Haldex stále vrčí a nevypíná. kde hledat chybu???

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Drobek07
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 03.03.2012 09:10
Bydliště: Vsetin
Kontaktovat uživatele:

Re: Haldex stále vrčí a nevypíná. kde hledat chybu???

Příspěvek od Drobek07 »

No docela autum hodne rozumim a vim jak huci gumy nebo plech o kotouc..a urcite vim ze to jde ze zadu v pravo...jeste me napadlo jesty to muze delat jeden z tech silentbloku co jsou na tehlici...jsou to vlastne takove ocelove kloubky v gume.....
4Motion

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Haldex stále vrčí a nevypíná. kde hledat chybu???

Příspěvek od Dusanbe »

Nepsal jsem nic o tom, že ti to může dělat kotouč o krycí plech. Chtěl jsem ti jen říct, že v kabině můžeš slyšet zdroj zvuku zkresleně. Ale jestli si si jistý, že to dělá zadek, já se s tebou hádat nebudu :wink: Jen jsem ti chtěl pomoct, kdyby to byla stejná situace jako u něj. On už taky chtěl rozebírat předek :D Silentblokem to asi nebude. Nejlepší by bylo si dát celé auto na zvedák, nastartovat, rozjet to na těch 50km/h a poslouchat.
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Drobek07
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 03.03.2012 09:10
Bydliště: Vsetin
Kontaktovat uživatele:

Re: Haldex stále vrčí a nevypíná. kde hledat chybu???

Příspěvek od Drobek07 »

no ale težko říc zda tu bude dělat i pří zvednutem autě ale zkusit to mohu...ja jsem tam puvodne mel vypadlý ten jeden silentblok a po jeho výměně to ocosik stichlo..
4Motion

midnight_man
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 07.03.2009 23:41
Bydliště: Ružomberok
Kontaktovat uživatele:

Re: Haldex stále vrčí a nevypíná. kde hledat chybu???

Příspěvek od midnight_man »

Vyriešil niekto spomínanú chybu 65535 v Haldex ECU? Mam ten isty problem, haldex cerpadlo ide stale....Vazne len vymenit jednotku?
Octavia, ASZ
Bora 4motion, AGN

midnight_man
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 07.03.2009 23:41
Bydliště: Ružomberok
Kontaktovat uživatele:

Re: Haldex stále vrčí a nevypíná. kde hledat chybu???

Příspěvek od midnight_man »

CHlapi ako by som 100% overil ci haldex netlaci stále? Respektive mam dojem ze je 4 kolka stále zapnutá..ale nie som si istý. Potrebujem to 100% vylucit.

Na diagnostike je len udaj "haldex clutch" a stále je tam "Hi". Iba ked vypnem motor..objaví sa "Lo". Lenze haldexove cerpadlo stlačí stále nie? Regulácia prebieha cez tie ventilky...Ostatne udaje v meranych hodnotach nemaju popisky a neviem co znamenaju :(

Na zdviháku ked nastartujem motor a zaradim 1. kvalt, tocia sa vsetky 4 kolesa. (co je ale logicke lebo haldexa vidi rozdiel otacok)...

Tak teraz mi troška došli možnosti. dakujem
Octavia, ASZ
Bora 4motion, AGN

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“