřikovače světel

Příspěvek od agent0005 »

Přesně tak jak píše kolega. Počkat až vyjedou a zachytit. :wink:

Uživatelský avatar
dj1111
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 01.12.2010 20:33
Bydliště: Ostrava

Re: Ostřikovače světel

Příspěvek od dj1111 »

agent0005 píše:Přesně tak jak píše kolega. Počkat až vyjedou a zachytit. :wink:
Dá se nějakým jednoduchým způsobem odpojit stříkaní na světlomety, za zimu tim protečou hektolitry kapaliny a myslím že více méně zbytečně, protože to ty světla stejně neočistí. 3,0TDI touareg. Díky za rady.
Touareg 3,0 TDI 2008

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Ostřikovače světel

Příspěvek od Mára_VR6 »

dj1111 píše:
agent0005 píše:Přesně tak jak píše kolega. Počkat až vyjedou a zachytit. :wink:
Dá se nějakým jednoduchým způsobem odpojit stříkaní na světlomety, za zimu tim protečou hektolitry kapaliny a myslím že více méně zbytečně, protože to ty světla stejně neočistí. 3,0TDI touareg. Díky za rady.
jj, vyškubneš pojistku.
najdeš jí podle obrázku, taky ji tam nemám. Nesnáším poblitý auto nemrzkou a hlavně to stahuje vosk.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

cerpetr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 26.05.2008 21:23
Bydliště: Liberec

Re: Ostřikovače světel

Příspěvek od cerpetr »

Ten ostřikovač světla si jednoduše vytáhni je tam jen pružina a vytahuje se to tlakem vody.Také se mě povedlo ho ztratit tak jsem to opatrně vzal do kleští jde to dobře neboj.

Uživatelský avatar
dj1111
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 01.12.2010 20:33
Bydliště: Ostrava

Re: Ostřikovače světel

Příspěvek od dj1111 »

Super nápad ! Takže je zvlášť pojistka na ostřikovače světel a zvlášť na ostřik př. skla ? Zkusím se na to podívat. dík za radu.
Touareg 3,0 TDI 2008

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Ostřikovače světel

Příspěvek od koto99 »

Ja keď podržím ostrekovač dlhšie ako cca 3 sekundy, tak až potom mi striekajú aj svetlá. Tak ja tu páčku potiahnem 2-3 krát krátko za sebou a okno mám umyté a na svetlá nestrieka.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Uživatelský avatar
dj1111
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 01.12.2010 20:33
Bydliště: Ostrava

Re: Ostřikovače světel

Příspěvek od dj1111 »

Zkoušel jsem to, kdysi mi to takto fungovalo na Octavia II, ale tady to nějak nejde vychytat těmi páčkami
Touareg 3,0 TDI 2008

Uživatelský avatar
dj1111
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 01.12.2010 20:33
Bydliště: Ostrava

Re: Ostřikovače světel

Příspěvek od dj1111 »

Mára_VR6 píše:
dj1111 píše: Dá se nějakým jednoduchým způsobem odpojit stříkaní na světlomety, za zimu tim protečou hektolitry kapaliny a myslím že více méně zbytečně, protože to ty světla stejně neočistí. 3,0TDI touareg. Díky za rady.
jj, vyškubneš pojistku.
najdeš jí podle obrázku, taky ji tam nemám. Nesnáším poblitý auto nemrzkou a hlavně to stahuje vosk.
Potřeboval bych trochu pomoct s tou pojistkou :( nějak jsem ji nikde nenašel podle obrázku, mohl by poslat číslo ? a na které straně ji najdu. Dík
Touareg 3,0 TDI 2008

Odpovědět

Zpět na „Touareg“