Autobazar a leasing

Povinná ručení, havarijní pojištění, přihlášení a odhlášení auta, depozit, pokuty, úřady, leasingy, řešení právních, administrativních a finančních otázek.

Moderátor: Odborní poradci

Odpovědět
vans90
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 01.07.2013 19:45

Autobazar a leasing

Příspěvek od vans90 »

Ahoj, hledám nějaký dobrý autobazar, kde mi zařídí výhodný leasing nebo úvěr. Už jsem v několika byl, ale vždycky to vyšlo strašně draze, nebo se mi tam nic nelíbilo. Kupoval jste teď někdo auto? Díky.

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Autobazar a leasing

Příspěvek od Jarda S. »

leasing je vždycky drahej :fool: :fool:
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobazar a leasing

Příspěvek od Tomikcek »

Presne,kdyz uz si musis pucovat tak si puc ve svoji bance . Nehlede na to ze pri leasingu ti vetsinou k tomu daji nejakou jejich drahou pojistku
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Autobazar a leasing

Příspěvek od PlusOne »

Tomikcek píše:Presne,kdyz uz si musis pucovat tak si puc ve svoji bance . Nehlede na to ze pri leasingu ti vetsinou k tomu daji nejakou jejich drahou pojistku
Auto, které je na leasing, musí být havarijně pojištěné.
Souhlas s půjčkou, auto ti tak patří okamžitě, můžeš platit jen ty pojistky, které uznáš za vhodné, a dá se s ním dál nakládat (prodej, pronájem...). Navíc, pokud leasingovka zkrachuje, o auto přijdeš.
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Odpovědět

Zpět na „Povinné ručení & pojištění & úřady & Policie“