Ikona rozsvícených světel u budíků

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 356
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Ikona rozsvícených světel u budíků

Příspěvek od wlcakk »

Ahojte lidi..
Mám asik pro většinu z vás primitivní a debilní dotaz. Má svít u budíku kontrolka rosvícení světěl? mě se na ni oběví pouze dálkové když je zapnu. Dá se to nějak dodělat nebo zapnout aby se při rosvícení světel rožla i kontrokla v autě a ja tak věděl že je mám zaplé.?

Je to jen taková blbost a když jedu s někým v autě tak se mě vždy ptá proč mi na přistrojovce nesvití světla.

(1.6SR 74kW , r.v 98)
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Ikona rozsvícených světel u budíků

Příspěvek od vtuni »

čtverka golf není favorit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: takže má na přístrojovce jen kontrolky co mají smysl :lol:

ty nemáš kontrolku na vypínači..?? :mrgreen:

nevím jak ty ale já nepotřebuju aby mi na přístrojovce svílilo 1472 naprosto zbytečných symbolů, a kopnkrétně kontrolka rozsvícených světel mi přijde jako to úplně nejvíc zbytečná.... protože jestli svítíš poznáš podle toho že ti svítí přístrojovka, panel climatronicu, ovladače oken a zrcátek (u někoho ještě navíc výdechy topení stropní lampička atd. :lol: ..) a jak jsem psal kontrolka je přímo na vypínači světel
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
tom.ik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1327
Registrován: 07.11.2009 16:10
Bydliště: Písek ok.F-M sev.morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ikona rozsvícených světel u budíků

Příspěvek od tom.ik »

Budíky,klima atd Ti svítí i při parkovačkach ;-) je to někdy docela pakárna zjistit jestli svitíš nebo ne,třeba hodíš vypinač jen do první polohy a jedeš na parkovačky a dostaneš flastr.Si ted nemohu zvyknout zapínat světla,před dvěma dny jsem musel už podruhe vymontovat denní svícení kvuli reklamaci a ted to zapomínam zapnout,jen čekam kdy mně vychytaji fizlaci :-(
SEAT ALHAMBRA 1.9 Tdi 85 kW+chip od Tdi Drapek
vw golf IV 1.9Tdi 81kW+chip
škoda SUPERB 1.8T tiptr. LPG
BMW 320i 6V,vw golf I 1.6i,golf II 1.6D,golf III 1.9D

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Ikona rozsvícených světel u budíků

Příspěvek od vtuni »

tak jasný to máš pravdu...ale kdo a na co ,používá pozici parkovaček...??
(jasný ted se ozve 345 názorů jak jsou parkovačky strašně užitečný :mrgreen: a jak ti to třeba během stání na benzince ušetří pikolitr benzinu za rok... a 1kč a 23 haléřů měsíčně na žárovkách atd... :lol: jak to vypadáá cool když někde stojíš potmě před diskotékou jen s modrejma parkovačkama a 15 letý holky po tobě hážou kalhotkama :laugh: atd... )
já osobně si nevzpomínám kdy jsem tu pozici parkovacích světel vůbec použil..u jakýhokoliv auta...nejen u golfa a to najezdím si myslím docela hodně km měsíčně....prostě bud svítím nebo nesvítím

a co se týče zapomínání rozsvítit světla a denního svícení.... jako fanatický odpůrce dodělávaných denních světel mi nezbývá než škodolibě poznamenat.. "to máš za to že vymejšlíš kraviny" :mrgreen: :taunt: :taunt: :taunt: JOKE
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 356
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Ikona rozsvícených světel u budíků

Příspěvek od wlcakk »

Tak mě šlo hlavně o to, že když jedu např. ve slonečněm počasi a sviti do auta hafo slunce tak to že mi svítí palubovka nepoznam. zas takový jas to nemá. Jede proti mě auto a jakoby zabliká. Nevím pak jestli někde stoji cajti nebo nesvítím a nebo se jen zhouplo na nějaké nerovnosti. Pak vždy čumím pod volant jestli mam zaple svetla a kdyz zaparkuji radeji zkontroluji jestli ty svetla fkt sviti.

Vím že je to blbost, jen mě to zajímalo zda to mám v autě vyplé nebo to tam prostě není.
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Ikona rozsvícených světel u budíků

Příspěvek od vtuni »

jasný :good: vwčka to standartně nemaj (a budíky tam tui kontrolku mají asi jen proto, protože bud pro některý státy (plácnu třeba Turecko, nebo Finsko,... se to dodává, protože to tam je třeba daný technickou specifikací že to to auto mít musí......nebo prostě výrobce dělá ty budíky UNI (což dělá ..škoda, seat, audi....atd...) a tak to tam prostě je ..asi by to šlo dodělat...

když jsmem měl rozdělaný kdysi dávno budíky od favorita...tak jsem nestačil čumět na co všechno to mělo v budíkách kontrolky 8O ..od ABS, přes signalizaci bezp. pásů, připojení vozíku, kontrolku výstrahy tvorby námrazy, kontrolka zapnuté klimatizace....... a bůhví čeho všeho co jsem jako výbavu ve favoritu snad v životě neviděl 8O

..asi by to určitě šlo dodělat... ale jak ti neřeknu..k tomu by se musel tady vyjádřit nějakej kutil přes budíky třeba motorpower nebo tak někdo...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 356
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Ikona rozsvícených světel u budíků

Příspěvek od wlcakk »

Jako určo se v budíkách vrtat nebudu. Jen sem nevěděl jestli to je vada u mě v autě nebo to tk nema nikdo z výroby u G Iv..
Než aby sem se ,,jebal,, se zapnutim ikony tak si raději vyčistím klapku a pod..

Takže díkes Moc. :good:
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“