dopravní nehoda a nasledne resení s pojistovnou

Řešení otázek týkajících se policie, pokut, havárek a trestního práva.

Moderátor: Odborní poradci

Odpovědět
Uživatelský avatar
ulicek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 692
Registrován: 02.06.2009 23:52
Bydliště: Louny

dopravní nehoda a nasledne resení s pojistovnou

Příspěvek od ulicek »

Zdarec lidi, po prodeji GIV jsem koupil oktavku, peknou s bohatou vybavou a paradnim lakem, co se nestalo prijel sem do Prahy a prask ženská nedobrzdila na křizovatce , no co se da delat... zavolal sem policajty, vse se sepsalo, jednoznacne její vina, dostala pokutu, sepsal se protokol od PČR.. Když sem prijel domu hlasil sem to na jeji pojistovnu, AXA, tam mi bylo receno že tam pojistena neni, zjistili že je u triglav pojistovne.. Volal sem tam a nahlasil, dali mi nejaký čislo pod kterym se to bude vest, informace sme vyplnili jen z pulky, vinou te pipiny ktera byla u toho telefonu a nebyla schopna mi nic vysvetlit atd, chtela po me cislo pojistne smlouvy te ženske co me nabourala a cislo velkeho TP taktež te ženske :roll: , nechapu jak bych tyto informace mel vedet.. Řekla mi at poslu na emailovou adresu oskenovanou obcanku, řidicak, malej TP, velkej TP a protokol od PČR.. nesnasim řeseni veci přez počítač a telefon, a na moji informaci že prijdu na pobocku a vse tam udelame mi bylo receno že mi to na pobocce neudelaj,navic musim čekat až to ta ženska nahlasi(moje blbost je že sem si nevzal na pani tel, číslo, v protokolu od pčr je ale ne v tom jak sem dostal)tudis sem volal na pčr aby mi ho zdelili a bylo mi řeceno že mam smulu, je mozne aby me takto vyf.kovali???:(... Jde mi ted o to, když se na danou vec vykašlu, pujdu na svou pojistovnu a budu uplatnovat přímou likvidaci škody, moje pojistovna mi skodu zaplatí ze sveho a bude to potom vymahat po pojistovne viníka, jen ted nevim zda to pujde když už to tam je nahlaseno, dokumenty sem zadne zatim neposilal, da se to u toho triglavu stornovat at si vse vyřídí moje pojistovna ??? Jo mam ČSOB kdyby se nekdo ptal... dik za rady...

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: dopravní nehoda a nasledne resení s pojistovnou

Příspěvek od Jarda S. »

řeš to radši přes svojí pojištovnu, řešit něco s triglav je na palici :wink:
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
ulicek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 692
Registrován: 02.06.2009 23:52
Bydliště: Louny

Re: dopravní nehoda a nasledne resení s pojistovnou

Příspěvek od ulicek »

tak mi bylo zděleno, že už to nejde řesit prez mojí pojistovnu, pokud sem to již nahlasil...

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: dopravní nehoda a nasledne resení s pojistovnou

Příspěvek od Jarda S. »

v tom případě bych doporučil http://www.amortizace.cz" onclick="window.open(this.href);return false; nebo podobnou firmu :wink: maji svoje páky na pojištovny :mrgreen:
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: dopravní nehoda a nasledne resení s pojistovnou

Příspěvek od Bastard »

No hlavně na triglav, to je banda ko....v. Pokud jsi u nich pojištěný, tak je to v pohodě, ale pokud jsi poškozený a chceš od nich plnění, tak to si fakt sežeň nějakou takovou firmu, která se tím zabývá...

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: dopravní nehoda a nasledne resení s pojistovnou

Příspěvek od Jarda S. »

zažil jsem. proto mu to hned radim :D nehledě čekání přes 2 měsíce na peníze
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
ulicek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 692
Registrován: 02.06.2009 23:52
Bydliště: Louny

Re: dopravní nehoda a nasledne resení s pojistovnou

Příspěvek od ulicek »

a jak se takhle kluci postupuje?? Mam pockat až mi prijde likvidator a rekne co a jak a podle toho kolik mi daji tak si sehnat nejakou tu firmu?? Vubec s tim nemam skušenosti, vcera sem poslal dokumenty na triglav a ted musim cekat ale nevim na co :( ...

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: dopravní nehoda a nasledne resení s pojistovnou

Příspěvek od Jarda S. »

zavolej si na tu linku amortizace a oni ti poví víc :wink:
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
ulicek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 692
Registrován: 02.06.2009 23:52
Bydliště: Louny

Re: dopravní nehoda a nasledne resení s pojistovnou

Příspěvek od ulicek »

ok, zitra prijede likvidator, nafoti to u znameho v servisu, rovnou se to odstroji aby to videl a nafotil i v rozebranem stavu...Budu to řesit fakturou prez servis, takže podepisu plnou moc a servis si to vyřesi s pojistovnou

Odpovědět

Zpět na „Policie (pokuty/havárky) - trestní právo“