výhodnější pojištění na stará auta ??

Otázky ohledně povinných ručení.

Moderátor: Odborní poradci

Odpovědět
Uživatelský avatar
deywis
Pilot
Pilot
Příspěvky: 886
Registrován: 12.05.2008 23:53
Bydliště: vyškov

výhodnější pojištění na stará auta ??

Příspěvek od deywis »

Doslechl jsem se že některé pojišťovny nabízí levné pojištění na vozy pod určitým rokem výroby, aniž by musely mít veteránské značky či veteránskou testaci. Konkrétně ČPP vím že má tuto slevu pro auta vyrobené před r. 1975 (včetně).

Nevíte jestli jsou i jiné pojišťovny, které to nabízejí a mají to třeba i na trošku "mladší" vozy? Konkrétně bych potřeboval na r. 1978.

díky
Koupim zachovalé přední sedačky do pola 86C/ golfa2, neprodřené a neprosezené, ideálně origo polosporty/ anatomy.

brouwe
Člen klubu
Příspěvky: 121
Registrován: 09.11.2011 21:09
Bydliště: Riegrovo náměstí 8/9, 290 01 Poděbrady III

Re: výhodnější pojištění na stará auta ??

Příspěvek od brouwe »

Ahoj

Zatím vím také jen o ČPP ... konkrétně jsem takto pojišťoval traktory a hasičské vozy z vesniček . Pojistka vycházela na směšný peníze v řádech korun ! :D

Zkusím se podívat po netu co ,kde mají ,ale GOOGLE ví skoro vše tak ho zkus .Pokud nenajdeš můžu napsat pár lidem.

soe2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 21.07.2008 21:53
Bydliště: schönfeld
Kontaktovat uživatele:

Re: výhodnější pojištění na stará auta ??

Příspěvek od soe2 »

u čpp to mám na brouka s papírama '61 malá vesnice a cestování i za hranice ....za 574 ročně...když bych na srazech poctivě sbíral flašky od pejva....zaplatím to z toho
:D
brouk jezdí na speciál...né na SPZ nebo papíry a podobné nesmysly....

mattice
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 08.11.2012 12:28

Re: výhodnější pojištění na stará auta ??

Příspěvek od mattice »

Taky bych doporučoval ČPP, ona je to podle mě nejlepší pojišťovna nejen co se aut týče. Mám u nich i životní pojištění a pojištění domácnosti.

Odpovědět

Zpět na „Povinná ručení - POV“