Dily G2+Vento+Country - uklid garaze

POUZE nabídka Volkswagen dílů. - sponzoruje www.spravauto.cz - kompletní autoservis

Moderátoři: Rouballik, Mára_VR6, pepino, pajice

Pravidla fóra
Tato sekce slouží pouze pro vkládání inzerátů obsahující díly a doplňky značky Volkswagen. Veškerá inzerce je zdarma. Zvýhodnit pozici inzerátu je možné odesláním Premium SMS.
Pravidla inzerce zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=83293" onclick="window.open(this.href);return false; Textová nebo bannerová reklama: http://www.vw-club.cz/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4061" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět
Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Dily G2+Vento+Country - uklid garaze

Příspěvek od Žížal »

Nabizim nasledujci dily:
G2+Country:
Kryt rezervy Country - puvodni zachovaly, nijak jsem ho necistil abych zbytecne neposkodil napisy - 1500,- PRODANO
Pridavne dalkove na Countryho - mely by byt original, kazdopadne jsou to Bosch svetla, misty odrene plasty ale jinak OK - 1000,- PRODANO
Mrizky do ramu na Country, vcetne gum do kterych se zajistuji - natrene hammeritem, jedna guma je natrzena, ale da se to slepit - 500,-
Krytka do Country Speedline kola (mel jsem ji na zaformovani abych si je udelal do zasoby) PRODANO
G2 plato v puvodnim stavu - bez der, oba cepy OK, potrebuje zaprasene jak X-let lezi v garazi - 500,- PRODANO
Corrado, G2 predni stabilizator - puvodne z G60 corrada, vetsi prumer nez bezne G2 - 500,-
Drzaky trmenu + zadni naboje na kotoucovou napravu + trmeny po repasi (problem je ze po te repasi zustaly suche X-let lezet v garazi, takze bez zaruky na to ze nebudou po namontovani tect, doporucuju znova vymenit tesneni, takze spis jen ty drzaky a naboje), asi bych nasel i nejake jete kotouce - 500,- PRODANO
Dvoupolohovy sibr - puvodne B2 passat, pasuje i do G2, manual, vnitrni kryt je bez stropnice, chybi asi predni vetrolam (je stejny s normalnim G2 sibrem) - 1000,-
Country srouby do zadnich ramen - material 12.8 vyrabene na NC, mam 3ks (4 hledam), nechaval jsem si je delat pro sebe na countryho podle rozmeru z ETKy a sedi bez problemu PRODANO
Pricniky G2 - 750,-
Kardan - nevim jestli je to G2, G3 nebo B3, vzal jsem ji na vrakovisti kvuli kloubu a hardy
Pak je tu spouzta dilu na G2 a Corrada - budiky, hlava 1.8 8V mela by v ni byt vacka z G1 GTi - jelo to jak sfin :mrgreen: , zadni hlavove operky, karburator, zadni svetla, predni svetla, gumy kolem dveri, casti interieru, vypinace, podlozky 4x100, relatka, Jak Na To G2 diesel...

G3/Vento:
dekl pod kufr - Vento, asi pasuje i na G3 combi
Hella mlhovky v OK stavu - 700,-PRODANO
madla prednich dveri s ovladacema pro el stahovacky - 500,-

O cenach se da jednat, jsou to veci co jsem mel nasbirane za dlouhou dobu pro sebe, ale uz asi nepujdu do G2/G3 tak je cas udelat misto dalsim projektum.... Fotky jsou mobilem, dily jsou zaprasene a ruce se mi klepaly protoze byla neskutecna kosa - takze se omlouvam za kvalitu.
Přílohy
DSC_0095_resize.JPG
DSC_0099_resize.JPG
DSC_0100_resize.JPG
DSC_0101_resize.JPG
DSC_0108_resize.JPG
Naposledy upravil(a) Žížal dne 17.01.2013 20:31, celkem upraveno 2 x.
Golf real car, real fast

slizakk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 27.08.2011 14:08

Re: Dily G2+Vento+Country - uklid garaze

Příspěvek od slizakk »

Zdravím, kolik za ni hlava 1.8 8V popřípadě foto díky :)

slizakk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 27.08.2011 14:08

Re: Dily G2+Vento+Country - uklid garaze

Příspěvek od slizakk »

jo a ještě zapalovač kdyby byl a spodní kryt pod volant popřípadě a podložky 4x100 to vsechno za kolik? :) díky

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Dily G2+Vento+Country - uklid garaze

Příspěvek od Žížal »

Hlava 500,- s vackou 1000,- ale neposilam to postou.
Zapalovac bych asi nejaky nasel (jestli jde jen o konektor, vnitrek nevim jestli mam), kryt pod volant bych asi taky nekde nasel.
Podlozky i se sroubama 500,-
Golf real car, real fast

slizakk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 27.08.2011 14:08

Re: Dily G2+Vento+Country - uklid garaze

Příspěvek od slizakk »

O hlavu i s vačkou bych měl zájem si z havířova? máš foto? Díky


Naposledy oživil Žížal v 30.01.2013 14:42

Odpovědět

Zpět na „Náhradní díly a doplňky“