Ukazatel benzínu blbne

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
luigi.az
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 31.01.2013 00:32
Bydliště: Karviná

Ukazatel benzínu blbne

Příspěvek od luigi.az »

Ahoj všem. Měl bych dotaz. Koupil jsem si GIV 1.4 rv.1999 a mám následující problém. Při koupi mi bylo řečeno že ukazatel blbne a že ukazuje ikdyž v nádrži nic není zhruba 1/4 - 1/2. Neřešil jsem to až do chvíle kdy mi odešlo čerpadlo. Koupil jsem nové čerpadlo i s plovákem a vyměnil. Nicméně problém je že ukazatel benzínu je teď úplně střelený. Nastartuju a ukáže mi benzín zhruba 2 čárky pod půlku. Po chvíli se mi zvedne skoro do poloviny a dále neklesá. Ujel jsem tak kolem 60 - 70 km a pořád stejný jev.Je nějaký postup jak zjistit jestli ten plovák ukazuje dobře a kde by mohla být chyba? Popř špatně uložené čerpadlo? To jsem vložil podle předchozího a i podle různých fotek co jsem viděl tak teď nevím. Poradí někdo? Děkuji.

EDIT: Právě jsem projel diagnostickým scanerem jelikož se k Vagu v nejbližší době nedostanu. Ukázalo mi to tuto chybu:
Fuel level sensor (G)
Sporadic - Open/Short circuit to positive.
U předchozího čerpadla mi to ukázalo stejnou chybu ale byla STATIC. Našel jsem si že to má být zkrat na + jenže kde? Teď mám nádrž prázdnou a ukazuje mi o cárku více než je rezerva.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“