přivýdělek pro ZTP

Bleší trh a nabídky práce

Moderátoři: Rouballik, Mára_VR6, pajice

Pravidla fóra
Tato sekce slouží pro vkládání inzerátů pouze na téma práce a zdarma. Textová nebo bannerová reklama: http://www.vw-club.cz/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4061" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: přivýdělek pro ZTP

Příspěvek od Peťas »

bigboss9999 píše:Je tu teda někdo kdo by mi pomohl?Ostrava a okolí?
Nejspíš není. Za rok jsem nikoho nesehnal..... :|
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
Fajek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 15.12.2011 10:54
Bydliště: Ostrava

Re: přivýdělek pro ZTP

Příspěvek od Fajek »

Caute lidi mám takový problém pořídil jsem si krásný GOLF II ale mám problém s Eko. poplatkem a hledám někoho se ZTP z Ostravy aby mi pomohl s přepisem.

Nabízím odměnu 1000-,

Uživatelský avatar
OldCar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: přivýdělek pro ZTP

Příspěvek od OldCar »

wali.el píše:omlouvam se ze vam do toho vstupuji. ale to vam nikdo kdo ma ztp neudela. ti co maj ZTP cili i ja (ZTP/P) dostali prispevek od statu na zakoupeni auta do stari max 10 let a musi to auto mit minimalne 5 let pak auto muze prodat a zazadat znovu ale dostane maly prispevek.. nesmi si po tuto dobu poridit zadne dalsi auto. jinak by to musel vratit. jednou za 10 let to dela max 100 000kc. v praxi je to tak ze dostavaji 10-40 tisic na 10 let. Ja to tak udelal s brachovym autem a mel sem z toho problemy a malem to dopadlo tak ze bych vratil ten prispevek a to auto bylo na moje jmeno napsane jen 3 dny.
Ano,ale to se tyka cloveka se ZTP,ktery si o tento prispevek na nakup auta pozadal. Ne kazdy ZTP ma auto.
Ja bych spis videl zbytecnost techto transakci jinde. U ekopoplatku 3000 kc je uplne zbytecne toto resit s nejakym ZTP. Jemu date 1500 kc (za min vam to neudela) zaplatite 2x prevod 1600 kc ( 800x2) celkem tedy 3100 kc. Takze jste jeste 100 kc v minusu.
U poplatku 5000 kc lze polemizovat o tom,zda ma tahle komedie s nejakym ZTP kvuli usetrenym necelym dvoum tisicum smysl.
V pripade poplatku 10000 kc je dobre zvazit,zda takove auto,pokud se to tak da jeste nazvat vubec kupovat.

Uživatelský avatar
deywis
Pilot
Pilot
Příspěvky: 886
Registrován: 12.05.2008 23:53
Bydliště: vyškov

Re: přivýdělek pro ZTP

Příspěvek od deywis »

OldCar píše:
wali.el píše:omlouvam se ze vam do toho vstupuji. ale to vam nikdo kdo ma ztp neudela. ti co maj ZTP cili i ja (ZTP/P) dostali prispevek od statu na zakoupeni auta do stari max 10 let a musi to auto mit minimalne 5 let pak auto muze prodat a zazadat znovu ale dostane maly prispevek.. nesmi si po tuto dobu poridit zadne dalsi auto. jinak by to musel vratit. jednou za 10 let to dela max 100 000kc. v praxi je to tak ze dostavaji 10-40 tisic na 10 let. Ja to tak udelal s brachovym autem a mel sem z toho problemy a malem to dopadlo tak ze bych vratil ten prispevek a to auto bylo na moje jmeno napsane jen 3 dny.
Ano,ale to se tyka cloveka se ZTP,ktery si o tento prispevek na nakup auta pozadal. Ne kazdy ZTP ma auto.
Ja bych spis videl zbytecnost techto transakci jinde. U ekopoplatku 3000 kc je uplne zbytecne toto resit s nejakym ZTP. Jemu date 1500 kc (za min vam to neudela) zaplatite 2x prevod 1600 kc ( 800x2) celkem tedy 3100 kc. Takze jste jeste 100 kc v minusu.
U poplatku 5000 kc lze polemizovat o tom,zda ma tahle komedie s nejakym ZTP kvuli usetrenym necelym dvoum tisicum smysl.
V pripade poplatku 10000 kc je dobre zvazit,zda takove auto,pokud se to tak da jeste nazvat vubec kupovat.

pozor, ztp neplatí poplatek za přihlášení,tj těch 800,-, jediné co platí je 200,- za evidenčku.

ono to nemusí být třeba auto typu trabant, 120 atd, u kterých je takto vysokej poplatek, ale veškerý veteráni a yountimery (tím myslím třeba i brouka, karmanna, T1, T2) a proč nekoupit takový auto :wink:
Koupim zachovalé přední sedačky do pola 86C/ golfa2, neprodřené a neprosezené, ideálně origo polosporty/ anatomy.

Uživatelský avatar
Cokej
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 05.09.2009 23:46
Bydliště: Praha

Re: přivýdělek pro ZTP

Příspěvek od Cokej »

Čau, hledám někoho se ZTP v Praze. Pište sz, díky:)
G3 2.0 16v 110kw

Uživatelský avatar
Pancho159
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 25.06.2012 21:19
Bydliště: Strakonicko
Kontaktovat uživatele:

Re: přivýdělek pro ZTP

Příspěvek od Pancho159 »

I já se přidam s dotazem. Někdo ochotný se ZTP ze Strakonicka, Prachaticka nebo okolí?
Obrázek
B5 Variant 1.9 TDi PD 85kW AJM; EGR off
Život není o tom, že tvé srdce bije, ale že bije pro někoho. (Pancho159)

Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: přivýdělek pro ZTP

Příspěvek od VWgolfGT »

kdyby nekdo byl z ceskych budejovic nebo okoli se ZTP tak kdyztak SZ :)

Uživatelský avatar
Bolverk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 06.10.2007 10:48
Bydliště: JIhlava
Kontaktovat uživatele:

Re: přivýdělek pro ZTP

Příspěvek od Bolverk »

Kdyby někdo potřeboval nechť se ozve :wink:

Fabri G60
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 05.11.2010 19:32
Bydliště: Chlumec

Re: přivýdělek pro ZTP

Příspěvek od Fabri G60 »

Dela se jeste ZTP. kdyz tak sz. Ustecky kraj

Odpovědět

Zpět na „Zdarma / Práce“