Nezabírá motor!...1.6td 44kw

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Zamčeno
Uživatelský avatar
Wrack.one
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 10.10.2011 12:44

Nezabírá motor!...1.6td 44kw

Příspěvek od Wrack.one »

Mam ten problem uz asi rok,ale ted je to uz vazne chore.Pred rokem jsem jel tour pres 1000 km malem bez zastaveni, solil jsem to kolem 150km/h malem celou dobu(13 hodin). Od te doby to jebe asi takhle: kdyz jedu dejme tomu na dvojku a zvysujou se otacky tak to prestava tahat velmy brzo (prestava to zrychlovat kdyz jedu treba 30km/h, motor zacne rvat(cim vic pridavam plyn) jak kdybych jel plny,ale netaha to).To stejne je to na jakykoliv rychlostni stupen, takze musim velmy brzo prerazovat abych vubec jel.Kdyz uz tam mam 5tku tak to jede vklidu ale tez musim velmi pozvolna pridavat plyn abych to "neproslap".Jak treba zajebu a omylem ze ctyrky podradim na trojku misto petky tak je problem, protoze jakmile se motor dostane do vyssich otacek tak prestava tahat. Jsou dny kdy je to lepsi a kdy horsi (nekdy je to fakt v pii.. ze zaradim 1dnicku, musim seslapnout plyn tak 2 cm abych se proste rozjel, protoze to nesmim valit do otacek. Nekdo mi rikal ze to muze byt spojkou, nebo treba nake zacpane turbo. Ja fakt nevim. Potrebuju poradzit, takze jestly nekdo vi co by to mmmohlo byt za problem tak prosim poradte. Jezdim s tou golfistikou kazdy den a vsude a nechci nekde ostat na pospas. Low and slow,origo shit wuft! Dikz !!!

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Nezabírá motor!...1.6td 44kw

Příspěvek od 11mAjA11 »

Sorry VwCharlie ale musím..

1) Se nauč psát česky spisovně a srozumitelně.
2) Seš fakt machr že si to valil 1000km na "plný plyn" 150km/h s 1.6TD 44kw je to celkem zázrak že to nevydechlo už dávno na té cestě..

3) Z popisu nejde rozeznat jestli při řazení škrtají zuby nebo jsou nějaké potíže při rozjíždění (cukání motoru, převodovky, vibrace)

4) Máš pravděpodobně poškozenou spojku...

Pokud Ti to Karle nevadí tak to zamknu a pán ať si to tu dohledá ( v příslušném tématu )..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Zamčeno

Zpět na „Motory - diesel“