Black Polo

Fotky, inspirace, tuning...

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
anthrax89
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 20.05.2013 15:55
Bydliště: Luhačovice

Black Polo

Příspěvek od anthrax89 »

Zdravím všechny VoWkaře :P
Sháněl jsem levný povoz na nějakou chvíli a dostal jsem parádní nabídku na Polo kterou nešlo odmítnout. Je to můj první VW, předchozí vozy byly Peugeoty 306 a poté 307.
Nějaké info: rv.99, motor 1,4i 44kw, centrál + dodělávaná dálka s alarmem, klimatizace, přední okna v el., posilovač, kola 14tky plechy
Auto na své roky vypadá pěkně je to dovoz z Itálie takže žádná rez, dokonce to má i originální výfuk z roku 99 :D nějaké ty škrábance to má ale nic hrozného, nekupoval jsem ho na vzhled :)
Pár fotek po koupi:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Co se už udělalo a co mě čeká:
-vyměnily se všechny filtry, motorový i převodový olej a přední brzdové destičky
-vyměněn jeden čep + seřízena geometrie, výhledově zadní tlumiče
-budou se měnit rozvody a vodní pumpa + výměna chladící směsi
-instalace autorádia (je tam záslepka)
BLACK POLO 1,4i 44kw

Uživatelský avatar
anthrax89
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 20.05.2013 15:55
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek od anthrax89 »

měl bych dotaz, jelikož jsem to nikde nenašel k čemu slouží oba spínače vyhřívání ? jeden je určitě k zadnímu sklu a druhý ? Dál jsem nepřišel na to jak zapnout mlhovky :lol: snad někdo poradí a do třetice když tam nebylo rádio bude tam klasický ISO konektor nebo budu muset mít nějakou redukci ?
Přílohy
27052013274.jpg
BLACK POLO 1,4i 44kw

Uživatelský avatar
Martinus.kali
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 878
Registrován: 09.11.2009 20:56
Bydliště: Libochovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Black Polo

Příspěvek od Martinus.kali »

mlhovky se zapínáji tím kulatým vypínačem otočíš s ním po směru .rozsvítíš hlavní světla a pak tahem k sobe se dá vytahnout ven .
Koupím GTi sřišku na polo 6n2 s brzdovým světlem

shikaree
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 13.07.2009 13:49

Re: Black Polo

Příspěvek od shikaree »

Jsou obě tlačítka od výhřevu spínatelná? Mám 6N1 v celkem full palbě a tlačítka mám od vrchu - trojuhelník ( spínatelný ), výhřev zadku ( spínatelný ), ABS ( nespínatelný ) a Airbag ( nespínatelný )

Uživatelský avatar
anthrax89
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 20.05.2013 15:55
Bydliště: Luhačovice

Re: Black Polo

Příspěvek od anthrax89 »

ano jsou obě spínatelná a všiml jsem si taky že jsou v jiném pořadí než na obrázku v příručce, ABS nemám
BLACK POLO 1,4i 44kw

Uživatelský avatar
anthrax89
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 20.05.2013 15:55
Bydliště: Luhačovice

Re: Black Polo

Příspěvek od anthrax89 »

takže k těm mlhovkám zadní svítí i kontrolka na přístrojovce ale přední nesvítí, měly by se rozsvicovat současně nebo se zapínají ještě někde zvlášť ? A k tomu vyhřívání spodní tlačítko vyhřívání jsem zapl kontrolka na tlačítku svítí a při zapnutí poklesly i otáčky motoru takže by mělo fungovat ale druhé se ani nerožlo a otáčky nesnížily
BLACK POLO 1,4i 44kw

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Black Polo

Příspěvek od BigBang »

pokud dobře vidim, tak přední mlhy nemáš ;)

a to druhý tlačítko asi nebude připojený, proč taky, když máš vyhřejvaný jen zadní okno :D
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
anthrax89
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 20.05.2013 15:55
Bydliště: Luhačovice

Re: Black Polo

Příspěvek od anthrax89 »

Takže to nejsou mlhovky ty světla uplně dole v předním nárazníku ?
BLACK POLO 1,4i 44kw

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Black Polo

Příspěvek od BigBang »

neviděl jsem je, mám rozhašenou grafiku, takže mám obraz trochu tmavší a v tom stínu mi splynuly... jestli tam jsou, tak by měly svítit - ovladač světel by měl mít pak pro mlhy dvě polohy při vytažení (na první by měl svítit jen zadek a vyzažením nadoraz by měly svítit i vepředu) ;) teď je ještě otázka jestli je tam někdo nedodělával, a pak už je nezapojil :idea:
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Postmen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 14.09.2010 14:32

Re: Black Polo

Příspěvek od Postmen »

Na tom obrázku z kokpitu se mi zdá že má jen zadní ale na obr. ze předu se mi zdá že tam mlhovky přední jsou. A nechci machrovat ale první vytažení svítí jen přední a druhé vytažení přední plus zadní. Aspon u mě to tak je.

Uživatelský avatar
anthrax89
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 20.05.2013 15:55
Bydliště: Luhačovice

Re: Black Polo

Příspěvek od anthrax89 »

Jelikož už mám značky tak jsem jel konečne auto trochu projet. Hodně mě překvapil motor krásně táhne už od spodu na to že to má 44kw to jede pěkně. Negativa jsou jen prkotiny třeba hučení v kabině ale to dávám za vinu pneu jednak šípový vzor a jednak jsou tak na sezónu a převodovku jsem čekal přesnější na to že to je vw. Ale to jsou muchy. S těma mlhovkama je to tak že jsou ty přední opravdu dodělávané a zapínají se tím tlačítkem vyhřívání které je tam navíc :)
BLACK POLO 1,4i 44kw

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Black Polo

Příspěvek od BigBang »

aha, někdo si dodělal mlhovky, ale jaksi pozapomněl koupit jinej spínaš světel, tak to vymyslel jinak...
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
slimi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 529
Registrován: 18.09.2010 23:04
Bydliště: OSTRAWA
Kontaktovat uživatele:

Re: Black Polo

Příspěvek od slimi »

hoj ,hele mlhovky tam mas ale nemas je zapojene nema sna ne spinac chybi ti jeste jeden pol na spinaci svetel ty vyhrev okna mrkni jeslti nahodou ten jeden vyhrev neni udelane jako spinac mlhovek vepredu zapni vsecky svetla nastartuj a zkus pomackat vsecko a nejak to kombinovat jeslti to treba nema sprave zapojene ty mlhovky :-)

Uživatelský avatar
anthrax89
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 20.05.2013 15:55
Bydliště: Luhačovice

Re: Black Polo

Příspěvek od anthrax89 »

slimi: V předposledním příspěvku to píšu je to tak spínaj se přes tlačítko výhřevu ;)
BLACK POLO 1,4i 44kw

Uživatelský avatar
anthrax89
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 20.05.2013 15:55
Bydliště: Luhačovice

Re: Black Polo

Příspěvek od anthrax89 »

Tak rozvody hotovy, při té příležitosti vyčištěna klapka sání a vyměněna brzdová kapalina. ještě musím pořešit znova geometrii pořad auto tahá doprava ale je možné že je to i pneumatikama. Dále jsem nainstaloval rádio a do budoucna taky ovály do plata :)
BLACK POLO 1,4i 44kw

Odpovědět

Zpět na „(ne)Jen moje Polo“