Povinné ručení pro mlaďocha

Otázky ohledně povinných ručení.

Moderátor: Odborní poradci

Odpovědět
vnuke
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 29.07.2013 23:13

Povinné ručení pro mlaďocha

Příspěvek od vnuke »

Zdravím všechny volks"SWAG"enery :-)

Potřebuju poradit ohledně pojistky. V srpnu mi bude 19 let, od 18 jsem měl Corsu s obsahem 1.0 a měl jsem povko napsané na sebe za cca 3000,- ročně. Teďko jsem si přivezl VW Golf IV variant 1.9 TDi 66 kW a všechny srovnávače na netu mi to hází kolem 8000,- a to je moc, do toho nechci jít. Představoval jsem si tak do 4 tis. Moje řešení je, že bych to přepsal na tátu, je mu 41 a bonusy už nějaký vyježděný má, tak jestli by to šlo udělat přes něj, i když jsem majitel auta já a jestli se do toho nového povka započítávají jeho bonusy? Nebo zná tady někdo nějaké lepší řešení a poradí mi kde, jak a hlavně za kolik? Co obnáší mnou navrhovaná varianta?

Díky moc a ať Vám to šlape :drinks:

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Povinné ručení pro mlaďocha

Příspěvek od Jarda S. »

pojistka může bejt klidně na tátu, ale s timhle stylem si svoje bonusy nikdy nevyjezdíš :wink:
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

vnuke
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 29.07.2013 23:13

Re: Povinné ručení pro mlaďocha

Příspěvek od vnuke »

Tak já chci počkat do těch 23, nebo do kolika, až tam nebudu mít takovou přirážku a hlavně až budu výdělečně činnej, takže mě nerozhodí čtyřka navíc :)

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Povinné ručení pro mlaďocha

Příspěvek od Bastard »

Sežeň si pojistku přes makléře, dávají mnohem lepší ceny a mnohdy i lepší podmínky a většinou neřeší věk, ani bonusy/malusy. Odkud jsi?

vnuke
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 29.07.2013 23:13

Re: Povinné ručení pro mlaďocha

Příspěvek od vnuke »

Děkuju za odpověď, jsem z Plzně. Mohl by si mi prosím poradit, jak je to s makléřem a jestli bych se dostal do max. 4 tis.? Ještě před tím, než jsem měl auto, tak sem 3 roky jezdil bez nehody na motorce, ale nevím, jestli to do toho jde započíst

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Povinné ručení pro mlaďocha

Příspěvek od Jarda S. »

Bastard píše:Sežeň si pojistku přes makléře, dávají mnohem lepší ceny a mnohdy i lepší podmínky a většinou neřeší věk, ani bonusy/malusy. Odkud jsi?
bohužel ted se z pojistek začali platit výjezdy hasiču a pojistky šli kvuli tomu dost nahoru :wink: takže ani makléř neudělá divy
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Povinné ručení pro mlaďocha

Příspěvek od Bastard »

Nevím, jak je to aktuálně, ale pod 4 se asi nedostaneš, já mám 1,9 za 4500 i s čelním sklem, mám to u nemecpartners.cz

kingofroad
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 29.05.2013 12:40

Re: Povinné ručení pro mlaďocha

Příspěvek od kingofroad »

Uzavři si ručení online přes nějaký srovnávač. Většinou to vycházo levněji než na pobočce. Na tátu to dát můžeš, ale bonus nenasbíraš jak už bylo řečeno. Nebo si přečti tyhle rady motoristům

Odpovědět

Zpět na „Povinná ručení - POV“