Golf mi sežral kartu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Golf mi sežral kartu

Příspěvek od Rouballik »

Stala se mi taková nemilá věc. Položil jsem si kartu na palubku a v cestě se mi začali plést asi 3 kolisti a nějaká dodávka, když jsem všecko předjel, tak jsem kouknul na palubku a karta nikde. Pod nohama neni, na sedačkách neni, nikde neni.

Nestalo se vám někomu, že by vám to zapadlo někam k oknu nebo do nějaké super díry? Nevim kde mam hledat,

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Golf mi sežral kartu

Příspěvek od vtuni »

známe.. bude muset palubovka dolů.. jinak ji pravděpodobně nedostaneš ven.. podobnej žrout je středovej tunel u popelníku
a pokladnička na mince u středovýho tunelu pod kobercem.. :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Golf mi sežral kartu

Příspěvek od Rouballik »

Co to znamená palubka dolu? Časově a nervově? Nedá se vyndat jenom třeba skříňka u spolujezdce a strčit tam hlavu a ruce?
Nedá se to nějak jinak vyřešit - nedá se to něčim vytáhnout?

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf mi sežral kartu

Příspěvek od maku »

Pokud nechces davat palubovku dolu tak zajdi dobanky nahlas stracenou kartu daji ti novou :mrgreen:
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Golf mi sežral kartu

Příspěvek od Rouballik »

Kdyby to šlo, tak bych mu zkusil domluvit, ale palubka dolu to je moc velký přemlouvání.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Golf mi sežral kartu

Příspěvek od vtuni »

tak dvě hodky práce.. s klidnou hlavou + pivsonem... :wink: a čistěním zaprášených dílů atd.....
ale když to člověk nezná, tak se asi natrápí... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
jinak ve faq je návod na rozebrání té středové konzole..
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=33&t=176&start=23" onclick="window.open(this.href);return false;

když taháš celou palubovku tak je to navíc volant dolů (taky návod ve faq..) + ty dva plasty okolo něj (2+2+2+1 šroubek)
a pak už jen 4 šrouby co drží palubovku jako takovou..po stranách jakoby u horního pantu dveří..a celá se stáhne z výztuhy..

když bys byl poblíž, tak ti řeknu, at dojedeš, že ti s tím za nějaký lahodný nápoj :bot: helpnu :yahoo:
protože podle mě na tom fakt nic není... :laugh:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Golf mi sežral kartu

Příspěvek od Rouballik »

Večer jsem už vymýšlel co řeknu na PČR a ráno když jsem přišel do auta, že tam jedu koukám, že u noh u spolujezdce něco trčí. Asi mu nechutnala a tak jí procedil palubkou až k nohám. Takže vyřešeno a SAMO.


vtuni: jsi trošku zruky, ale nevypadá to nějak těžko, když nepostrácíš šroubky.

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf mi sežral kartu

Příspěvek od Wíťa »

a co jsi chtel dělat na policajtech? nechat vyhlásit celostátní pátraní po kartě? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
VWMysak
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8701
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecký Kraj

Re: Golf mi sežral kartu

Příspěvek od VWMysak »

No nahlásit přeci auto jako pachatele a obvinit ho z krádeže. A vysoudit co nejvíce. :laugh:
VW PERFORMANCE

MM DETAIL - Údržba automobilů REFERENCE

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Golf mi sežral kartu

Příspěvek od Rouballik »

Kvůli vydání nový karty ZDARMA musim mít doklad od PČR, že mi karta byla ukradena. Ale nevim jak bych jim vysvětloval, že mě okradlo vlastní auto :lol: :lol:. Třeba kdyby auto vidělo příslušníka v uniformě, tak by jí vydalo dobrovolně bez operace.

Moje banka si za to účtuje hrozný peníze a navíc byla embosovaná, takže kdyby se nějakym ještě záhadnějšim způsobem dostala z auta ven tak by s ní šlo platit podpisem.

Uživatelský avatar
morlog
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3035
Registrován: 19.04.2011 20:29
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf mi sežral kartu

Příspěvek od morlog »

ja vam reknu ze kdyz tady neco ctu tak me to tak nekdy pobavi ze lidi kolem me nechapou cemu se smeju na vw klubu... prej cemu se smejes jako nejakemu autu ale my jsme taky lidi taky mame normalni problemi i kdyz nekdy clovek nevi a rozum stoji :D :D :D

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“