Náhradní díly - POUZE pro klub levně.

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Náhradní díly - POUZE pro klub levně.

Příspěvek od vwCharlie »

jako mě to může být jedno,ale já mu stejně nevěřím,že to dělá jen pro dobro duše a jen pro "klubáky" :) :mrgreen:
Nevím proč to zakrývat a hrát si tu na dobromila,snad jen proto,že český národ je závistivý a jak vidí,že někdo na něčem vydělává,tak mu nepřeje.
Mě osobně to je fakt jedno,ať si každý šmelí jak umí,buď si chci od něj něco koupit nebo ne,dál to neřeším a nic za tím nehledám. Má lepší ceny než na pultu,tak proč ne :wink: Pro spoustu lidí,kteří nemají slevy, to může být přínosem. Nemusí se to vyplácet lidem z celé čr,ale třeba toho využijí lidi z jeho okolí.

Uživatelský avatar
BackerYoung
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 16.07.2008 13:06
Bydliště: Jak kdy :-)

Re: Náhradní díly - POUZE pro klub levně.

Příspěvek od BackerYoung »

Večerníček:

Špatně jsem to napsal, omlouvám se. Cena nad 1000kč je za díl, tj. nebudu posílat díl kterej stojí litr ale pokud někdo takovejch dílu potřebuje 10 tak mu to pošlu. Nad litr budu posílat jen cenu za kolik je to možno. Proto jsem jako příklad dal spojka set. Nejsem magor abych posílal někomu díl na kterém ušetří 250kč :D Navíc nevíš co bude nadcházet takže takovéhle konstatování nemá cenu ;)

st.jim:

Nevím proč bych měl platit poplatek ze svého, strhlo by se to z ceny.


A pro další pochybovače řeknu jen to, že tohle pro mě slouží něco jako takový průzkum, který je pro mě důležitý a nehodlám vysvětlovat jeho smysl. To co bych z toho chtěl udělat a co by následovalo by bylo ovšem založeno hlavně na zisku. MOmentálně to nejde. Do půl roku se může třeba stát, že se bude dát prodávat za cenu např. kelly se slevou 40-50% a jěště na tom vydělat.
Takže pro teď, nemáš možnost koupit to levněji ? Seženu to. Zaplatíš předem a pošlu nebo zaplatíš na místě a z ruky do ruky. A pokud vás dráždí slovo BEZZISKOVĚ tak ho klidně smažu a pořád to bude mít pro lidi stejnou "hodnotu".

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradní díly - POUZE pro klub levně.

Příspěvek od Hammer »

selkie píše:fakt slechetny...opravdu...ale jestli do tohodle chces jit, tak sis prave brutalne nasral do bot, ver mi

Jo, můžu potvrdit s tou svojí poradnou. Ale nelituju toho, jsem na různé lidi jaksi zvyklý.

Uživatelský avatar
yenda.dubi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 28.04.2008 16:29
Bydliště: Dubí
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradní díly - POUZE pro klub levně.

Příspěvek od yenda.dubi »

BackerYoung píše:Příklad:

http://autokelly.cz/#CT=5|PCT=11|CUR=0| ... ST=0|LNG=0|" onclick="window.open(this.href);return false;

Cena 13662 Kč

Cena ode mě: 11000kč
A ode mě 8000 a zadarmo to nedělám. Já dělám v autodílech a mám pocit, že slevu si dokáže zařídit přes známý kdekdo, takže mi 10% přijde nezajímavých snad pro každýho. Ale píšeš, že to děláš z jiných důvodů než výdělek, tak ti držím palce, ať ti to vyjde.
Když nad tím tak přemýšlím, tak by (pro mě určitě) mohla být zajímavá anketa, kde by se zjistilo, kolik klubáků kupuje díly za maloobchodní ceny a kolik se slevou.
Slevy na autodíly!!!

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradní díly - POUZE pro klub levně.

Příspěvek od Hammer »

BackerYoung píše:PASSAT TDI:

Každej Čech neni ku*va co musí mít za každou cenu z něčeho prachy. Co vede hammera, aby zadarmo pomáhal cizím lidem ? Nic, je to správnej chlap. Můj předpoklad byl, že to bude chtít jen pár lidí, kdyby toho bylo víc, tak si tady zaplatim za inzerci a někoho pověřim ať se o to stará. Já na ty sklady stejně jezdím a pokud něco naberu navíc a vezmu to třeba do ČB kam bych stejně jel a ten dotyčnej mi za to dá třeba flašku tak mi to nevadí. Beztak je to zatím nabídka časově omezená a v cenách dílu se nevyznám takže to třeba ani nebude tak výhodné pro někoho. A vyjebat nejde jak, když něco chce, dám to na aukro, zaplatí předem a já přivezu nebo pošlu.

Já bych tě trochu poopravil: já nejsem správný chlap ale magor, po dvaceti letech u policie je to ale normální. :lol: :lol: :lol: Jenže já tomu obětuju jen čas a nikdo mi ani nesdělí jak dopadl, ale bacha! Ty do toho vrážíš prachy. Pravidla, pokud tohle chceš dělat, tak jednoduchá: přivezeš v rámci služební cesty až budeš mít čas nebo osobně u tebe přímo s tebou, prachy na ruku, díl si vezmi, čééést. Nijak jinak. Neblbni! :lol: :lol: :lol:

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“