navigace MFD DX

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
7ondra7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 21.12.2008 16:41
Bydliště: Šumperk

navigace MFD DX

Příspěvek od 7ondra7 »

Zdravím předem se omlovám jestli tu už tohle téma je ale já jsem zatím nic nenašel potřeboval bych poradit mám v autě origo navigaci MFD DX a chtěl bych místo ní dát 1din rádio s lcd a potřeboval bych radu co je potřeba udělat jestli se dělají nějaké redukce a jak je to se zapojením kabeláže. díky

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: navigace MFD DX

Příspěvek od Dusanbe »

Jsou tam klasické ISO konektory. Pokud koupíš rádio s jinými konektory, tak bys měl dostat redukci k rádiu. K anténě budeš potřebovat ten váleček pro napájení zesilovače anténního, jinak budeš mít špatnej signál. Jinak jestli chceš, někde se válí 1DIN kastlík/přihrádka , jestli budeš dávat 1DIN rádio.
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
7ondra7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 21.12.2008 16:41
Bydliště: Šumperk

Re: navigace MFD DX

Příspěvek od 7ondra7 »

Dusanbe píše:Jsou tam klasické ISO konektory. Pokud koupíš rádio s jinými konektory, tak bys měl dostat redukci k rádiu. K anténě budeš potřebovat ten váleček pro napájení zesilovače anténního, jinak budeš mít špatnej signál. Jinak jestli chceš, někde se válí 1DIN kastlík/přihrádka , jestli budeš dávat 1DIN rádio.

Díky za odpověd zatím to není aktuální ale v dohledné době až bude víc peněz tak to pořeším chtěl jsem předem vědět do čeho jdu a jěště jsem se chtěl zeptat na ovládání palubního pc jak se ovládá (kterou páčkou se přepínají řežimy pal. pc atd) díky

Shawn.Crahan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 06.04.2012 08:32

Re: navigace MFD DX

Příspěvek od Shawn.Crahan »

mam taky problem dvakrat som zadal zle kod a co teraz?? :((

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: navigace MFD DX

Příspěvek od maku »

Shawn.Crahan píše:mam taky problem dvakrat som zadal zle kod a co teraz?? :((
Nech zaple radio a klicek v polze pred startem cca hodinu a radio se samo resetne a pak budes moci zadat znova kod. :D
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Shawn.Crahan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 06.04.2012 08:32

Re: navigace MFD DX

Příspěvek od Shawn.Crahan »

maku píše:
Shawn.Crahan píše:mam taky problem dvakrat som zadal zle kod a co teraz?? :((
Nech zaple radio a klicek v polze pred startem cca hodinu a radio se samo resetne a pak budes moci zadat znova kod. :D
funguje to ???

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“