Ráčnové kloubové klíče

Uživatelský avatar
DurexElite
Profík
Profík
Příspěvky: 1132
Registrován: 16.02.2009 21:47
Bydliště: Protivín a Plzen - kolej
Kontaktovat uživatele:

Re: Ráčnové kloubové klíče

Příspěvek od DurexElite »

cervik píše:
DurexElite píše:nejlepší je na ně narazit v Německu v nějakým marketu... Máme je už pres 2 roky a super, v modrým kufru ;-)
To věřím ale já to mám do německa krapet z ruky :D
jj, to je jasny, muj tata jezdí kamionem tak to tam kupuje.. je to za par ecek :-)
G4 1,9 TDI AHF 81 KW (Recaro BBS, GTI Exclusive) EGR OFF, -30/-30, Jednohmota (AXR, Ferodo Sport), Sprint 764, dlouhodobá 5L/100
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=192915

mie009
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 17.12.2007 21:46
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Ráčnové kloubové klíče

Příspěvek od mie009 »

Ja mam doma Extolku a jsem velmi spokojen. Jako jen kutil který nemaka profesjonalně s tím tak uplně stači a mně už maka na autě nějak 5 let a zatim velká račna drži a to ji davam zabrat. Jinak myslim že Tona je pořad velmi kvalitní nářadi.

Uživatelský avatar
smolda
Člen klubu
Příspěvky: 3493
Registrován: 21.11.2010 16:42
Bydliště: Berounsko, D5 Exit 28

Re: Ráčnové kloubové klíče

Příspěvek od smolda »

U Tony se mi v minulosti stalo, že jsem roztrhnul pár ořechů a zdemoloval jednu 1/2" ráčnu. To byl jeden z důvodů proč jsem si pořídil Metrinch. Od tý doby pohoda. Je ale pravda že golu používám skoro denně při servisu zařízení co mám v mém podpisu. Jelikož se na zařízeních občas vyskytne i Withwort, je Metrinch dobrý řešení.
Malá Veškrnová :roll:
Don't worry, be happy

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Ráčnové kloubové klíče

Příspěvek od Golficek1 »

Já mám doma taky Extol premium tu velkou sadu 155 dílů a max spokojenost,ploché ráčnové klíče jsem si koupil od Corony a ty za tu cenu zatím dva roky fungují,kloubové zatím nenám.
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Odpovědět

Zpět na „Vercajk a vybavení dílny“