zaměna rizení zf za trw

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
kuchifazer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 22.11.2012 11:52

zaměna rizení zf za trw

Příspěvek od kuchifazer »

Zdravím chtel bych se zeptat mám B4 TDI 81kw (AFN) , a podle etky tam je rizení ZF ale to mi teče , sehnal jsem dobre TRW . Proto mám dotaz je nutné mit tam ZF nebo ho muzu zamenit za TRW ?

Houskalukas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 07.01.2012 14:20

Re: zaměna rizení zf za trw

Příspěvek od Houskalukas »

Ahoj tak ja si dopadl s vymenoy rizeni?mam ten samy problem tece mi ZF a nemuzu ho sehnat.bsichni maj trw

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: zaměna rizení zf za trw

Příspěvek od Bastard »

Já když jsem byl na geometrii, tak ze mě rostli, protože ať tyčky objednali, jak chtěli, tak jim to furt nevycházelo, vždycky bylo něco blbě... Nakonec se zjistilo, že mám řízení ZF, vnitřní kulák ZF, ale tyčky a vnější kulák TRW, takže to museli seskládat ze dvou sad... Takže z tohohle pohledu si myslím, že to nějak určitě poskládat půjde, ale konkrétní řešení vám neporadím.

Houskalukas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 07.01.2012 14:20

Re: zaměna rizení zf za trw

Příspěvek od Houskalukas »

Aha tak jo.ja mel strach aby treba nebyla jina volantova tyc ten tisicihran.tak asi to zkusim a uvidim co z toho vznikne.

Houskalukas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 07.01.2012 14:20

Re: zaměna rizení zf za trw

Příspěvek od Houskalukas »

Tak kluci rizeni Zf a Trw nejsou zamenna.jiny tisicihran co vede k volantu.sral jsem se stim celej den :twisted: :evil:

kuchifazer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 22.11.2012 11:52

Re: zaměna rizení zf za trw

Příspěvek od kuchifazer »

zdravim omlouvam se ze jsem tu tak dlouho nebyl , jeste jsem se k rizeni nedostal ale uz me to ceka , nakonec jsem zvolil variantu ze ZF zkusim pretesnit , existuje na to sada od FEBI , a kdyz se nepovede tak tam dam TRW mam i cely sloupek , jen porad nevim duvod proc se davali ZF na TDi AFN a VR 6 jestli bylo pevnejsi nebo proste proc? No uvidime jak dodelam motor tak udelam rizeni a pak bude pasik skoro jak novy :-D

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“