A stale to huci

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: A stale to huci

Příspěvek od Wíťa »

ježíši sežen jetou dobrym stavu za par korun a vyzkousejte to a kdyz to prestane. objednej novou a tu funkcni pouzitou tam nech dokud bude funkcni ne? a pak zjistis ze jsi kupoval tu novou uplne zbytecne protoze ta poloosa ti tam vydrzi treba dalsich 100t km a treba to s tim autem uz ani nenajedes :-) to samy kompresor proc kupovat novej kdyz muzes koupit jetej za 1000kč treba vydrzi do konce zivota toho auta:-) a i kdyby jsi ho mel za rok vyhodit, jak dlouho planujes mit tohle auto? kdyby 7 let a kazdej rok jsi koupil za litr kompresor tak po 7 letech jsi na 7t a porad to ani neni cena noveho :-) a stejne vydrzi mnohem dyl nez rok ;-)
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

cecan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.06.2013 18:28
Bydliště: Slovakia/Scotland

Re: A stale to huci

Příspěvek od cecan »

Praveze uz mam dost pofidernych oprav, ktore mi kadekto robil na predoslych autach, chcem veci robit na poriadok na 100% ked sa da, urcite nekupim novy kompresor ale refabrikat, pouzity neni cesta v dnesnom svete lebo kde by ta kto ojebal iba, kupis pouzity(zly) a tolko penazi vyhodenich do vzduchu za napln a servis ze ta moze vystret a vrazdit sa mi tych podvodnikov ozaj nechce aj ked by som najradsej. A ked sa mi ponukol s vieresenim toho hluku nepoviem mu nie, je mi to celkom kamarat a fer chlapik. Tu nemam moc pristup k europskym autam a nie vsetko z britskych sedi a nemam cas riskovat dva tyzdne na postovne spat, ak to nesedi a auto rozobrate. Uvidim, ako bude :) Kazdopadne vazim si kazdej rady a kazda pripada do uvahy :)

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: A stale to huci

Příspěvek od Wíťa »

tak co poloosa uz mlatí? :mrgreen:
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

cecan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.06.2013 18:28
Bydliště: Slovakia/Scotland

Re: A stale to huci

Příspěvek od cecan »

Haha, nic sa nedeje, je to stale ten isty zvuk a uz mam cez 1500 km nabehane aj s nim :D, mechanik to odklada a odklada, asi sam nevie co tomu je ale ako poloosu to odmieta. Na mazde som mal obidve poloosy odvalene a viem ze to je iny zvuk, taky rapkavy viac ako hukot. Nasluboval tento tyzden tak snad uz budem cez vikend vediet verdikt :) Ale diki za voptani :)

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: A stale to huci

Příspěvek od xerxes »

měl bys změnit mechanika :wink:

cecan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.06.2013 18:28
Bydliště: Slovakia/Scotland

Re: A stale to huci

Příspěvek od cecan »

Ako mechanik je tu asi TOp z okolia za prijatelnu cenu, len ma toho tolko, ze uz ani na kamaratov si casu nevie najst :) Ja si ho velmi vazim, ma silny skill, len proste to nemal cas riadne obhliadnut, stale len cez telefon a tak sa to vyriesit bohuzial neda :((

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: A stale to huci

Příspěvek od xerxes »

to mi povidej dělam tak v pruměru cca 3-4 auta denně zaleži podle toho co tomu je,někdy už nevim jaky je den :)

Uživatelský avatar
wlach
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 24.11.2007 10:20
Bydliště: RS
Kontaktovat uživatele:

Re: A stale to huci

Příspěvek od wlach »

Jestli jsem tě dobře pochopil - takze som usudil cisto z toho ze v pravotocivej zakrute to prestane takze je to lave - tak je to nesmysl a máš v riti pravé ložisko... Nedávno jsem řešil problém - když jsem jel do pravý, hučelo ví, takže to logicky bylo levý, na který se navalila váha... Takže pokud je v tvým případě ten hukot při průjezdu pravotočivý zatáčky menší než v levotočivý, tak je to stopro PRAVÝ ložisko, pravděpodobně přední... Good luck

cecan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.06.2013 18:28
Bydliště: Slovakia/Scotland

Re: A stale to huci

Příspěvek od cecan »

Mas 100% pravdu, je tomu uz cez tyzden co som to vymenil a bolo to presne ako vravis, zle som usudzoval prvy krat ale aspon mam obidve vymenene :). Teraz uz riesim problem s doplnanim chladiacky co sa trati cez nadrzku(prepustakom-vrchom), asi termostat hapruje.
Dakujem za kazdu radu co tu padla.
Vela km bez servisu prajem!

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“