Nokia Lumia 710 s WM 7,5

rady, recenze, tipy a triky...

Moderátoři: JaSk, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 710 s WM 7,5

Příspěvek od maweric »

Mam nove tento telefon. Se vsim az na par drobnosti jsem spokojen mohu jen doporucit :good:
Jedine co mi vadi je chybejici signalizace zmeskanych zprav a hovoru :roll:
Nevite o nejakym SW co by to vyresil?

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia Lumia 710 s WM 7,5

Příspěvek od maweric »

To nikdo z vas nema WM? :roll:

Uživatelský avatar
Lifted
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 373
Registrován: 16.06.2011 09:31

Re: Nokia Lumia 710 s WM 7,5

Příspěvek od Lifted »

Začal jsem koukat po Lumii 800. Jak hodnotíš ten Windows v tý tvojí? Mám N97, pokukuju po novym. :)
1.9 TDI, Octavia, ASV, EGR OFF + 1.6 MPI, Octavia 2

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia Lumia 710 s WM 7,5

Příspěvek od maweric »

Lifted píše:Začal jsem koukat po Lumii 800. Jak hodnotíš ten Windows v tý tvojí? Mám N97, pokukuju po novym. :)
Heled pecka :good: mel jsem snad 5 let symbian, ale s timhle se to neda srovnat
Objektivne ma to nejake mouchy ale spis mi to prijde jako nezvyk :wink:

Kazdopadne rychlost se neda srovnavat :pleasantry:

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia Lumia 710 s WM 7,5

Příspěvek od JaSk »

WP7 Jsou docela revoluční. Dokonce si získávaj i nějaký ty procenta na trhu v průběhu doby od uvedení, ale nerostou jako android nebo iOS, což je docela škoda. Furt narážim na lidi, co tomu prostě něvěřej a nechápou to a to je dle mýho ten problém. Když poprvé zapnete WP, je to jako když jste dostali poprvé do ruky smartphone - nepřehledné a složité. Výhody přijdou až časem. Nevim, jak 710, ale Lumie 800 je bezva, přemýšlím o ní jako o dalším svým hlavním telefonu. Hlavní výhody vidim v offline navigaci, která je i z hlediska kvality dál než Google, možnosti kupovat aplikace na marketu i ze svýho účtu (neni nutno zadat kartu) a designu zařízení tak i systému.
Další kecy lidí o tom, že jde o uzavřený systém bych nebral moc vážně. Synchronizace přes Zune je sice otrava srovnatelná s iTunes, ale svoje zařízení si mužete relativně jednoduše "hacknout", řekněme spíš odemknout, aby to neznělo tak zle :D
Tady je víc:
http://wmmania.cz/clanky/navody/jak-odb ... -aplikaci/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://wmmania.cz/clanky/obecne/odbloko ... i-shrnuti/" onclick="window.open(this.href);return false;
To jen pár slov ohledně WP. A HLAVNĚ! Na hacking na vlasní nebezpečí, nicméně o záruku nejde, jen o bricknutej telefon a návštěvu servisu :)
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Odpovědět

Zpět na „FAQ - počítače - mobily - elektronika“