Magnetická spojka mechanického dmychadla: přerušení Tsi

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Pavwel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 05.12.2007 20:00
Kontaktovat uživatele:

Magnetická spojka mechanického dmychadla: přerušení Tsi

Příspěvek od Pavwel »

Zdravim snad me tady neukamenujete kdyz vam sem pridam jeden prispevek ale nevim kam jinam
bych se jeste obratil a zde jsem nasel nejake diskuze o Tsi 118kw resim problem s magnetickou spojkou
vag mi pise Magnetická spojka mechanického dmychadla: přerušení.Pri vymazani je na 3-4 starty od kontrolky
klid ale potom se opet rozsviti a chyba po vymazani v podstate hned po smazani ve vagu opet nabehne tak
jsem se vas tu chtel zeptat zda by mi nekdo alespon nekam nenavedl nebo neporadil v cem je problem.diky


004269 - Magnetická spojka mechanického dmychadla: přerušení
P10AD - 000 - -
info o zavade:
Stav zavad: 01100000
Priorita zavad: 0
Frekvence zavad: 1
Kilometry: 51883 km
Indikace casu: 0
Datum: 2000.00.00
Cas: 16:17:19

info o zavade:
Otacky: 725 /min
Vykon/klapka: 18.0 %
Rychlost: 0.0 km/h
Teplota: 81.0*C
Teplota: 28.0*C
Tlak: 960.0 mbar
Napeti: 13.843 V

Pavwel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 05.12.2007 20:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Magnetická spojka mechanického dmychadla: přerušení Tsi

Příspěvek od Pavwel »

Opravdu by mi s tim nekdo nehelfnul,s vyctem te chyby,nebo nejakou radu,cim by to mohlo bejt ? :-(

luco7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 18.05.2014 09:12

Re: Magnetická spojka mechanického dmychadla: přerušení Tsi

Příspěvek od luco7 »

ahoj ja som mal podobne hlasenie mozno aj to iste. Odisla mi el. spojka co zapina kompresor. Take lupnutie ked pridas plyn zo zatlacenov spojkov. Menili mi celu vodnu pumpu bo udajne je spojka v tom. Ked predchdzajuci majitel menil rozvody tak mal aj tu pumpu ale vykaslal sa na to a potom rupla uz mne. Platil som cca 450 € a potom rataj aj vymenu oleja lebo sa ti moze dostat voda do oleja. Teda aspon to mi povedali :?

Pavwel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 05.12.2007 20:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Magnetická spojka mechanického dmychadla: přerušení Tsi

Příspěvek od Pavwel »

Cau diky za reakci :-) ja jsem zadny lupani nespozoroval jde o to ze auto se uz z touhle chybou dovezlo takze presny vzniknuti
chyby asi nejzjistim.Ted jsem ale projizdel manual a v motorovem prostoru v pojistkovce by mel bejt nejakej snimac mereni
proudu konkretne k ovladani toho kompresoru a dival jsem se na to a mam tam jenom jedno jedno rele a prave na te pozici
kde by melo bejt to snimani nic neni tak mam podezreni jestli ho nekdo nevytahnul.
Co mas za auto golfika ?nedokazal by jsi me prosimte potvrdit jestlik tam to rele mas jedno nebo dve
prave i podle ruznych fotek pojitkovech jsou tam ty rele dve ale to jsou zas spekulace.
melo by to bejt z pohledu do motoroveho prostoru na pojistkovku rele v levo.Nebo kdyby jsi mi ji treba vyfotil bylo by to fajn

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“