koncový díl výfuku

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
czab
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 26.08.2012 16:24
Bydliště: Velký Ořechov (kusek od Zlína)

koncový díl výfuku

Příspěvek od czab »

Zdravím, tak mám asi další problém. Už nějakou dobu mi auto moc netáhne, celou dobu to dávám za vinu špatné lambdě (podle vagu), nicméně nejsou finnance a tak jezdím i tak.... spotřeba je 8.7 na LPG, což se dá (s klimou a 16 kolama). Ale včera sem zatřepal koncovým dílem výfuku a něco v něm rachotí. Je možné že je vymlácený, neproudí tama plyny jak mají a proto to netáhne a proto lamdba hlásí chyby?
Golf IV 1.6SR & lpg

Uživatelský avatar
Tomas GOLF 1.6SR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 18.11.2011 19:27
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Re: koncový díl výfuku

Příspěvek od Tomas GOLF 1.6SR »

czab píše:Zdravím, tak mám asi další problém. Už nějakou dobu mi auto moc netáhne, celou dobu to dávám za vinu špatné lambdě (podle vagu), nicméně nejsou finnance a tak jezdím i tak.... spotřeba je 8.7 na LPG, což se dá (s klimou a 16 kolama). Ale včera sem zatřepal koncovým dílem výfuku a něco v něm rachotí. Je možné že je vymlácený, neproudí tama plyny jak mají a proto to netáhne a proto lamdba hlásí chyby?
Ahoj nechcu ti do toho povídat, kolik máš najeto většinou odchází po 160 000 km a ne vždy to má za vinu lambáda,já si myslím, že vysypaný zadní díl výfuku nebo přepážky na to nemá podlě mě vliv,měl jsem totéž u svého auta před mým golfem teď a bylo to stále stejné po výměně zadního dílu,jinak mě ukazuje na vagu taky Lambdu a není to lambdou- ta je totiž nová, zkus ji proměřit zda do ní jde proud nebo sem hoď screen z vagu co ti to píše.

A pak se můžem bavit dál.
Jinak to může dělat milion dalších věcí, závislých na výkonu motoru,klapka ,těsnění sání, těsnění vstřikovačů ,palivový filtr,svíčky cívka, kabely atd.,projdi všechno ,nějaký témata o tom tady už jsou.
GOLF IV 1.6 74KW benzín +LPG :-)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“