Montaz alarmu (hladam konektor)

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marshall007
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 13.04.2008 13:16
Bydliště: SK-Levice

Montaz alarmu (hladam konektor)

Příspěvek od Marshall007 »

Ahojte,

kde by som nasiel tieto konektory? alebo ake maju farebne oznacenie? (myslim ze vsetky su na budikoch, mylim sa?)

- vstup žhavení (-)
- vstup žhavení (+)
- snímání alternátoru (+)

popripade by som potreboval najst este tieto:

- odemykací impulz (tento najdem tusim dakde pod tapacirom sof. dveri, ze? bolo by super ak niekto vie presne farebne oznacenie kabla)
- zamykací impulz (tento asi tam ako ten odemykaci)
- dveřní spínače (-) (toto mozem dat na stropnu ziarovku osvetlenia?)
- dveřní spínače (+) (toto mozem dat na stropnu ziarovku osvetlenia?)

Dakujem

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Montaz alarmu (hladam konektor)

Příspěvek od Toxyz »

koukám že to bude asi slušná elektrárna, já teda elektrice rozumím dost mizerně, ale přijde mi divný že žhavení máš + i -, odemykací a zamykací je podle mě jeden drát, a dveřní spínače nejlíp asi na to stropní světýlko, protože pokud bys to dal do dveří musel bys do všech

možná píšu blbosti, ale na začátek alespoň něco :mrgreen:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Marshall007
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 13.04.2008 13:16
Bydliště: SK-Levice

Re: Montaz alarmu (hladam konektor)

Příspěvek od Marshall007 »

no toto je standardne zapajanie pre alarmy ako Magicar + Sentinel...atd (a ostatne ktore maju dialkovy start a dvojcestne DO)

k tym dvernym spinacom to bola otazka len pre potvrdenie na 95% som si isty ze to pojde na stropne osvetlenie.
A ten zamykaci a odomykaci impulz tiez viem ze najdem na sof. dverach pod tapacirom, len som sa pytal na farbu kablov lebo ako sa hovori "naco objavovat uz objavene" :) cize by to usetrilo cas hladania ak dakto farbu vie. A mne sa zasa zda ze aj zamykaci ma vlastny kabel, aj odomykaci vlastny kabel.

A to zhavenie je (-) asi na hocktoru kostru a to (+) na ziarovku zhavenia v budikoch, ono je to na ten dialkovy start, ze start sa zacne az po nazhaveni, ked to (+) strati 12V.
A ten kontakt z alternatora je na to ze vtedy ako dostane 12V tak sa startovanie ukonci.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Montaz alarmu (hladam konektor)

Příspěvek od majrek001 »

s tím zamykacím a odemykacím kablem, má každý svůj ale musíš to hledat mezi zámkem a dveřní jednotkou. barvy si najdi tady já už si je nepamatuji, ale trochu se liší rokem http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=7 ... 5&start=45" onclick="window.open(this.href);return false;
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Montaz alarmu (hladam konektor)

Příspěvek od Goauld »

Projdi si tohle téma, je tam odemě přiloženej soubor s popisem kam co připojit, ale není tam bohužel popis kam připojit dráty pro dálk. start.
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=77&t=151626" onclick="window.open(this.href);return false;
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“