autoradio gamma nehraje

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

roho11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 31.07.2012 21:59

Re: autoradio gamma nehraje

Příspěvek od roho11 »

Tak som upravil moj prispevok vyssie a pridal som tam link s fotom mojho ISO konektoru ako je teraz. Cize ak som to pochopil, ten co je zlto/cerveny(4) tak ma ist aj na pin 5(premostit to ? tych 12V a ground su ok, teda.
Inac da sa to vytiahnut tie piny z toho ISA? lebo som skusal a dako to neslo, aj ked som vytiahol odtial taku zltu zarazku. DAKUJEM

EDIT: teda som pripojil 12V na pin(5) a ide uz v pohode. Teraz ho po otoceni kluca musim rucne zapinat, da sa to aj tak ze ked otocim klucom pusti sa radio?

Uživatelský avatar
delong
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: autoradio gamma nehraje

Příspěvek od delong »

Dá sa to zapnúť aj kľúčom prehoď medzi sebou pin 7 a pin 4. Či že pin 7 na pin 4 a z pinu 4 na pin 7. Tie pini sa dajú vybrať von z ISO konektora su zaaretované vyhnutým plieškom priamo na tom pine. Musíš ten pliešok najprv odistiť . Treba pod ten pin pichnúť taký tenký šróbováčik aby si mohol ten ( jazýček alebo pliešok každý tomu ináč nadáva :D ) a ohnúť ho do rovna ale súčasne pri tom musíš za káblík ten pin tlačiť do konektora. Je na to aj spešl pomôcka pozri si to tu http://www.skodaoctavia.cz/clanek/vyrob ... ypichovaku .
Keď sa ti jeden podarí vybrať (chce to trpezlivosť) tak si ho podrobne prezri a prídeš na to jak sa vyberajú. Skoro všetky konektori majú tie pini podobne aretované.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“