najde se odborník skrze BMW ??

vše kolem neVW vozidel

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
ulicek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 692
Registrován: 02.06.2009 23:52
Bydliště: Louny

Re: najde se odborník skrze BMW ??

Příspěvek od ulicek »

jEkOt píše:
skacel99 píše:každopádně s veteránskejma SPZ to auto ztrácí na hodnotě :wink: taky jsem názoru,že těch kupéček moc není a časem to nějakou hodnotu nabyde :wink:
když si vezmu,že na mobile.de je třeba tahle hrůza za 3000€ http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bm ... =SportsCar

Je to vlastně jeden jedinej kus,kterej na mobile.de je,takže to bude fakt ojedinělý auto :wink:
No to je teda nádhera :roll: za ty prachy jedinečný kup :mrgreen:

to mas pravdu to je nadhera, ale je to 1.6 ja mam 2.3 ... ale celkově je to strasný auto, nechapu jak nekdo muže zničit takto auto :(

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: najde se odborník skrze BMW ??

Příspěvek od Dymák »

2,3 chrom bude v kurzu až za pár let... a jen díky věku.. není to M-Tech a výbava nicmoc...
V první řadě jdou 2,5 M-Tech1 s bagem a výhřevem, pak zbytek, ale aspoň máš 6-ti val :twisted: takže pohov a počkat , až příjde ta správná doba :mrgreen:
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Uživatelský avatar
o_n_d_r_a
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 16.01.2009 20:01
Bydliště: Třebíč

Re: najde se odborník skrze BMW ??

Příspěvek od o_n_d_r_a »

Ahoj, třícu jsem pár let míval. Co se dílů týče, nikdy nebyl problém. Hodně věcí se dá koupit ještě nových přímo v BMW nebo i v neoriginálu třeba u ACI nebo Autokelly.cz

Pokud scháníš díly, opravdu se zaregistruj na forum.e30.cz. Za mě tam bývala dobrá parta a poradila se vším možným.

Žádnej unikát sice nemáš, ale až se párkrát projedeš s šestiválem, tak se ti to zalíbí. Ten zvuk je parádní :-)

Odpovědět

Zpět na „non VW“