zrušení povinneho ručení

Povinná ručení, havarijní pojištění, přihlášení a odhlášení auta, depozit, pokuty, úřady, leasingy, řešení právních, administrativních a finančních otázek.

Moderátor: Odborní poradci

Odpovědět
pasikb5
Profík
Profík
Příspěvky: 1196
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

zrušení povinneho ručení

Příspěvek od pasikb5 »

řešil jsem zrušení povinneho ručení protože mi to zvedli o 1000,- + mam spoluučast na čelní okno 1500,- ted mam novou pojistku levnejši a spoluučast 0,- takze jsem chtel zrusit tu starou pojistku jako vzdy jsem si napsal vymyslenou smlouvu ale ty smejdi uz jsou zase o neco napred a podivali se do registru pry mi nestaci kupni smlouva auto musi byt odhlaseno na noveho majitele... smejdi. takze mi jeden znamej poradil dat auto na jeden den do depozitu na to nemuzou rict vubec nic rano jsem dal auto do depozitu zrusil pojistku a uzavrel novou druhy den jsem auto vyzvednul a vse v pohode legalni cestou stalo to asi 50 kč takze kdo bude chtit k jine pojistovne tak docela dobrej figl zadna vypovedni lhuta nebo cekani k vyroci smlouvy hned ten den a bez kecu pak je jeste moznost dat auto do poloprevodu a treba druhy den to zrusit z duvodu neuskutecneni prodeje ale ten depozit se mi libil vic s tim odhlasenim je vyhoda ze se da autem porad jezdit... u depozitu jste na den bez auta.
koupím staré hračky a plastové tatrovky na písek..

chonsicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 485
Registrován: 09.07.2009 12:28

Re: zrušení povinneho ručení

Příspěvek od chonsicek »

jo to už je staré... u depozita to je jisté,, u te kupni smlouvy už začinaji prudit tak už bych to radši neriskoval..
Polo 1.4TDI

pasikb5
Profík
Profík
Příspěvky: 1196
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zrušení povinneho ručení

Příspěvek od pasikb5 »

chonsicek píše:jo to už je staré... u depozita to je jisté,, u te kupni smlouvy už začinaji prudit tak už bych to radši neriskoval..
jo jsou to krupani... ja to pravě nevěděl to musi bejt nějaká novinka na vymyšlenou smlouvu jsem rušil dřív asi 4x a nikdy nebyl žadný problém.. :mrgreen:
koupím staré hračky a plastové tatrovky na písek..

Odpovědět

Zpět na „Povinné ručení & pojištění & úřady & Policie“